Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Batman


Batman
őstag

Itt a folytatás.

Előzmények:

PH!olitika Archívum I. - [link]
PH!olitika Archívum II. - [link]
PH!olitika Archívum III. - [link]
PH!olitika Archívum IV. - [link]
PH!olitika Archívum V. - [link]
PH!olitika Archívum VI. - [link]
PH!olitika Archívum VII. - [link]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#2) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Második. Divot zárómondatáért: :R

I am having fun staying poor.

(#3) nRu3


nRu3
addikt

De gyorsan betelt az előző is és ez is befog telni 1honap alatt igy a választások előtt.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4) KisApám válasza nRu3 (#3) üzenetére


KisApám
addikt

Jaja, ez gyors lessz :)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#5) divot válasza Drizzt (#2) üzenetére


divot
veterán

Figyeled? Véletlenül egyetértettünk valamiben, mindjárt zárták is a totyikot. :D

(#6) nRu3 válasza divot (#5) üzenetére


nRu3
addikt

Szépen eltakaritják a bizonyitékot,és igy tovább lehet egymást gyözködni egymás igazát :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7) Latissimus Dorsi válasza divot (#5) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Szedjétek össze magatokat!

Ez így nem mehet tovább! Mi lesz itt ha több párti egyességre jutunk? ;)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#8) Drizzt válasza divot (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sőt, pü-ben még bant is kilátásba helyeztek. :DDD

I am having fun staying poor.

(#9) Thyb válasza Drizzt (#2) üzenetére


Thyb
senior tag

Az előző totyikra kért 20 soros magyarázat:
1.A cégek nem fizetnek az állam felé semmit
2. Ez nekik kb 30 % megtakaritás
3. A cégek adnak a dolgozóknak 25% bér emelést
4.A Cégnek igy marad 5%-a
5. A dolgozó fizet jelenleg % Szja-t
6. Bevezetjük a max 30 % SZJA-t
7. Ezek után fizetne Jelenlegi (max 30 %) SZJA-t + 19% a béremeléstől függően
A cégek igy 5 %-ot spórolnának meg, de a dolgozó tutira nem csalná le az adót, mert igy a cégeknek nem lenne érdekük csalni, és sokkal jobban kontrolálható lenne, hogy mi történik, ráadásul innentől egy cég jobb poziciót tud kivivni, ha nem zsebből fizeti a fizetést, mert az ugye növeli a jóhirét, hogy mennyi zsét ad az alkalmazottaknak. Igy megszünne a zsebből fizetek, a dolgozó pedig vagy ott marad vagy nem.
Nem lenne értelme ezekl után a munkaadóknak, hogy fekete (szürke ) gazdaságot folytassanak. Igy érthető már, hogy mire céloztam? Ha pedig az a helyzet állna fel, hogy azokon a helyeken ahol most a dolgozó zsebbe kapja a lóvét és arra a minimális jutattásra jönne rá a 25%, -ami elég csekély kereset lenne még igy is-, akkor a dolgozók lelépnének. Érthető a koncepció?

Szerk: Igaz hogy csak 7 pont van, de remélem érthető mostmár.

[Szerkesztve]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#10) Drizzt válasza Thyb (#9) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor még mintha azt mondtad volna, hogy a Fidesz alapelképzelését(tehát a 10%-os csökkentést..) úgy látod megoldhatónak, ha 25%-os béremelésti kötelezettséget teszelll. Így már teljesen más az ábra, s értem, hogy miről beszélsz... Akkor lehet fáradt voltam, amikor olvastam, bocs..

I am having fun staying poor.

(#11) Thyb válasza Drizzt (#10) üzenetére


Thyb
senior tag

Na de mennyire lenne ez javuló változás gazdasági szempontból?

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#12) rdi válasza Thyb (#9) üzenetére


rdi
veterán

Hát világos, bár nem vagyok ebben teljesen biztos. Ma mintha túlkínálat lenne a munkaerőpiacon, nem ?

