Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rodrigo


Rodrigo
tag

Osszuk meg mindazokat a dolgokat, amivel beetettek, átvágtak titeket, hátha más ezeket olvasva megussza.... A másik topikot amit nyitottam nyugodtan lehet zárni! Köszi mindent! :R

(#2) kavicssli válasza Rodrigo (#1) üzenetére


kavicssli
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Egy linket lehetett volna a dobni a másik topic végére, hogy itt folytatódik ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4) Rodrigo válasza RoyalFlush (#3) üzenetére


Rodrigo
tag

ööö bocsi... tényleg az kimaradt!

(#5) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kezdhetted volna a te eseteddel a topicot :U
(Másold át gyorsan amíg nem törlik)

[ Szerkesztve ]

(#6) kavicssli válasza RoyalFlush (#3) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD Hé Flösh! Kell Nokian82 vagy nem? :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7) Rodrigo válasza Darth_Revan (#5) üzenetére


Rodrigo
tag

Megmondom őszintén nem szeretném átmásolni.... Összeszedem a pénzt anyámnak és el szeretném felejteni örökre.... Persze a tanulságot nem.. Ugyhogy kérlek ne is emlékeztessetek... Köszi! :R :R

(#8) kavicssli válasza Rodrigo (#7) üzenetére


kavicssli
addikt

Van már vevő esetleg a cuccokra? De azzal is nagyon vigyázz! Itt a PH-n utánna tudsz járni azoknak akikkel érdemes üzletelni

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#9) RoyalFlush válasza Darth_Revan (#5) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Már lejárt a módosításra fentartott idő ..

Amúgy tényleg azzal kellett volna kezdened, mert így a másik topic elsüllyed és lehet más naív embert is behúznak ezzel vagy hasonló módszerrel.
A másik topicot is átneveztethetted volna ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10) Darth_Revan válasza Rodrigo (#7) üzenetére


Darth_Revan
veterán

De jó példa lenne másoknak...na mind1 te tudod.

(#11) Rodrigo válasza kavicssli (#8) üzenetére


Rodrigo
tag

Nincs vevő még, remélem lesz, vigyázni fogok mostmár mindenre figyelek.

Darth: Bocsi de nem szeretném.....

[ Szerkesztve ]

(#12) feel good válasza Rodrigo (#7) üzenetére


feel good
aktív tag

tanulság2: az ember mindig csak a saját zsetonjával menjen bele ilyen dolgokba!
ha a saját pénzed bánja, az egy dolog, de ha másé.. :(

(#13) RoyalFlush válasza kavicssli (#6) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Épp azon gondolkozok kettőt, vagy hármat vegyek .. :D ha sürgetsz a végén gyanús leszel, vigyázz .. bár én teljes mértékben megbízok benned, hisz nem is ismerlek! :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14) Pala


Pala
veterán

Egy biztos: manapság csak a gyanakodva lehet biztonsággal üzletelni. Ha az ember állandóan résen van, állandó üldözési mánia gyötri (én sajnos ilyen vagyok), az hasonló helyzetben előnyként jelentkezik. Az óvatosság, elővigyázatosság (bár közhely) elengedhetetlen. Akárki is a bizniszpartner.

(#15) Rodrigo válasza RoyalFlush (#13) üzenetére


Rodrigo
tag

Amugy a humorérzéketek lenyűgöző... jelenleg össze vissza röhögök... :D:D Köszi azért, lehet nem felém irányultak a dolgok, de jól sültek el, jol érzem magam:)

(#16) kavicssli válasza Rodrigo (#11) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor kezdem én a sztorim! Pont ballagás volt általános iskolában és rokonoktól kaptam pénzt valami 10-20.000 ft-ot! Mivel már akkoriba szerettem volna mobilt úgy döntöttem egy "havertól" veszek olcsóbban tellát! Szinte ugyanigy jártam annó hogy elmentünk egy házhoz mondj a srác adjam neki oda a 10.000et bemegy odaadja haverjának és majd ő kihozza nekem!Persze nekik elkellett menni a benzinkútra ott már sejtettem hogy "gáz" lesz! A pénzt nem láttam,se a telefont! Viszont voltak már akkoriban is "brazil" :DDD értsd szines börü haverjaim :DDD akiknek adtam 1000-1000ft-ot! és jól megverték a srácot! Azóta én is odafigyelek mindenre! Nem is azta qrva 10.000ft to sajnáltam hanem a szüleimet akiket nagyon bántot hogy a 3 fiúk közül a leghülyébbet :DDD átverték....

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#17) feel good válasza kavicssli (#16) üzenetére


feel good
aktív tag

szép megoldás :D

kíváncsi lettem volna az arcára, amikor a brazilok megjelentek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) RoyalFlush válasza kavicssli (#6) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A garanciakérdés felett szépen átsiklottál .. ha bármi probléma volna a készülékkel ugye nyugodtan és bizalommal fordulhatok a gyártó hivatalos szakszervizéhez ?

