Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Azért nyitottam a topikot, mert ezzel a szolgáltatónál készülök aláírni 2 éves hűséget, és gondoltam rákérdezek, hátha van itt a fórumon ügyfelük!
Szóval a kérdésem az lenne, hogy mennyire megbízható a szolgáltatás, vagyis nem szakadozik-e a net, és szűrik-e a torrent forgalmat?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#2) Leo89


Leo89
csendes tag

Nekem egyáltalán nem érte meg, ez a szolgáltató. A 12 megás netem, néha csak 2 megát ér el. A ping meg szörnyűen magas. Mivel nincs wifim, így kizárható, hogy bárki lopná a netem. Csalódtam ebben a szolgáltatóban, remélem a közeljövőben változik a helyzet.

Ha már egy embernek tetszik, amit alkottam. Az maga a sikerélmény. Még, ha én vagyok az-az egy valaki is!

(#3) Leo89


Leo89
csendes tag

Egy évvel ezelőtti commentem után sokat változott a felállás. Stabil lett a netem, állandó jelleggel 12. Van hogy, 13-at is elér a netem. Természetesen a pingem is stabilabb lett. Nekem megérte a sok türelem. És persze a sorozatos panasz. Ügyfélszolgálat kedves és segítőkész volt velem mindig.

Ha már egy embernek tetszik, amit alkottam. Az maga a sikerélmény. Még, ha én vagyok az-az egy valaki is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.