Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pio107d dvd íróhoz milyen dvd író progi? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pardoc


pardoc
tag

Na a címben le is írtam mit szeretnék tudni. Easy CD creator nem gyere be. A NERO 6.0.0.0.0 rontott lezárásnál, szerintem nem a DVD hibájából. (úgy hallottam nem a legjobb verzió) Pls help!

(#2) pardoc válasza pardoc (#1) üzenetére


pardoc
tag

Jah mégvalami, ehhez a DVD íróhoz milyen firmware a jó? :)

(#3) heihachi


heihachi
addikt

Szia! Én NERO-val írok, de a legújabbal (hadd ne mondjam a verziószámát), azzal simán tud írni a 107D. Szerintem frissíts Nérót. Nem drága...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) kano


kano
nagyúr

Én az Instant Copy 8-ast ajánlom!
A legjobb DVD-Video írására. Sima adat DVD-t meg Nero 6.3.1.6.
kano

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5) Rolika_Boy


Rolika_Boy
csendes tag

Én a nerot nagyon nem szeretem, nagyon sok lemezt nem zárt le! Eggyes verziók meg nem nyújtanak teljes kompatibilitást az asztali dvd-lejátszókkal!

Rolika

(#6) pardoc válasza Rolika_Boy (#5) üzenetére


pardoc
tag

Hmmm...Ha nem Nerot használsz, akkor mit? Kössz az infót, meg a megerősítést, hogy a Nero a hibás :)

(#7) Alvin_ti4200 válasza pardoc (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nero 6.3.0.3

(#8) ATI


ATI
senior tag

Én a nero mellett még az alcohol 120%-os is használom. A hwsw egyik fórumán volt pár hozzászólás egy hasonszőrű fórumban, ami engem elbillentett az alcohol irányába. Alkalmi alkoholista lettem :)

Szal a lényeg az, hogy leteszteltek pár dvd-t a nero dvd tesztelo progijával és az lett az eredmény, hogy a néróval írt dvd-nél az olvasási tesztben a lemez végén iszonyat módon lelassul az olvasás. Ellenben az alcohol-lal írt lemezek olvasási grafikonja gyönyörű ívet írt le. Ha lesz asztali dvd játékosom, le is fogom tesztelni gyakorlatban.

Remélem segítettem.

(#9) Skylark


Skylark
tag

Amit én használok:
Nero 6.3.0.3 adat rögzítésre, audio készítésre.
Alkohol 120% dvd to dvd.
Iso, bin stb kiírására DVDdecrypter, esetenként Instantcopy 8.

(#10) Skylark válasza ATI (#8) üzenetére


Skylark
tag

Gyakorlat is igazolja, bár játékosa válogatja.

(#11) kano


kano
nagyúr

Én is csatlakoznék Skylark-hoz. Teljesen egyezik a szoftverhasználati szokásunk.
Az Alcohol 120% tényleg a legjobb a DVD to DVD másolásra.
Skylark: Ha van 1 olyan DVD-d ami DVD 9 típusú akkor te azt, hogy írod át?
Én egyszerűen IC8-al tömöríttetem és íratom fel.
Te hogy csinálod?
Köszi!

[Szerkesztve]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12) Skylark válasza kano (#11) üzenetére


Skylark
tag

Decrypter, majd IC8 detto.
Már ismerkedem a CCE-vel is, de elég bonyolult, állítólag az adja a legszebb biztonsági másolatot.

(#13) pardoc válasza kano (#11) üzenetére


pardoc
tag

Köszi szépen a segítséget mindenkitől.
Esteleg egy link, hogy egy ''próbaverziót'' honnan lehet letölteni a fent említettekből? :)

(#14) lacko22


lacko22
aktív tag

gllechers warez site

(#15) Hatamoto


Hatamoto
tag

Üdv!

Megoldódott az írási problémád? Nekem is hasonló van, de még csak törölni sem képes egy újraírható lemezt a Nero 6.0.0.15-tel... :(

(#16) Gambit válasza Hatamoto (#15) üzenetére


Gambit
őstag

A nero nekem sem zárta le a lemezt, pedig a legújabb verzió. Mondjuk a firmware-t nem frissítettem, az lehet, hogy segített volna. Az Alcohol 120% viszont gond nélkül megírta az újraírhatót, meg törölte is. A lemez egy PrimeDisc 2x-esen újraírható lemez, nem tudom, ez minőségi anyagnak számít-e...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pio107d dvd íróhoz milyen dvd író progi? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.