Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer DVR 109-Érvénytelen blokk cím (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) donpedro13


donpedro13
csendes tag

Sziasztok

2 hete kezdődött a problémám. DVD-t szerettem volna írni, de az írás elején a Nero Érvénytelen blokk cím hibát adott. Az írás maga nem állt le, de a "kész" lemezen hiába voltak ott a fájlok, mindegyik használhatatlan volt. Nero 8.3.6-ot használok, ezt a verziót haszálom már jóideje. Nem a lemezekkel van a gond, próbáltam már sötétkék, világoskék TDKval, maxxel, verbatim, és mindegyiknél ezt a hibát adja. Az első pár sikertelen próbálkozásom óta eltelt egy hét, gondoltam megint megpróbálom. Minden működött tökéletesen, duplarétegűt is írtam vele. Aztán megint eltelt egy kis idő, és megint elkezdte az Érvénytelen blokk cím hibával való leállásokat. Van hogy a legelején írja a hibát, van hogy 50-60%-ig is elmegy. A legelső hibák előtt 1 hónappal raktam újra a gépet, de eddig semmi probléma nem volt vele. Fater DVD íróját (Pioneer DVR-110) beraktam hozzám, hogy megnézzem, az működik-e. Minden ugyan az, szóval nem az író(k)ban lesz a hiba,mert ez az író a másik gépben tökéletesen működik. Próbáltam egy ilyet Neroban, hogy szimuláció+írás, a szimulációban semmi probléma nem volt. Azonban elkezdte írni "valójában", és a rövid lezáró szakasz írása résznél egyszerűen megállt a dolog. Az írón a LED világított, de semmi nem történt. Resi, DVD kukába. Gondoltam felrakok egy újabb Nerot, azzal hátha megy. Nero 8 uninstallnál a telepítő ezt írja ki: Belső hiba: Egyéni művelet DLL összeomlott a Neroag_CheckMinbuild függvény utolsó hívásakor. Szóval leszedni se tudom. Mivel a hiba valószínüleg szoftveres, a kérdésem az lenne, találkozott-e valaki hasonló dologgal, hogy kellene lekaparnom a Nero 8-at, vagy egyéb megoldási ötletek, mert már kidobtam vagy 8 DVD-t. :(
Oprendszer: Windows Vista Business SP1
Alaplap: Gigabyte EP-35 DS3
Próbáltam már úgy is az írást, hogy minden folyamatot lelövök task managerből ami nem kell, más cd/dvdvel kapcsolatos program nincs fent, a daemon toolsban pedig kikapcsoltam minden védelmet.
Az író Master, egy kábelen van egy LG cd íróval.
Előre is köszönöm a válaszokat

(#2) Bordoi válasza donpedro13 (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Itt a megfelelő topik.

Ezzel pedig frissítsd fel az emlékeidet légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer DVR 109-Érvénytelen blokk cím (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.