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19) kavicssli válasza feel good (#17) üzenetére


kavicssli
addikt

Azért jó ha a mai napig vannak az embernek brazil barátai! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#20) kavicssli válasza RoyalFlush (#18) üzenetére


kavicssli
addikt

Persze!De előbb Józsinak és Bélának add oda a készülékeket... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#21) Pala válasza kavicssli (#16) üzenetére


Pala
veterán

Ezzel az "adok nektek fejenként egy ezrest, ha megveritek xy-t" dologgal jobb vigyázni. Nekem még anno a gimiben történt egy hasonló eset, mondjuk az kicsit "vicces" volt; 2 srác került konfliktusba egymással (ennek tárgya most nem lényeges, de valami meglehetősen komoly kábszeres balhéról volt szó). Egyikük lepénzelt néhány kopasz, kigyúrt gorillát, hogy kicsit regulázzák meg a másikat. Utóbbi viszont, mielőtt még agyba-főbe verték volna, még több lóvét adott a verőlegényeknek, azzal a "küldetéssel", hogy verjék meg a "feladót". És ez meg is történt. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) kavicssli válasza Pala (#21) üzenetére


kavicssli
addikt

A brazilok velem voltak ;) Muterom gyermek nevelőotthonba volt élelmezés vezető és szerették az ottani "gyerekek" és "brazilok"! :DDD Akik pedig ott nőnek fel háááát :DDD kemény legények ;]

Ja és manapság én megyek segiteni emberkéknek..Felveszem néha a "brazilok" munkáját! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23) Pala válasza kavicssli (#22) üzenetére


Pala
veterán

Hát örülhetsz...de mi lett volna, ha a srác is "visszalefizeti" őket, csak mondjuk 2 rugóval? :) Ritka eset, mit ne mondjak, de ha mifelénk megtörtént..... Persze ha azok a brazilok nem csupán veled voltak, hanem egyben közeli ismerőseid is, akkor más a helyzet. :)
De azért elképzeltem a szitut, amiben Pistike felbérel néhány vadócot, hogy intsék rendre az ellenlábast, erre azok másnap visszajönnek és agyba-főbe verik Pistikét, aki utána értetlenül áll a dolog előtt, miután magához tért az intenzíven. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) RoyalFlush válasza kavicssli (#20) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Rendben, gondolom a cég szolgálatában álló, mindenes szerepét betöltő igen képzett munkatársak (név nélkül: Józsi és Béla) adnak majd egy átvételi elismervényt a készülék leadását követően. Látom a vevő megnyerésére rettentő nagy hangsúlyt fektetnek :D Ilyen emberből kéne még vagy 10, de van vagy 1000 :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25) kavicssli válasza Pala (#23) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem mondom hogy nem volt ilyen mert hazudnék! :DD de kaptam én is már pár :U nyakast :( meg adtam is azóta óvatosba nyomom! Mert nem szeretik a rendőrök! Még jó hogy tesóm rendőr :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#26) kavicssli válasza RoyalFlush (#24) üzenetére


kavicssli
addikt

A vevőért mindent! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#27) kavicssli


kavicssli
addikt

Úgy látszik Rodrigo csak te megén voltunk pancserek mert más nem irja a sztorikat! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#28) feel good válasza kavicssli (#25) üzenetére


feel good
aktív tag

te akkor ilyen kemény balhés csávó vagy?
jaj :(

(#29) kavicssli válasza feel good (#28) üzenetére


kavicssli
addikt

Én egy földreszállt angyal vagyok :K viszont qrva sokat járok kórházba..Csigolya törés, retinaleválás! Úgyvagyok vele ha a szép szó nem segit akkor 1-2 pofon igen :DDD :( Kavics

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#30) Pala válasza kavicssli (#27) üzenetére


Pala
veterán

Engem spec még soha nem vertek át (szerencsére), mármint anyagi értelemben nem károsítottak meg. Sajnos üldözési mániában szenvedek, ami viszont bizniszkor előnyömre válik, mert rendkívül elővigyázatos és óvatos, állandóan gyanakvó alkat vagyok. Ez most nem önfényezés, akik ismernek, azok tudják, hogy így van. Hozzáteszem, ezt a "gonosz, erkölcstelen" világ alakította ki bennem.
Kicsit más téma, de ha pl. aluljáróba lépek, azonnal minden figyelmemet az esetleges zsebesek felé fordítom, illetve a nálam lévő értékeket folyamatosan figyelem (aluljáróban és egyéb "veszélyes" helyeken, vagy ott, ahol nagy a tömeg, a hátizsákomat mindig a kezemben lógatva viszem, így jóval könyebb szemmel tartani). Ez nálam már teljesen ösztönszerű, sajnos én ilyen degenerált vagyok. :) Mondjuk soha nem is loptak még el tőlem semmit, pedig volt már rá kísérlet, 1-2 orrtörés kiosztása volt a jutalom részemről.

