Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH!-tali: szilveszter? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Egy igen érdekes kérdést intézek a kedves fórumozók, moderátorok és házigazdák felé. Szóval kíváncsi lennék, hogy az aki nem megy előre láthatólag sehova szilveszterezni, hol fogja az újévet köszönteni? Ugyanis volt egy olyan bizarr gondolatom, hogy csinálhatnánk egy újabb PH talit, mert a múltkor állítólag minden tök jó volt csak a buli maradt ki. No, ezt most be lehetne pótolni, helyet azt nem tudok egyelőre, csak mint 5let merült fel.

(#2) dzsoni válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nekem teccene, de sztem kicsit későn lett elkezdve a szervezés...

(#3) Alvin_ti4200 válasza dzsoni (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ma még csak 26-ika van és rengeteg helyre lehetne menni a városban, mellesleg a múltkori 30 emberből nem valószínű, hogy mindenki ott lenne, mert lehet, hogy már van programjuk. Amúgy Budapest a helyszín, ezt elfelejtettem mondani:))

(#4) Som@ válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Som@
őstag

Ötlet nem rossz!
Uccu neki, oszt hajrá. :)

Én szerintem a barátaimmal leszek házibuliban, de lehet, hogy egy whiskys pókerparty lesz a vége. Szigorúan forintos alapon :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#5) Alvin_ti4200 válasza Som@ (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát jó lenne, ha többen is jönnének, mert különben fölösleges szervezni akármit is. 3 emberrel nem lehet szilveszterezni:(

(#6) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

up

(#7) eper-fa


eper-fa
aktív tag

sztem kevés lesz az ember...
én is megyek már máshova

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#8) burgatshow


burgatshow
veterán

Én jönnék! :DDD

(#9) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

hát ha meglesza társaság akkor lehet benézek. de ha csak 4-5 ember lenne akkor inkább megyek egyik barátomhoz.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH!-tali: szilveszter? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.