Fej! Tor! Potroh!

(#13) Thyb válasza rdi (#12) üzenetére


Thyb
senior tag

A diplomásokból egy bizonyos %, de a többiek nem is akarnak dolgozni, vagy valamit feketén csinálnak. Ma ha valakinek niuncs munkahelye egyetem után, akkor választ egy másik szakot és tovább tanul. Az alacsonyabb képzési szinten pedig aki akar az talál munkát. Lehet, hogy keletmagyarország más téma, de ott egyetlen változtatás sem fog burjánzó ipari központokat létrehozni. Nemhiába települ minden gyár nyugat Mo-ra. Ott adott az infrastruktura, és egy másmilyen munkamorál. Keleten, mivel a rendszerváltás óta nem voltak uj munkahelyek (na jó, ez alól kivételek a megyeszékhelyek, és egykét nagyobb város), ahol aklimatizálódhatott volna a munkássereg.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#14) prmcsk


prmcsk
addikt

Na mi van ? GYF. feljelentett már a nomentana ügyben ? Aggódom, mert ha
nem teszi, nálam oda a becsülete ! :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#15) Don Vittorio válasza prmcsk (#14) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Téged? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#16) Latissimus Dorsi válasza prmcsk (#14) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Inkább játszunk!
Mit igér OV az országjáró turné következő állomásán?

És komolyra fodítva: Valóban ez a kampánystratégia?
Meddig lehet még elmenni az igérgetéssel?
Meddig lesz hiteles a miniszterelnök, ha továbbra is ilyen népszerű de gazdaságilag megalapozatlan igéreteket tesz?
Tényleg ennyire sötéteknek néznek bennünket?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#17) Thyb válasza Latissimus Dorsi (#16) üzenetére


Thyb
senior tag

Miért lenne gazdaságilag megalapozatlan. Szerintem még 30 milliárd dollárt simán fel tud vanni hitelbe.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#18) zLegolas válasza Latissimus Dorsi (#16) üzenetére


zLegolas
őstag

''Meddig lesz hiteles a miniszterelnök...''

Miért, van aki komolyan veszi ezeket az ígéreteket?
Lefogadom, hogy a csőlakónak a híd alatt meg minden napra két liter ingyen tablettásbort ajánlana a választások utánra, ha elmegy és rájuk szavaz... :U

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#19) Thyb válasza prmcsk (#14) üzenetére


Thyb
senior tag

Eddigi HSZ-eid alapján, nálad csak addig becsülete, amig nem lett miniszterelnök, mert addig talán nem is hallottál róla, hogy létezik.

Mellesleg, ha valóban megveszik az OTP-t, mint ahogy azt rebesgetik, akkor mi lenne ha Csányiból csinálunk pénzügyminisztert?

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#20) Thyb válasza zLegolas (#18) üzenetére


Thyb
senior tag

Látod látod, van akinek az is luxus. Mellesleg lehet, hogy nem is tablettássat ajánlana, hisz ott a tokaji birtok.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#21) zLegolas


zLegolas
őstag

Ma reggel Deutsch és Pokorni volt a TV-ben, sajna nem tudtam végignézni...

A látottak alapján a szokásos volt a felállás: kényelmetlen kérdés (1000-1200 milliárdos ígérgetés) -> megy a bukóember magyarázkodni. :U

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#22) zLegolas


zLegolas
őstag

Egyébként régóta motoszkál bennem a kíváncsiság: vajon hány politikus/hardcore aktivista olvasgatja ezt a topic-ot valamelyik székházból? :))

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#23) KisApám


KisApám
addikt

Veres: ,,A magyar politika legtisztességtelenebb mondata nem hangozhat el ismét''
[link]

1998-ban mondott egy mondatot fideszes pénzügyminiszter-jelölt, amely szerint „két különböző műfaj a választási és a kormányprogram”.

