Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! nyári KecskeMeet! 2006. 08. 26. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Whaskes


Whaskes
senior tag

Számításaim szerint 50L sör elég.
A szükséges pénz mag: 3000-3500. ez 10 humanoidra van számolva, de emberszám fügvényében változik.
Tehát a pia: 50L Borsodi sör, 1L Whisky,+ 1L Hubertus,+ 1L Beherovka, és maradék HP az előző partyról. kb 7dl.
Tessék jelentkezni!

Ha jön Zsiga motoros show is lesz!!

Helyszín: Whaskes privát presszója. [link]

Elvileg jönnek:
NoLF
Rez_Grof+Kata
Whaskes
Router
daninet
Kazi king
ngabor2
MárK
Esmein

Lehet, hogy jönnek:
@Töki15
Tipi
bmx powa
VladimirR
Grafiqs
aXXon
Feedoo
Laci80
Oly

a hozzászólást ngabor2 szerkesztette 2006. 08. 24-én 12:45-kor

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2) zsiga667 válasza Whaskes (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

De most már előre leszervezzük a mentőt, mert ha jól tudom a 400-as Kawasaki a következő jelölt a zúzásra... :DDD

(#3) Xpod


Xpod
addikt

Akkor annyira csak nem amortizáltuk le a becsület sűlyesztőtöket. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4) Whaskes válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Whaskes
senior tag

csak 250 es lesz

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5) Whaskes válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Whaskes
senior tag

Egyébként gyere el. Nincs gond. :DDD Majd 20. án fizetsz egy sört és el van intézve. sikerült hozzá mindent szerezni.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#6) Xpod válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Xpod
addikt

A robogóval csak azt a kis követ raktad arrébb, ezzek a 250-el lebontod a krimót is. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#7) zsiga667 válasza Whaskes (#5) üzenetére


zsiga667
addikt

OK. :R
Örülök hogy megoldódott.

Xpod: Majd szerzek egy Hayabusa-t, és lebontom a várost is. :DDD

(#8) Whaskes


Whaskes
senior tag

Akkor gondolom ti jönnétek. :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#9) @Töki15


@Töki15
tag

Ha rá érek természetesen megyek!Remélem a kor nem számit annyira... (17)<-- majd ti eldöntitek!
Szoval a listára felirhattok csak még az időtöl fügők listájára vagyis a nem biztosra!
:DD :DD

[Szerkesztve]

(#10) Whaskes válasza @Töki15 (#9) üzenetére


Whaskes
senior tag

a nem kecskemeetiek ha nem gond a tali előtt 3 napal legkésőbb utalják el a pénzt!!! ezt el is felejtettem. Elnézést, de sajnos ezt kell bevezetni... :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#11) zsiga667 válasza Whaskes (#8) üzenetére


zsiga667
addikt

Valószínűleg, de majd ha lesz valami pontosabb időpont akkor tudok többet mondani.

(#12) Whaskes


Whaskes
senior tag

emberek! UP :D Nemszeretitek a 12 óra hosszás bulikat :F :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#13) zsiga667 válasza Whaskes (#12) üzenetére


zsiga667
addikt

Ja hogy június? Akkor én biztos hogy nem érek rá. :(

(#14) Whaskes válasza zsiga667 (#13) üzenetére


Whaskes
senior tag

miért? :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15) aXXon válasza Whaskes (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

jövök :) ez természetes, csak jó lenne még májusban kitalálni a pontos időpontot, mert a júniusi beosztásom úgy intézném

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#16) zsiga667 válasza Whaskes (#14) üzenetére


zsiga667
addikt

Vizsgaidőszak.

(#17) Whaskes válasza aXXon (#15) üzenetére


Whaskes
senior tag

megvárjuk még rezit, nolfot és még néhány embert. :R

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18) Router válasza aXXon (#15) üzenetére


Router
őstag

jövök én is!!! de jó lenne ha nem mennél el megint 7-kor mert most nem a kerekedet eresztjük le hanem széjjelkaratéjozzuk a vázadat :D

www.reballing.hu/forum

(#19) Whaskes válasza Router (#18) üzenetére


Whaskes
senior tag

ha megint úgy zárja le mint a múltkor nolfal ellopatjuk a bicajt :C

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#20) laci80


laci80
tag

azt hizsem, hogy nekem is ott a heylem ;)

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#21) Whaskes válasza laci80 (#20) üzenetére


Whaskes
senior tag

de itt ám ;] küldtem kör pü.-t. mindenkinek szinte aki itt volt. és aki normálisan leiratkozz időben az előzőröl

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#22) NoLF


NoLF
addikt

hö!

ezek szerint már el is kezdődött szerveződni az újabb felvonás? pompás! :D

egyelőre nemtom hogy állnak a dolgaim, de ha minden jól megy akkor természetesen én is részt veszek a megmozduláson, esetleg egy kicsit szolidabban adom elő majd magam :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23) @Töki15


@Töki15
tag

Whaskes:pls egy összeget mondj már hogy mennyit kéne vinni!(csak ugy ...inkább többet mondj mint kevesebbet)
:)) :))

(#24) Xpod


Xpod
addikt

Én nem tudok menni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#25) Whaskes válasza @Töki15 (#23) üzenetére


Whaskes
senior tag

~2500HUF

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#26) Whaskes válasza NoLF (#22) üzenetére


Whaskes
senior tag

úgysem tudsz ellenálni a sörnek :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#27) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha alvóhely megoldható, akkor megyek én is. debrecen még mindig nem ment közelebb kecskeméthez, tehát vonatozni kell. a buli meg általában este szokott kialakulni, akkor vétek lenne otthagyni.

