Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148996) Winchester95


Winchester95
őstag

Helyzetjelentés a beázással kapcsolatban. Mint kiderült mind a 4 helyen vizes a szőnyeg.....
Levettem a jobb első, hátsó ajtókárpitot. A jobb elsőnél meglocsoltam vízzel az ajtót, és látszott hogy legalul a szigetelés elengedett, folyt ki a víz, nagyon minimálisan. Nagy nehezen megcsináltam, újabb próba és a víz nem jött ki. Jobb hátul is megnéztem, ott jó volt a tömítés, valószínűleg előröl folyt hátra.
Elől benéztem a szőnyeg alá, tiszta víz volt. Alatta volt egy másik, merevebb tálca szerű szőnyeg, az penészes, dohos vizes volt. Megfogtam és kivágtam, majd behoztam kiszáradni, a padlólemezt kitöröltem tisztára, majd hajszárítóval kiszárítottam az egészet, szőnyeggel együtt. Ennyi fért bele mára, holnap jön a következő 3.
Bár a szárítást nem tudom, hogy fogom megoldani, mert nem lehet az ülések alá hozzáférni, csak ha kiveszem az ülést, az meg nagy munka.
Próba képpen elmentem lemosni a kocsit, direkt jobban mostam ahol megcsináltam a tömítést, de nem ázott be. Valószínű, hogy a maradék 3 ajtónál is ez lesz a hiba.
Köszönöm a segítséget!

Más: Valakinek valami jó ötlete, hogyan szárítsam ki az egész szőnyeget, illetve az alatti részt?
Nincs fűtött garázs sajnos, idő is rossz...

Légzsák visszajelző jelez a műszerfalon, szerintetek is a víz miatt lehet?
Hogyan érdemes leellenőrizni a légzsákokat, illetve valami teendő mielőtt lehúzom a kapcsolókat az ülésekről?

Ha ezek megvannak, holnap jön még egy olajcsere, szűrőcsere, majd jövő hónapban egy vezérlés és kész is van minden. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.