Na ettől tartok most is... hazugok... :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24) Thyb


Thyb
senior tag

NA ez a nem semmi, és nyiltan le van irva : [link] :DD
Ez az amiért itt tartunk ahol, és ha ezen nem lesz változtatva, akkor jöhet a többi kölcsön is. :Y

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#25) ToRR3nt3 válasza zLegolas (#21) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Deutchot láttam. Szar volt. Mondjuk Havas meg bunkó. Egy mondatot nem mondhatott végig DT anélkül hogy beleokoskodott volna. :U
Pokornit szívesebben +néztem volna, ő legalább normális.

[Szerkesztve]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#26) zLegolas válasza ToRR3nt3 (#25) üzenetére


zLegolas
őstag

''Egy mondatot nem mondhatott végig DT anélkül hogy beleokoskodott volna''

Ez egyébként is komoly teher a számára szerintem.
Szal ahogy említém vala: a szokásos.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#27) Thyb válasza ToRR3nt3 (#25) üzenetére


Thyb
senior tag

Havassal le sem állnék vitatkozni. Mondjuk az párt érdek igy választások előtt, hogy az ilyen lehetőleg ingyen reklámokat kihasználják, de egy olyan közegben -ahol pl Havas kérdez- nagyon könnyen visszájára sülhet el a dolog, és több kárt okoz mint hasznot. Ezt már tudniuk kellene. Havassal leállni beszélgetni, mintha Dr.Torgyánnal álna le az ember. Akkor sem tud jót és elfogadhatót mondani, ha csak kérdezni akar -kivéve, ha nem azt szajkózza, hogy ''Mondjon le''.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#28) ToRR3nt3 válasza zLegolas (#26) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

A politikusoknak, ha feltesznek egy érthető egyszerű kérdést és fingjuk nincs a válaszról vagy kínos a téma, teljesen másról beszélnek. Jókat szórakozok emiatt rajtuk, tudnak ám félrebeszélni, DT is profin mellébeszél.
Ilyenkor miért nem mondja azt a riporter: Nem ezt kérdeztem, hanem... :F

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#29) scang


scang
senior tag

[link]


hatalmas ez a Fábry :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#30) KisApám


KisApám
addikt

Ki akar lottózni, vagy bejön (1 a több milllióhoz) vagy nem, a FIDESZ már elkezdte:
[link]

''a második félévben legalább 300 ezer új munkahely jöjjön létre, ahol átlagban havi 200 ezer forint fizetést kapnak a munkába állók, s jövedelmüket teljes egészében fogyasztásra költik''

ekkor talán lessz valami, pontosabban hiány, de nem olyan hatalmas, csak nagy... tb csökkentés, nesze... ők is tudják, hogy erre csak ráfizetni lehet...

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31) Latissimus Dorsi válasza KisApám (#30) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Kár hogy ez a lottózás a mi bőrünkre megy...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#32) tiv61us


tiv61us
őstag

Hat, nem tudom kulpol johet -e ide, da ugy tunik a Hamasz nyert, most lattam egy interjut az egyik akarkivel....
nem lesz beke az tuti, ezeknek orok ellenseg izrael es az USA

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#33) Thyb válasza tiv61us (#32) üzenetére


Thyb
senior tag

Akkor mi meg megválasztjuk a MIÉP-et. :D
Legalizáljuk a Vér és Becsületet, és eztán nem polgári, hanem véres körök fogják uralni az országot.:D

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#34) tiv61us válasza Thyb (#33) üzenetére


tiv61us
őstag

hat en most eppen borotvalkozom, mert megyek vissza dolgozni 6-ra, ejfel korul vegeztem es sikerult itt eltotenem a maradek idot, meg a tv szolt /az oka meg van, majd ki is derul/ szoval riporter az egyik Hamasz vezetohoz: nyertetek, lehet -e szamitani arra, hogy vege a haboruskodasnak a terrornak
valasz 49ben az izraeliek es 56 ban es es folyamatosan...
riporter kerdezne
valasz, de 56-ban Izrael...
riporter kerdezne....
valasz, Izrael es Usa utal minket es az Iszlamot, Te is mindig kozbe vagsz
es igy tovabb...

