Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Philips 12X / 8X / 32X (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bazsii


Bazsii
csendes tag

Hello! kérdésem, ki tud erről az íróról, esetleg van-e valakinek, és jól szuperál-e? bruttó 21 ért látom a neten, szerintetek megéri? itthonra kéne. köszi Bazsi

(#2) guest válasza Bazsii (#1) üzenetére


guest
veterán

A Media Marktban 20e-be kerül a 16x10x40. Tegnap láttam Székesfehérváron. Úgy tudom egész korrekt kis műszer.

prohardver vendég

(#3) andorpapa


andorpapa
őstag

Hát nem tudom. Sok rosszat hallottam a Philips írókról, haveromé is gyorsan beszart. Meg több bibi is volt velük a tesztek során. Nem ajánlom túlságosan.

Bár ki tudja? Lehet hogy beválik. Én csak szóltam...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) Bazsii


Bazsii
csendes tag

köszi az eddigieket, itt pesten cdrom akció van 30ért. bárki más esetleg? nagyon megköszönném - Bazsi

(#5) Bazsii


Bazsii
csendes tag

köszi az eddigieket, itt pesten dvdrom akció van 30ért. bárki más tud még vmit erről az íróról? - thanks Bazsi

(#6) guest


guest
veterán

regen nagyon sok philips iroval volt gond,
nekem sajatom ketto is volt, de ceges es barati
korben me'g tobb.
mindegyik meghalt. azok meg HP-kben is mentek,
akkor a HP iroknak sem volt tul sok erdeme...

prohardver vendég

(#7) atee


atee
őstag

nekem 12*8*32 van szinten
eddig minden tokeletes :) remelem marad is igy meg sokaig:)

D-day 2002-01-04 01:54

(#8) Freezura válasza Bazsii (#1) üzenetére


Freezura
tag

Ne vedd meg, ha a tetején az van, hogy MADE IN HUNGARY!
Én vettem a Media Marktban még anno egy 4x4xx32-es Phillips-et és 10-ből jó ha 5 CD-t írt! Visszavittem, mire jót nevettek, múlt héten 3-at küldtek vissza. Persze kicserélték és hál' Istennek aznap rásóztam egy balekra! Nem tudom, hogy a 16X milyen, de ha ugyanaz a gyár......

(#9) Egon


Egon
nagyúr

A régi Philips írókkal valóban sok gond volt, az újabbak (20x10x40x-estől fölfelé) állítólag elég jól sikerültek... A 12x-esről konkrétan speciel nem tudok semmit...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) Gismo


Gismo
addikt

HÍ ALL.
A mostani Philips írókról (40x fölöttiekről) kéne egy kis info.
Kössz HI

(#11) eddie303 válasza Bazsii (#1) üzenetére


eddie303
őstag

Szerintem nem szabad philips-szel foglalkozni, bar nem lattam az ujabbakbol egyet sem, en is alairom, hogy a regebbi 4x4x32x-es szeria sz@rt er s megter... Szerintem ha CD-iro, akkor vagy Teac vagy LG, ami ujabban mar Hitachi-LG data storage. Nekem 2 LG volt, az egyik 8x4x32x (CED8080B) es a masik 16x10x40x (HL-DT-ST GCE8160B) Utobbit penteken csereltem le, mert adtak erte egy BenQ 52x24x52x-est zsir ujan, s megerte, de maskepp szerintem LG rulez ugy olvasas mint iras szempontjabol. Philips-nek szerintem esetleg a DVD-combo-javal erdemes foglalkozni, arrol meg rosszat nem hallottam :))

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#12) Gismo


Gismo
addikt

Hi!
De ezt láttam nagyon olcsón. (Br 10e HUF)

(#13) Egon válasza Gismo (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Olcsó húsnak híg a leve... Nem kell a legmárkásabbat, de le is a legolcsóbat (LG alá ne adjad). Inkább spórolj még...
Amúgy Philips-ből talán egyedül a 20x10x32-es széria volt jó: érdekes módon, amíg kapni lehetett, többezer forinttal drágább volt mind a 16x-os, mind a 24x-es írójuktól...:o

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) Gismo


Gismo
addikt

HI
Az LG-t ha lehet kihagynám!

(#15) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nem baj ám hogy a topicot 2002 márciusban indította :)

(#16) Gismo


Gismo
addikt

HI
Ez azt jelentené,hogy nem lehetek kíváncsi az újabb Philips írókkal kapcsolatos véleményekre és tapasztalatokra?

(#17) Egon válasza Gismo (#14) üzenetére


Egon
nagyúr

Inkább LG, mint Philips...:) Amúgy én a helyedben Teac-et vennék: az extra fícsöröket (VariRec, GigaRec) leszámítva majdnem olyan jó, mint a Plextor, jóval olcsóbban. De te tudod...:U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18) __guest__


__guest__
csendes tag

hy!
nekem van egy elado philips 48x24x(ha jol tudom)40x es irom!kinek mennyit ér?gari van még rá pár honap

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Philips 12X / 8X / 32X (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.