Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

No nem is tudom hol kezdjem:) pénteken lett meg a sárkány járgány.első nekifutásra iszonyatosan nagy,nagyobb mint hittem:) a madaras tesco parkolójában egy mondeo kombi mellett áltam és hajszálra olyan hósszú mint az:) a vezetési pozíciót tökéletesen sikerült beállítani. a kaszniban még száz körül is csend honol és ezt szeressem nagyon:) kb 200km után az átlag fogyasztás 6.8l pedig pesten mentem a 40%ban majd ki a 10esen dorog felé aki erre lakik tudja hogy az átlag sebesség 5km/o :)szal egyekkora kasznihoz teljesen jó a fogyasztása.az 1.4 es moci nekem még mindíg nem kevés,nem egy versenyautó de érezni hogy megyeget ha rálépek a gázra,pedíg még nincsen bekova elvileg ez még javulni fog.kis hiba hogy nincsen visszajelzés az útról a kormányon,semmijen rezgés nemjön át.télen szerintem lessz néhány melegebb pillanatom miatta,de majd csak megszokom.a váltó az skodásan akadós,ahogy olvastam róla ez nálam is előjött,néha nemakar a hejére csusszanni a kar,ez főleg akkor ha kis fordulaton szeretnék váltani .lassan 24 órája nemvagyok hajlandó kiszálni a járgányból:) remélem így lessz még pár évig.összességében nagyon tetszik az autó ,érdemesnek tartom rá hogy fan clubbot nyissunk neki :D nah megyek autókázni valamerre... :DD majd fojtatom hátha elolvassa valaki :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.