Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pio108 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) umek


umek
tag

Na hi all. Egy nagy problémám lenne. Egyik barátom gépében ilyen író van,és megírja a dvd-ket, viszont nem olvassa be őket. Látja a könyvtárakat, de másolni már nem másol. A firmware frissítve van rajta, ez sem segített. Ja, és a könyvtárolvasás is olyan nehezen megy, hogy szinte már majdnem kifagyasztja a commandert. Csomó időt kell várni, míg végre belép egy könyvtárba, majd visszafelé is ugyanez van. Szóval help.

A gép:

P4 Celeron 1700
Mercury KOB P4M266a
Maxtor 40GB
256MB DDR 333
Pio DVR 108
LG 52x cd-rom

Előre is köszi a segítséget, én már nem tudom mi lehet a baj. Csá


U.I: MÁSIK GÉPBEN MŰKÖDIK A CUCC.

Légy korrekt.

(#2) Trak válasza umek (#1) üzenetére


Trak
addikt

Pio topikban már leírtad, nem?
A megírt DVD-ket másik gép sem olvassa be? Vidd át a cuccot egy másik gépbe, és ott próbálj meg vele írni, mert több ember szerint is a géped a probléma.
Az az alaplap nagyon régi, és nem túl megbízható...

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) umek


umek
tag

Leírtam, hogy másik gépben megy a cucc.

A cdket is olvassák a gépek, és az író is ír máshol. szóval nem ez a baj. én is az alaplap miatt parázok, remélem nem az a baj, hogy régi, meg ilyenek...

Légy korrekt.

(#4) amargo válasza umek (#3) üzenetére


amargo
addikt

hogy régi? mi számít réginek? nekem egy abit st6 ra akasztva csücsül az író, semmi baja..
nem ismerem az előzményeket, de a kábelezés rendben van? értem ez alatt, író masteren rendessen jumerelve.. stb.
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5) Lolek válasza umek (#3) üzenetére


Lolek
aktív tag

Milyen sebességgel írod őket?
Milyen lemezre?

(#6) umek


umek
tag

a kábelezés rendben van, a sebesség pedig 4x sima princore próbálták a srácok, 2xesen ujrairt TDK. ez a 2 volt amit én is láttam. Ezek szarok voltak. Más gép olvassa.

Légy korrekt.

(#7) Lolek válasza umek (#6) üzenetére


Lolek
aktív tag

érdekes, akkor nem tudom...

(#8) Sea Edge válasza umek (#1) üzenetére


Sea Edge
tag

Es milyen hosszu az adatkabel? 18 inch a szabvanyos merete, ennel hosszabbal problemak lehetnek.

(#9) umek


umek
tag

hát, hogy milyen hosszú, azt nem tudom. De nem hinném, hogy hosszabbat tettek bele, mivel egy sulinetes konfiguráció. :(

Légy korrekt.

(#10) guti1


guti1
tag

Hello!

Tegnap vettem egy ilyen írót és dettó ugyan ez a probléma volt..sikerült megoldani..: a pio és egy cd író ugyanazon a tápcsati ágon volt..cdíróból kihúztam a tápcsatit és láss csodát minden általad felsorolt tünet megszünt..az IDE kábellel,juperekkel minden úgy volt ahogy a nagykönyvben le van írva.., mégnem zártam rövidre a problémát, de én a kodegány tápra gyanakszom..hogy már kevés a konfigomnak..remélem tudtam vmit segíteni

I hear but I do not listen

(#11) umek válasza guti1 (#10) üzenetére


umek
tag

köszi a helpet, lehet hogy tényleg ez lesz a megoldás. megpróbáltatom. cscs

Légy korrekt.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pio108 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.