szep gyerek is volt amugy, jo lenne ha ilyeneket is latnanak az USA gyulolok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#35) Thyb válasza tiv61us (#34) üzenetére


Thyb
senior tag

Egy dolog utálni az USA-t, egy másik utálni a politikáját. Én a kettőt nem vonom 1 kalap alá, mert tudom, hogy kint sem mindenkinek tetszik GWB politikai irányvonala.
Viszont az, hogy GWB bevonultatja az olajmezőkre a seregét, a terrorizmus elleni háborus indokkal, kicsit szánalmas.
Ne mond azt, ha Bin Ladent el akarták volna fogni, akkor az a jelenlegi katonai technikával nem megy. Ez mese. Simán ki lehetne szürni, az ellátó karavánokat. Ő sem tudja megenni az Afgán hegyi köveket. Nem érdek. Ez az amiért utálom Busht és a politikát amit folytat.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#36) tiv61us válasza Thyb (#35) üzenetére


tiv61us
őstag

Nem errol beszeltem, sajnos egy szelsoseges szervezet nyert Palesztinaban, ami nem tesz jot az ugynek a kozelkeleti bekenek, most lattam az altalam emlitett interjut...
hat
Amugy qrwara kivancsi lennek mar arra, ha az USA csak az olajert ment akkor miert kerul nalunk/USA/ eppen ketszer annyiba a benzin mint a haboru elott?
Csak azt ne mondjatok, hogy veszitettek a haboru elotti iraki poziciojukbol...
USA-t lehet es divat utalni, de asszem vigyazo szemeiteket a ''masik'' oldalra is ravethetnetek....
bar ha neked a robbangatas, az iszlam torvenyek stb jon be....
Ettol fuggetlenul utalhatod Busht
ha palesztinaban elnel sok mindent nem utalhatnal, vagy ha igen megkoveznenek. Ilyen ez.

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#37) Doviziozo válasza tiv61us (#32) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Én is láttam a reggel a TV-ben. Elég szomorú dolog. (Jót nem jelent)

Elég csak belegondolni, hogy ugyebár kellett jópár ember hozzá, hogy megszavazzák őket. (Nem azt mondom, hogy aki rájuk szavazott, az mind USA- ellenes, de, hogy nem egészen béke pártiak az tutti.)
:(

Forza Rossoneri!

(#38) tiv61us válasza Doviziozo (#37) üzenetére


tiv61us
őstag

igen, Te fogtad meg a lenyeget, ennek a vezetonek is, nem emlekszem a nevere a szovegebol az jott le, hogy az USA es Izrael romolott gyilkos es ellenseg, es erre van a tobbseg ott bekodolva
ezert is csodalkozom, hogy gyakran, bar nagysagrendekkel finomabb formaban ez megjelenik otthon is/ utaljuk a zsidokat az USA-t/
nem nagyon ertem...

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#39) Thyb válasza tiv61us (#36) üzenetére