(a jövő szombati debreceni paintball + gulyás-partyra senki nem jön?)

(#28) aXXon válasza Router (#18) üzenetére


aXXon
senior tag

úgy tervezem, hogy tovább maradok, de hoznám a lányt is meg a barátnőjét, úgyhogy nem lenne rossz, ha más is prezentálna valami nőnemű egyedet :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#29) laci80 válasza aXXon (#28) üzenetére


laci80
tag

én hozhatok egyet csak fel kell majd fújni :DDD
csendes a lelkem de a sört az Istenért sem akarja idehozni :(

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#30) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Érdekes, érdekes :U A ''lehet hogy jönnek'' közé tessék berakni plz ;) :D

Whaskes: köszi a privit, igaz a link nem volt jó, de aláírásodból kiszedtem a lényeget :DDD

(#31) Whaskes válasza God Vazzeg (#30) üzenetére


Whaskes
senior tag

hoppá, igaz, kicsit elszúrtam a linkeket :DDD nem is 1 embernél... :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#32) God Vazzeg válasza Whaskes (#31) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nembaj, idetaláltam, a többiek is megoldják tuti :D

(#33) Tipi


Tipi
tag

wazzeg whaskes erre már lehet h tok menni ugy h lehet h megyek lista rész
köszi

Jealousy - Lucy

(#34) aXXon válasza Tipi (#33) üzenetére


aXXon
senior tag

ezt már többen nagyon várják :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35) laci80 válasza aXXon (#34) üzenetére


laci80
tag

;)

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#36) Whaskes válasza laci80 (#35) üzenetére


Whaskes
senior tag

laci, whiskys sört? :C csak ne a tuja alá pakolj ki mindent mert tegnap ki kellet ásnom és a szakértők sugárveszélyes területté nyilvánították. még 500 évig semmi nem fog azon a 40cm2 en semmi sem nőni :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#37) bmx powa


bmx powa
tag

kérve kérlek titeket, hogy június 15ödike utánlegyen!!!! az előzőröl is lemaradtam kórus miatt, erről is le fogok, ha 9.én lessz :(

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#38) Router válasza aXXon (#28) üzenetére


Router
őstag

úgy legyen! ;)

www.reballing.hu/forum

(#39) Kazi king


Kazi king
tag

azt hiszem meg kell hogy jelenjek, (ha olyan lessz a kaja mint a multkor :D )

(#40) Whaskes


Whaskes
senior tag

egy kis japán video... ;] [link]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#41) aXXon válasza laci80 (#35) üzenetére


aXXon
senior tag

:))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42) laci80 válasza Whaskes (#40) üzenetére


laci80
tag

ez ultra brutál :DDD :DDD :C

a mondó vagyok, hogy mindenki találjon ki egy poént ;] (persze olyat amit ő is meg csinálna) és játszhatnánk egy hasomlot a talin mi is

szerintem nagyon jo buli lenne ;] :DDD

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#43) Kazi king válasza laci80 (#42) üzenetére


Kazi king
tag

tőlem mehet ;] ;] ;] ;] :D

(#44) laci80


laci80
tag

ja és természetesen nem fednénk fel, hogy ki milyen ötletet hozott csak a játék közben derül majd ki :DDD

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#45) @Töki15 válasza Whaskes (#1) üzenetére


@Töki15
tag

Na ismét egy kérdés ez az idő pont most már biztos?!
Időpont: Június 16. Szombat.

(#46) Whaskes válasza @Töki15 (#45) üzenetére


Whaskes
senior tag

én szerintem biztos. hacsak sokaknak nem rossz. pl 5-6 embernek.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#47) aXXon válasza laci80 (#42) üzenetére


aXXon
senior tag

akkor gyalog megyek :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#48) Whaskes válasza aXXon (#47) üzenetére


Whaskes
senior tag

Télleg! csináljunk olyan próbát hogy: bicikli törés. :U ;)

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#49) NoLF


NoLF
addikt

16. nem péntek? :F

egyébként kezd körvonalazódni hogy nemtok menni. vagy nemtom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50) bmx powa


bmx powa
tag

a 16.a nekem jo, akkor sztem mennék egy haverommal. nemvagyunk nagy sörivók, inkább töményet iszunk

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! nyári KecskeMeet! 2006. 08. 26. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.