Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egykori

    őstag

    válasz Gergely0809 #6920 üzenetére

    Na megvettem és kipróbáltam a Panasonic ES-LF51-et.

    Akku töltéssel kellett kezdeni, mert annyira kevés szufla volt benne, hogy be sem indult.
    Bekapcsolás után azonnal kezdtem érteni, hogy mi a 14 ezer rezgés percenként, mert a hangja érdekesen magasabb és halkabb volt mint az eddigi borotváim.
    A lényeg, a borotválkozás. Száraz volt az első kísérletem. Nem szeretnék túlozni, de ilyen könnyed, gyors borotválkozásom nem volt még. Tépés, húzás, erölködés semmi, a nyakamon lévő, visszaforduló szőröket úgy tűntette el, mint a borotva penge. Direkt szombat óta nem borotválkoztam, hogy a legfőbb gondomra azonnal választ kapjak.
    Ez az első, most összevissza kapkodva történt, nem úgy, szisztematikusan, ahogy szoktam, de így is nagyon gyorsan végeztem. Nem tudom, van-e köze a 4 pengének.

    Jelenleg 100%-osan meg vagyok elégedve, semmit nem bánok, se Braun, se tisztítókészülék.

    Egy dolog lesz várhatóan rosszabb az előzőhöz képest, az akkumulátor kapacitása, lehet, hogy sűrűbben kell tölteni - de még ez sem biztos.

    A továbbiakban pedig meglátjuk, lesz-e hiba, probléma - nem tudjuk, majd elválik.

    Senkit sem fogok most rábeszélni, még korai, de javaslom, ha valaki cserélni, vásárolni fog, ezt is érdemes körbejárni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés