Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Phantom és a geforce. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Asusfan


Asusfan
senior tag

Hallotattok már erről a konzolról?Teljesen számítógép alkatrészekre épül. Elég durva lessz.3ghz-es proci ,256mb ram, NVIDIA (ez érdekel engem a legjobban)kártya lessz benne az tuti csak még nem tudják melyik.7.1 es hangrendszer , 120 gb-s vinyó,10/100 hálozati kapcsolat.Windows Xp-e változat fog benne működni.
----Egy kicsit az oprendszeréről:Gondolom ez az a pillanat amikor rögvest elástátok magatokban ezt a konzolt.De nem kell annyira félni.Mivel kifejezetten erre a vezérlőpultra épül az oprendszer, lefagyásnak esélye szinte nulla.A fejlesztők elmondása szerint nagyon összefonódva dolgoznak a Misrosoft emberkéivel, optimalizált rendszerükkel elérték,hogy nulláról mindösszesen 8 másodperc alatt teljesen készenlétbe kerül a gép.(azért ez szép teljesítmény Windows ide vagy oda)
----Vga:Namármost mint írtam tuti Nvidia lessz benne.Csak milyen?Tippeljetek, találgassatok ,vélemémnyeket mondjatok mindeggyik kareszról ami szóba jöhet.Thanx.
És a legfőbb:mennyibe fog kerülni.
De a legérdekesebb a VGA .Valyon elég lessz az Nvidia kártyája bele?.......................................................................................................................................................................................................................................

(#2) twollah válasza Asusfan (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Eddig hol tartottak?

Egy kamraban ahol csak kenyeret, es vizet kaptal?

Ez a hir kb ezer eves, es tobbek szerint akkora hoax mint ide Lachaza.

(#3) Sidaries válasza Asusfan (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Szerintem kacsa. Nagyon nem tartom valószínűnek.

OFF
Miért szereted ennyire a sok pontot? :(((
ON

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) twollah válasza Sidaries (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

OFF

Helyesiras rulz.

vajon lesz

ON

(#5) Asusfan válasza twollah (#2) üzenetére


Asusfan
senior tag

Bocsánat én a számítógépes és egyéb világ nem rég léptem be.Mióta van netem. Erről nem tehtek.Egy újságban .Pontosabban a gamestarban mostt olvastam.Még egyszer szori.

(#6) Asusfan válasza Sidaries (#3) üzenetére


Asusfan
senior tag

Csak úgy.

(#7) twollah válasza Asusfan (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Hasznald a keresot.

Nezd csak mit talaltam neked.

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=3998[/L]

(#8) twollah válasza Asusfan (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Csak ugybol kifolyolag a migthy HAZIGAZDAk illetve a geppuska kezu MODERATORok le fogjak rugni a vesed ha nem szoksz le rola.

Teljesen szethullik az oldal a pontjaid miatt.

(#9) realist válasza twollah (#7) üzenetére


realist
őstag

hogy is keresel?

(#10) Lunatic


Lunatic
aktív tag

Akinek winxp-je van, nyomja le 8 másodpercen keresztül a jobb oldali shiftet. Kicsit elgondolkoztam írás közben és lám...:)

Careful with that axe, Eugene! ...

(#11) zetecR válasza realist (#9) üzenetére


zetecR
addikt

Bal fnt PH! logó, jobb fent kereső. Hírben, témában.

(#12) nap válasza Asusfan (#1) üzenetére


nap
addikt

Az utolso infom a temaban, hogy nagy erokkel keresik a project fonoket, merthogy csalas, sikkasztas meg ilyesmi vadak vannak ellene.
Szoval, ilyen konzolt ne varj a kozeljovoben!

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13) realist válasza zetecR (#11) üzenetére


realist
őstag

tehát akkor forumban még mindig nem lehet...:(

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Phantom és a geforce. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.