Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Pinnacle pctv gondok!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Snowman21


Snowman21
tag

Nos az lenne a bajom ami nagyon kiakasztó és értelmetlen, hogy van ez a tv-kártyám és amikor használom minden ok és egy idő után ez most percek vagy van olyan hogy órákon át tartó müködés után eccer csak elmegy a hang......
foggalmam sincs mi a baj mert ha pl csinálok egy olyan lehetőséget h. a csatornákat egy képernyőre teszem be akkor meg visszajön a kép.
Ilenkor kilistázza a csatornákat és pici ablakban mindegyik látható.....
ekkor visszajön a hang, kiválasztom az egyik csatornát akkor megy egy darabig utána megint elmegy a hang.

egyébként van hang csak a tunerben nincs, nem ütközik semmi, ja és sokszor el van csuszva a kkép a hangtól. :(((

a gép egy 2.4 es keleron viás soltek lapban, 256ddr -vel..... codegen300-as táp ha ez jelent vmit. ezen kivül még van egy vidkari(fx5200) és egy hálókártya a chellónak a gépben...

(#2) Latyakos válasza Snowman21 (#1) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Na ilyenkor jönnek a szokásos kérdések/tippek.
Drivert nem frissitettél, probáltad a legujabbal?
Esetleg fontos lehet, most milyen oprendszert használsz, s eddig ha ment, mi alol?
Jahh, meg nehogy elfelejtsem a favoritot: Tápcsere? :))

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#3) Snowman21 válasza Latyakos (#2) üzenetére


Snowman21
tag

Nos jönnek a válaszok:
1. a legfirssebb driverrel megy ami a cd-n is ott csücsül ami jár hozzá
2. xp prof sp1 alatt megy és ment eddig is.....
3.tápcsere nem volt!
de nagyon nem akarok tápot cserélni..........de ha mindeképp kiesik minden lehetséges variáció akkor az de csak utoljára.....:)))

(#4) Borosz válasza Snowman21 (#3) üzenetére


Borosz
senior tag

Tuningolsz? PCI freki fix 33MHz?
BIOS PCI beállítások rendben?
CD-n biztos, hogy a legfrissebb driver van? Nekem náhány probl. megszűnt amikor a netről letöltött progikat használtam...

Ha hang elmászik sima tuner módban és néha el is megy akkor sztem hw baja lesz...
Azért nem ártana kipróbálni egy másik winyára egy WinME-t felrakni és azzal próbálgatni.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Pinnacle pctv gondok!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.