Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kecsawi válasza smiti (#250) üzenetére


kecsawi
senior tag

Ahogy olvastam a 240-es még befér, a 280-as már nem. Én is tervezek ilyet.

(#252) arcitec


arcitec
addikt

Sziasztok. Phanteks Enthoo Pro Tempered Glass /PH-ES614PTG_BK/ házon a bekapcsoló gomb tegnap még fehéren világított, mára meg már rózsaszínű. Lehet azt állítani, valahogy?
Illetve még egy ventit akarok az elejébe. Ugye csak le kell pattintani az előlapot?

[ Szerkesztve ]

(#253) arcitec válasza arcitec (#252) üzenetére


arcitec
addikt

:B :B

(#254) GRaul válasza arcitec (#253) üzenetére


GRaul
őstag

Leírásban nem találtál valamit róla?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#255) arcitec válasza GRaul (#254) üzenetére


arcitec
addikt

Megtaláltam, azért lett a fenti smile :B mert meg kell tudni találni az ilyet. De most, hogy említed megnéztem és valóban 6. LED-Schalter. Egyébként jó kis ház , - az ára is - de tudom ajánlani főleg annak, akinek kell a DVD meghajtó hely. Minden szépen elfér benne - mai modern kivitel - Praktikusan az SSD rögzítés, HDD szintén. Még 1 + front ventit raktam bele és tökéletesen hideg a benti "klíma".Egy jó választás a sok hasonló közül . ;) U.I :Apropó és a fan csatlakozó menedzsmentje is nagyon praktikus,jó.

[ Szerkesztve ]

(#256) GRaul válasza arcitec (#255) üzenetére


GRaul
őstag

En most egy PHANTEKS Enthoo Evolv X TG hazat hasznalok. De elerheto lett a PHANTEKS Enthoo 719 amit nagyon szeretnek kiprobalni :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#257) arcitec válasza GRaul (#256) üzenetére


arcitec
addikt

Közel 60 ropi, nem néz ki rosszul tovább van fejlesztve, nekem ez van PH-ES614PTG_BK ugyancsak nem bántam meg, jó kis ház. Azon túl felvettem az support-al a kapcsolatot 1 napra már válaszoltak is. Teljesen korrekt volt a válasz. A ház abszolút javasolt minőség... :K

(#258) GRaul válasza arcitec (#257) üzenetére


GRaul
őstag

:R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#259) Peathee


Peathee
aktív tag

Sziasztok,

Múlt héten vettem egy Evolv X-et. Régen kinéztem már, hogy ez lesz és most lassan elkezdem építeni bele a gépet is.
Az első kérdésem/gondom, hogy nem adtak hozzá SSD tartót, ami az alaplapi tálca hátuljára való. Ez cikkszáma: PH-SDBKT_01 külön rendelhető lenne ha létezne. Csak mindenhonnan elfogyott.
Át kell néznem a használt piacot is, hátha ott találok...

(#260) GRaul válasza Peathee (#259) üzenetére


GRaul
őstag

Alapbol nem volt a hatuljan? Nem emlekszem mar nekem, hogy volt. Bar lehet regebbi phanteks hazakbol maradt meg nekem is es azokat hasznaltam fel.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#261) mentlerd


mentlerd
újonc

Nehany honapja merult fel bennem hogy tul sok helyet foglal a gepem az asztal mellett, illetve hogy milyen nehez is ide-oda cipelni, pedig alig van benne valami..

Mar regen is nagyon tetszett a Phanteks Evolv szeriaja, viszont nem akartam alaplapot cserelni csak hogy kisebb hazba koltoztessem a gepet. Viszont mikor jobban utananeztem lattam hogy az ITX kiadas gyanusan szeles es magas..

