Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) Stirlitz válasza Djuree (#60) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ez akkor lehet így, ha top tank vagy. De ha nagyon nagyok közzé rak be akkor marad a kempelés, és az ima, hogy túl éld, bár ha tudsz sebezni, már az is elég sokszor, például lelővőd az amcsi T29 láncát. Ha ezt kétszer is megtudod tenni, már jól hozz a konyhára. :)

KV3 viszont egyelőre szenvedés még csak, tisztára mint a stock KV. Egyelőre még a lánc és a fejlesztett torony (az viszont jó, azóta egész pattogós a cucc) van meg, és a "sima" 107-es a KV-ról. Sokat kell küzdeni, mirre meglesz a rendes ágyú rá, hogy meg is tudjam védeni magam némiképp a szörnyektől. (IS és tsai)

És hová lőjek Emre? Annyi we ding dem van ezzel a tankkal, hogy ennyi talán még a franszia fossokkal sem volt. (Na jó, kevesebb, de azért sok.)

[ Szerkesztve ]

(#62) emre válasza Stirlitz (#61) üzenetére


emre
veterán

A107-es löveggel a stock T29-et f2f ki lehet végezni :K
Majd keresek róla replay-t.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63) Fel válasza fsb1000 (#47) üzenetére


Fel
addikt

A mai napon én is kiléptem.
Az utóbbi időben nem sok vizet zavartam a klános század összejöveteleken... Nem nagyon volt kedvem menni. A kezdeti lelkesedésem alábbhagyott, jobban elvagyok magam a random csatákkal.
Köszönöm a lehetőséget! :R
Találkozzunk a csatamezőn! :)

(#64) balin_hun_


balin_hun_
csendes tag

Szevasztok skacok.
Mostanában azért nem megyek századba mert wifis nettem van és annyira laggolok hogy egyszerűen játszhatatlan a játék.
Amennyiben javul a helyzet t8-tierbe szívesen megyek,(t6-ba nem kell húznom semmit se,ezt kihagynám).
Még egyszer bocsi.

Jó játékot.

(#65) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

T8-as századot nem terveztek, mostanság? arty-val(s51) vagy majd nemsoká Lorraine 40t-vel csatlakoznék :)

You'll Never Walk Alone

(#66) fsb1000 válasza marked one94 (#65) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát... néhány jobb játékos kilépett, mások lemondták a T8 századozást.

A T6 megy szinte folyamatosan, de úgy tünik t8-ban senki sem akar bukni, és mivel a játékélmény sem jobb(?) mint t6-ban össze kell gyűjteni az inspirációt és legalább 8-10 tagot hogy legyen értelme indítani.

(#67) marked one94 válasza fsb1000 (#66) üzenetére


marked one94
őstag

aha értem kár érte. t6 látom hogy van de oda mindig megvannak az emberek így be se lépek. T8ba azért szerintem többet kell taktikázni azért érdekelt volna.

You'll Never Walk Alone

(#68) fsb1000 válasza marked one94 (#67) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igyekszem jelezni, ha indítunk.

(#69) krisz74


krisz74
tag

Ha T8 század indul én is szivesen csatlakozok bármikor.Majd T6-ban megkeresem az elveszthető kreditet.
Szerintem előbb vagy utóbb úgyis ez az irány.

(#70) fsb1000 válasza krisz74 (#69) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Vajon melyik időpont lenne a legjobb?
Én csak a péntek du/estét zárnám ki, mert akkor vagyunk a legkevesebben aktívak.

A sikerhez kéne egy írányító, meg 1-2 artysta.

(#71) krisz74 válasza fsb1000 (#70) üzenetére


krisz74
tag

Hétfő estéket leszámítva általában ráérek.Irányító tényleg nagyon kéne.Az sem baj, ha hibázik,majd bele jön mindenki.Csak legyen elég ember a szakaszhoz.Aztán majd alakul.Mondom, én nem sajnálom a kreditet, tudom az eleje biztos bukó lesz.
Plokijumával mentünk szombat este KT-el pár kört.Érdemes lenne megyőzni őt is,szerintem jó irányító is lenne belőle.Persze ha vállalja és akar században menni.

(#72) kugli81


kugli81
aktív tag

t8-ba beszállok én is ha ráérek....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#73) fsb1000 válasza kugli81 (#72) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na.. akkor javasolnék egy szerda 19:00-át vagy szombat 21:00-át.

(#74) krisz74 válasza fsb1000 (#73) üzenetére


krisz74
tag

Nálam a 19 óra azért problémás,mert kisfiam akkor fürdik,utána kaja miegymás.Nekem 21:00-tól jó általában.A szombat 21:00 is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#75) fsb1000 válasza krisz74 (#74) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor legyen 21:00, reméljük nem sokan buliznak olyankor!

(#76) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#75) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én szombatonként szinte sose wotozok, hétköznap jobban szoktam, egyébként is artyval meg t8 meddel tudnék csak beszállni egyenlőre.

=^-^=

(#77) D.Orion


D.Orion
veterán

Tisztelt klántársak!
Mostanában nem voltam túl aktív a klán életében, company-ba jóideje nem vettem már részt, plafon is ritkán volt részemről. Pár személlyel való összeférhetetlenségem miatt úgy döntöttem, hogy kilépek a klánból. További sikereket kívánok nektek, a harctéren még találkozunk.

(#78) Volturius


Volturius
csendes tag

Sziasztok!

Nehezen tudtam meghozni a következő döntésemet, de úgy döntöttem, hogy kilépek a klánból. Valahogy már nem érzem azt a harci kedvet a klánban, ami még az alapításkor megvolt. Hiába csinálok századot, 3-4 klántagnál többen nagyon ritkán jelentkeznek.

További sok sikert.

Üdvözlettel:
Volturius

(#79) fsb1000 válasza Volturius (#78) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnálom...
Lehetséges oknak gondolom, hogy 2 hónap alatt a tagok járműparkja erősen fejlődött és a t6 századozás jelentősége sokaknál lecsökkent.
T8-ra meg még kevesen jelentkeznek, illetve a korábbi tapasztalatok alapján ott nem várható nyerőszéria. A múlt heti t8 sem jött össze.

A kezdeti nagy csaták után én is ritkán látogattam a t6 századokat, mert 2-3 hete olyan célokat tüztem ki magamnak, amelyeknél magasabb tierekben kellett több száz csatát megvívni.

Úgy gondolom senkit nem lehet kényszeríteni vagy noszogatni, hogy jöjjön századba, úgy kell játszani, ami mindenkinek jó és megfelel.
Pl szakaszokban, és ha az már igen jól megy, akkor jöhet a t8 század, vagy még magasabb szint. Vagyha ismét igény támad a közösségi játékra és a játékosok tudnak csapatot alkotni akkor szimpla szorakozásból is lehet menni t6 századba.

(#80) Simulacrum válasza fsb1000 (#79) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sziasztok!

Nekem senkivel semmi problémám nem volt, remélem velem sem másnak, de én is megköszönöm a lehetőséget és elbúcsúzom. A döntésemet inkább az első bekezdésed miatt hoztam meg. 7-es tankok is hoznak úgy nekem randomban, mint a T6 század. T8-ra meg még kevesek voltunk.
A T6 századozásban nem csalódtam, jó köreink voltak, bár kicsit untam a sok KV-3-at, főleg, hogy nem szeretem.
További sikereket kívánok! Köszönet a klán létrehozásáért neked és a lehetőségért, hogy tagja lehettem.

Simu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.