Thyb
senior tag

Ne érts félre, a terorizmust ugyanugy ellenzem, mint bárki, aki tud józan ésszel gondolkodni, de azt már ami történészek is megfejtették,m hogy amig a közelkeleten a nyomor és az éhinség uralkodik, addig minden nyomorgót rá lehet venni, hogy utálja az USA-t, s ezt az elvet kövesse akár halála árán is.
Ha felvilágositanád és megetettnéd az ottaniakat (ami lehet, hogy kevesebbe kerülne mint a jelen háboru költsége), sokkal hamarabb elérnéd, hogy a szegény réteg fiataljai ne áljonak be egyik szervezethez sem. Jelenleg, ha valaki öngyilkos merénylővé lesz, annak halála után 1500 USD-t fizetnek a családjának 1-1,5 évig, és egyébb juttatásokat is kapnak.
Ugyanakkor az üzemanyag árat az USA folyamatosan alacsonyan tartota. Ezzel befogta az állampolgárok száját, mert igy kevesebben lázongtak. Mondjuk itt a mexicói öblöt ért hurrikánoknak is szerepük volt, de ugyanezt a politikát folytatja lent Szerbia is, ahol bár nincsennek munkahelyek, a rezsit, és azok nem fizetését, nagyon enyhén kezeli a kormány. Ez ugyanolyan mesterséges jólét volt kint nálatok, mint itt volt a filléres kenyér és sör anno.
A legnagyobb indok ugyanakkor az amerikai hadiipar életbentartása, mert amig háboru van, addig a szenátus sokkal nagyobb pénzeket ki fog fizetni a katonaság költségeire, valamint uj fegyverek fejlesztésére és az ehez kapcsolódó kutatásokra. Mindenki tudja, hogy jóformán a teljes fegyvergtyártás republikánus kézben van, és a Bush családnak is komoly érdekeltségei vannak ebben az iparban. Szal azért szétlőni 1-2 ... közelkeleti államot, mert nem az a vallásuk mint nekem, miközben én gyarapitom a bankszámlámat 1 kicsit beteges. A terrorizmust fel kell számolni, de nem ez amódja, mert ez csak olaj a tüzre, ami látszik a Palesztin választások eredményén is.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#40) tiv61us válasza Thyb (#39) üzenetére


tiv61us
őstag

''közelkeleten a nyomor és az éhinség uralkodik''

es miert is? miert nem segitenek neki olajban duskalo arab barataik?
az USA-t vallasi meggyozodesbol es nevelesbol gyulolik, de teged is ezaltal, hidd el
Azt meg nekem ne akard megmagyarazni hogy az amereikai elnoknek szuksege van meg penzre es ezert haborukat indit.
Amugy persze letezik ennek lobbyja es hagyomanya is, nem szereteik ha tepkedik a bajuszukat, ez egy mas vilag, en sem fogom soha megszokni, de kezdem erteni.
Persze akkor mindenki tapsolt amikor a Kuwaitot leigazokat kizavartak a francba, a volt Jugoszlavianban is oltek egymast rendesen, aztan csak amerika tett pontot a veger, most nomrmandiahoz mar ne mennyunk vissza.
Az USA-nak voltak tortenelmi tevedesei, ez az iraki haboru sem hiszem hogy feltetlen szukseges volt, de vegulis egy tomeggyilkos diktatort zavartak el. Ki hogy ertekeli. Ha a Fanciak es a Nemetek emmelejuk allnak valoszinu haboru nelkul lelepett volna Szaddam, de ez mar tortenelem.
A terrorizmust fel kellszamoni! 2-et ertek, de mi a modja? szolsz nekik,,hgoy lecci most Londonban vagy Madridban ne robbantsatok mar? Ha penz kuldessz nekik azt fegyvernek hasznaljak ellened.
Na ennyi eleg igy hajnalban mennem kell:)
bocs hogy elvittem kulpol iranyaba a topicot, de nagyon felhaboritott ez az ejszakai interu...

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41) Thyb válasza tiv61us (#40) üzenetére


Thyb
senior tag

No para, végül is nem az van kiirva, hogy Bel Pholitika. :DD
Amugy erre a témára még egyszer visszatérhetünk.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#42) tiv61us válasza Thyb (#41) üzenetére


tiv61us
őstag

en meg a para :DD
ember, nekem tanyi gyuri a soforom

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#43) ToRR3nt3 válasza tiv61us (#40) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Majd az USA +oldja a terrorista problémát. Odaküld pár anyahajót szétbombáznak még néhány országot és minden frankó lesz :(
Azt rebesgerti Bush meg Powell is, h Irán a következő tömegpusztító-fegyver birtokló a világon akit meg kell büntetni. Mondjuk az meg senkit nem zavar, h az USA a nemzetközi +állapodások ellenére újra gyártani kezdte a taposóaknákat.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#44) Thyb válasza ToRR3nt3 (#43) üzenetére