Nemi mericskeles, mely levegovetel, es rengeteg farigcsalas utan sikerult teljesen vallalhato modon belepaszirozni egy ATX alaplapot a kis ITX hazba. Kivulrol gyakorlatilag egyaltalan nem latszik a valtoztatas:




Elismerem a szereles egy hatalmas remalom. A teljes hazat szet kell szedni hogy az alaplapot ki lehessen emelni, de szerintem teljesen megerte :D

(#262) Peathee válasza GRaul (#260) üzenetére


Peathee
aktív tag

Sajnos nem volt hozzá. Ugy tervezték, hogy a kinyitható lap hátuljára kell felcsavarozni az SSD-ket. Csak akkor nem látszik, ugyebár.
De már írtam nekik és azt mondták, hogy hó végén újra lesz készleten, tudok majd rendelni.

(#263) Peathee válasza mentlerd (#261) üzenetére


Peathee
aktív tag

Azt a leborult szivar végit! szép munka! Én azon gondolkoztam, hogy az Evolv X-be rakok kamuból 2-3 HDD-t hogy ne legyen annyira üres ott elöl fent... :)

(#264) lostheev


lostheev
újonc

Én is Phanteks tulaj lettem, nem bántam meg, nagyon minőségi cucc... :R Eddig Cooler Master házaim voltak, hát érezni a különbséget rendesen, persze nyilván árban más kategória.

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#265) akviktor


akviktor
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Phanteks Eclipse P400A-m és arra lettem figyelmes, hogy ha az előlapi (vagyis inkább felső) jack csatlakozóba dugom a headsetet, akkor akivel beszélek szinte egy az egyben hallja visszhangban amit hallgatok. Ha a hátsó portokat használom nincs ilyen ezért inkább a házra gyanakszom és nem az alaplapra. Valaki találkozott már ilyennel?

(#266) x_o_n


x_o_n
veterán

Üdv
van valakinek tapasztalata ezzel az elölappal?
Phanteks
Eclipse P400 Air Metal Mesh előlap .
próbálta rárakni valaki már az ELCIPSE 400/400S házra?
azt irják nem teljesen illeszkedik ,de gyakorlati tapasztalatra lenne szükségem,mert mégis sokan rárakják.

Illetve melyikbe Phanteks házba lehetne egy 24es waküt berakni de felülre?Kraken x53-as

(#267) GRaul válasza x_o_n (#266) üzenetére


GRaul
őstag

erre gondolsz?
[link]

Illetve mi az a "24es waküt"? valamit waterkit akar lenni? :)

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#268) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!
Esetleg tudtok segíteni ?
Phanteks Eclipse P500A házba vertikálisan szeretném belerakni a Vga-t és nem tudom honnan illetve milyen Riser-t kellen vegyek ami elég hosszú és letudom rögzíteni a gyári helyére.

[ Szerkesztve ]

(#269) GRaul válasza Maxell014 (#268) üzenetére


GRaul
őstag

Szia,

A lenti linken megtalalod, en ilyet vettem. csak vadaszni kell mert most nem latom sehol keszleten. De en mar nem hasznalom, mivel lekerult a haz a labamhoz :D azon kivul, hogy ergonomikus, mas ertelme nincs, sot...
[link]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#270) Maxell014 válasza GRaul (#269) üzenetére


Maxell014
senior tag

A tiéd akkor nem eladó ? :D

(#271) mycso válasza Maxell014 (#270) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, én tőlük vettem pár hónapja: [link] akkor is vadászni kellett, viszont akkor 12.000ft volt.
Kissé felment az ára...

Phanteks P400S-be, így fest:

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#272) Maxell014


Maxell014
senior tag

És egyébként van hátránya, ha sima léghűtéses kártyát rakok be vertikálisan??

Közbe sikerült kideríteni, hogy a házhoz jár egy műanyag közdarab amivel a gyári helyre lehet lefogatni a riser cabelt. Amelyik riser cable ilyen csavaros lefogatós azokon sztenderd méretben vannak a lyukak ugyan ott ?

