Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Gondoltam megnyitom ezt a topikot mindazok számára akiknek ilyen DVD írójuk van,és megtudjuk osztani egymással az író hátrányait,előnyeit és firmware-al kapcsolatos tapasztalatait.

Kezdeném is a sort.
Ma nagyjából 2 éves írómnak gondjai támadtak az írással és egyszer csak kiírta írás előtt hogy lézerbeállítási hiba történt ,ezért nem lehet írni.Gondoltam szoftveres a hiba ,és cseréltem az 1.24-es firmware verziómat 1.28-ra.
Minden jobbra fordult,csináltam egy Pc reboot-ot és megint kezdtem írni.
Ez már nem volt számára gond.Meg is írta a lemezeket.-dvd lemezeket használok általában,most is így tettem.Igenám, de amikor betettem a lemezt a házimozimba és meg akartam nézni a filmet amit írtam,már nem volt olyan tökéletes.Meg-megált a kép ,a hang még ment egy darabig,és megált a film.Az összes film a lemezen.
Megismételtem az írást más-más filmekkel is(divx) több lemezzel is.Az eredmény ugyanaz,és hogy teljes legyen a gyanúm alapja kipróbáltam több dvd lejátszóban is ,és ugyanazt produkálták a filmek.mást nem próbáltam írni,nem tudom zenénél is csinálná-e.
Most tanácstalan vagyok.

Ha esetleg valaki találkozott a problémával,akkor kérem hogy ossza meg itt a topikban,és ha van akinek még ilyen probléma áll fenn az írja le ide mi a probléma,és megpróbáljuk közösen megoldani.

(#2) IRON STORM válasza Ateszzero (#1) üzenetére


IRON STORM
őstag

Mivel a csatolón kívül másban nem különbözik az író a 212-es írótól javasolt ebben a topicban folytatni. link

Továbbá egy moderátor kijavíthatná a topic címét így: Pioneer DVR-112/212

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Csak a TDi!

(#3) Ateszzero válasza IRON STORM (#2) üzenetére


Ateszzero
őstag

Rendben,ha te mondod. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.