Thyb
senior tag

Igen, ez az amiről beszéltem, Ő mindent megtehet a függetlenség megőrzésének érdekében, de másnak KUSS!!!
Ne aggódj, azokból egy sem lesz otthon leásva.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#45) bandingman válasza ToRR3nt3 (#43) üzenetére


bandingman
tag

A taposóaknákat mindig is gyártották akármilyen törvények is tiltották csak nem vallja be senki hogy az övé hanem azé a ''Mocsok ellenségé biztos!'' De ez van a mesterlővész akkor ha a mioldalunkon áll és rohadt orvlovész ha a másikon.

Nekem 8x8 az 64!:)Hattrick Team & ID: Sörmeccs 578759( www.hattrick.org)

(#46) Thyb válasza bandingman (#45) üzenetére


Thyb
senior tag

Pár éve volt egy konferencia az USA-ban, alighanme az ENSZ-nél, amikor azt tárgyalták, hogy hány gyereket is tettek nyomorékká a taposóaknák, amiket leraktak Boszniában, Pakisztánban és Afrika számos országában. Akkor minden addigi gyártó ország aláirta a gyártás azonnali beszüntetését, kivéve két országot. Gondolom sejted, hogy kik voltak azok(de a gyengébbek kedvéért : FÁK és USA). Szal ennyit arról, hogy Ő rak máshol rendet. AZ meg, hogy szerbiában megfékezte a háborut? Ma is lövik lent egymást, csak nem katonai uniformisban -mert az tiltva van-, hanem civilben.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#47) Thyb


Thyb
senior tag

Azért nem semmik a fiuk, vannak látomásaik rendesen. [link] Bár egy kicsit kezdenek unalmassá válni. Szerintem olyanok mint a kutya amelyik megvan kötve és menne neked mint atom, de amikor leoldják a láncát, akkor sunyin behuz a házba behuzott farokkal.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#48) Thyb


Thyb
senior tag

GWB nyilatkozott a Hamasz zyerésével kapcsolatban:
Hasonlóan nyilatkozott George W. Bush amerikai elnök is. ''Egy életképes politikai pártnak a béke pártján kell állnia'' - jelentette ki a Wall Street Journalnak. Szóvivője, Scot McClellan egyértelműbb volt. ''Nem tárgyalununk a Hamasszal. A Hamasz egy terrorcsoport. Ez a mostani körülmények között sem változott'' - mondta.

Kissé ironikus az ipse. :DD

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#49) faster válasza ToRR3nt3 (#43) üzenetére


faster
nagyúr

Az arabok Allahhal legitimálják a terrorista akciókat, az USA a terroristákkal legitimálja a közelkeleti hadmozdulatait.

(#50) prmcsk válasza tiv61us (#40) üzenetére


prmcsk
addikt

Teljes képzavar ???? :F

Te arról írsz, teljes meggyőződéssel, amit látsz, de a történet múltját, vagy nem
ismered, vagy nem érdekel.
Mielőtt bárkit terroristának bélyegzel, határozd meg, hogy mi a terrorizmus.
Ne törd magad, segítek...Még senki sem definiálta, a világon, így te is
terrorista lehetsz, ha valaki úgy gondolja, mert éppen valamelyik megnyilvánulásod,
reakciód, viselkedésed nem tetszik.
Emberhalál....: Már megint az alapoknál tartunk. Szerinted az az ország nem
tekinthető terroristának, aki hivatlanul, mondvacsinált indokok alapján A '' kőkorszakig''
rombol vissza egy országot, a civil lakosság tízezreit ölve meg ?Ha valaki harcol
az elnyomó ellen, az a terrorista ?Ügyes.... :(
Már megint a kémény akarja takarítani a kéményseprőt.

A többi zöngédre is válaszolok, ha gondolod....

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.