(#273) mycso válasza Maxell014 (#272) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha nem kerül túl közel az oldallaphoz, akkor nincs hátránya, de előnye sincs, csak vizuálisan.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#274) Maxell014 válasza mycso (#273) üzenetére


Maxell014
senior tag

Pontosan ezen gondolkodtam én is, hogy az oldallaphoz való közelség lehet csak probléma, de azt meg normálisan megsaccolni... főleg úgy hogy jövőre ha normalizálódnak az árak akarok új vga-t és hát azok jóval nagyobbak a 1070-nél. Pedig betyárul mutatna a fene egye meg

(#275) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Nektek nem hangos az amikor dolgozik a HDD? Nekem eléggé, és zavar is. Próbáltam már szigszalaggal kicsit "kibélelni" a HDD-tartót, de az sem segített sokat.

Nem tudom mennyire ugyolyan "rack"-ek vannak a a többi Phanteks házban, de nálam a P400S TG-ben ilyen van:

Ha valakinek bármilyen tippje van, hogyan lehetne a HDD zajt csökkenteni szívesen fogadnám! :R

(#276) nismoka válasza geckowize (#275) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem is hangos kicsit (enthoo pro m), SSD-ket használok leginkább így kuss van mert lekapcsolom a HDD-ket úgy is csak háttértárnak vannak. :))

(#277) geckowize válasza nismoka (#276) üzenetére


geckowize
őstag

Én is háttértárnak használom, de dropboxot is használok, így Windows startupkor eléggé megy a "zörgés", amikor a dropbox átvizsgálja a majdnem 1 TB adatot rajta... Mivel "kapcsolod le" a HDD-ket?

(#278) nismoka válasza geckowize (#277) üzenetére


nismoka
addikt

revoSleep-el.

(#279) geckowize válasza nismoka (#278) üzenetére


geckowize
őstag

Köszi, kipróbálom majd :R

(#280) geckowize válasza geckowize (#165) üzenetére


geckowize
őstag

Sziasztok,

Lehet masnak is hasznos akinek nem sikerult osszehangolni RGB header-rel a Phanteks hazat illetve a hozza kapott RGB LED stripet:

Idokozben kiderult, hogy kell egy Phanteks RGB LED Adapter (PH-CB_RGB4P), azzal tud egyuttmukodni az alaplapi RGB header. A hozza kapott leiras szerint osszekotogetve a kabeleket sikerult vegre megcsinalnom es egyuttmukodik az Asus AuraSync-kel a haz LED-jei (nekem Phanteks Eclipse P400S TG van) es a hozza kapott LED strip is. :)

Bonusz kerdes:
Ha akarok RGB-s haz ventit is, es szerencsere van egy plusz RGB header az alaplapon, akkor eleg lesz szerintetek abba bekotni es mindenszep s jo lesz?

[ Szerkesztve ]

(#281) bagibandi


bagibandi
csendes tag

Sziasztok. P600S tulajként kérdeznék. :U
Valakinek van tapasztalata a ventirögzítő gumikkal kapcsolatba...?? Ill használja-e valaki ugyan ilyen házban ezt a megoldást..? Megpróbáltam felszerelni velük a ventiket...de vagy csak a szentlélek tartotta a helyükön..vagy ki is hullottak. Mind1,hogy front tető vagy hátul...1kutya. A gumicsavar talán Akasa márkájú...esetleg ilyet használ valaki...? Ez esetleg jobb lehet..?
[Noctua]

Vagy csavarozzam be és felejtsem el a gumicsavaros rögzítést a bánatba..? ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Rablótámadás,kezeket fel! Jobb,ha te mondod,a te hangod mélyebb...!!!

(#282) akviktor válasza geckowize (#275) üzenetére


akviktor
csendes tag

Nekem akkor zörgött igazán, amikor kicsit egyenetlen padlón használtam. Mmint nem billegett, meg semmi, de egy kis papír az egyik lába alá csodát tett :D

(#283) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!

Eclipse 400 rgb-s háznál nem reagál a házon levő 2 gomb közül egyik se,tehát a színt se váltogatja és a modot se.
Hátul ott lifeg a 4 tűs ill.csak 3,mert az egyik vak csatlakozó,valszeg azt ne mkötötte rá az alaplapra a szerelő,viszont egy video szerint ha azt rákötöm a lapra nem fog reagálni egyik gomb se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.