(#31) feel good válasza kavicssli (#29) üzenetére


feel good
aktív tag

hujjujjujj
mondtam én, hogy kemény balhés csávó vagy, sittes tetkód is van :/ :D

(#32) Pala válasza kavicssli (#29) üzenetére


Pala
veterán

retinaleválás? :Y Vazz, azért az nem piskóta dolog, onnan már csak egy lépés a teljes vakság. :( De mitől volt neked retinaleválásod?

[ Szerkesztve ]

(#33) RoyalFlush válasza Pala (#32) üzenetére


RoyalFlush
őstag

késett a kamion :D sokat ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#34) kavicssli válasza Pala (#30) üzenetére


kavicssli
addikt

sajnos én ilyen degenerált vagyok akkor én is ilyen vagyok!
Én Debrecenbe élek de legutóbb Pesten jártam mert általábban amiket üzletelek dolgokat azokat mind Pesten bonyolitom le!
Azt hiszem péntek volt mert rohadt sokan voltak a Keleti pályaudvaron! Nézelődök de óvatosan mert voltak iszonyat alakok ott és simán kinéztem belőlük hogy képesek leszúrni az embert akár egy mp3 lejátszóért! mivel csak övtáskát hordok magammal arra nagyon vigyázok mert ahogy mondani szoktam abban van a fél életem! Na szóval nézem a vonat indulást amikor észreveszem hogy 2 alul öltözött "brazil" egymás mellett áll és azt nézik kit lehet kizsebelni! Kavics okos nem avatkozik bele de nyomon követi őket! Megjegyzem tesóm is velem volt! szóltam neki hogy mondom tesókám itt nállatok Pesten ilyen veszélyes alakok járkálnak? Azt mondja: Szokjak hozzá :S na és amikor pont megint a 2 brazilra néztem akkor láttam hogy egy nő táskájából kinyulták a pénztárcát! Mondom tesómnak: Tesókám ezek most zsebeltek ki egy nőt! Óóó hülye vagy te Lala!Mondom komolyan!Na jólvan mondja tesóm a utánna szaladtunk és mivel tesóm rendőr civilbe is igazoltathat! A 2 surmónál ott volt a nő pénztárcája és amikor azt kérdezte tesóm hogy került hozzájuk csak hebegtek habogtak! A brazilokat elvitték a rendőrök mi meg visszaadtuk a nőnek a pénztárcáját aki azt sem tudta mi van szegénykém! Még akkor meghivott egy ebédre...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#35) kavicssli válasza Pala (#32) üzenetére


kavicssli
addikt

Küzdősportoltam egy ideig de 2 éve megváltozott minden! azóta szilikon olajjal van kitöltve a szemüregem hátsó része ami a retinát odatapasztja...tökéletesen látok 2 szemre viszont jobb szemre homály! :( mintha egy foncsolitott üvegen nézénék át!De mégegyszer mondom 2 szemre tökéletes! Ja és még csak 24 vagyok! A képen lehet látni a szemem még véres volt akkor egy kicsit! :(

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#36) Pala válasza kavicssli (#34) üzenetére


Pala
veterán

Akkor ez a jó történet jól zárult szerencsére. De miért van olyan érzésem, hogy a 2 brazilt nem sokkal utána elengedték!? :F Így szokott lenni, kapnak egy ejnyebejnyét aztán mehetnek vissza lopni.
Engem Párizsban próbáltam meglopni még 2002-ben. Szintén egy kis cigó zsebes, tizenegypáréves kis taknyos kölyök. Kiszemelte az övtáskámat. Éppen szállok fel a metróra, hatalmas tömegnyomor volt, szó szerint préselték egymást befelé az emberek; a gyerek meg könnyedén "eljátszotta", hogy sodródik befelé az emberekkel, miközben elém állt, rátette a pulóverét az övtáskámra (mintha csak a kezében tartaná, és úgy tett, mint aki próbál ellenkező irányban kikerülni, mintha nem is akarna felszállni, csak odasodródott véletlenül. Én már előzetesen megfogtam az övtáskám összes cipzárját a pulóvere alatt. :) Erre érzem, hogy a gyerek az ujjaim között matat, keresi a bejáratot. Amúgy a szituációnak megfelelően profin csináltam a dolgát, kár, hogy észrevettem és benyomtam neki egy akkorát szemből, hogy csak úgy reccsent. Kövezzen meg aki akar, én valahogy nem tudtam sajnálni egy percig sem, sőt élveztem is, és utána sem volt lelkiismeretfurdalásom miatta. Aki lopni vagy rabolni megy, az kockázatot vállal, szóval vállalja szépen azt is, ha esetleg eltöri valaki a bordáit, mert éppen olyan hangulatban van. A járókelők persze értetlenül néztek.

(#37) Pala válasza kavicssli (#35) üzenetére


Pala
veterán

Huh...akkor te még szerencsés vagy. Mármint, ha 2 szemre jól látsz és nem látsz ilyen úszkáló bigyókat sem a szemedben. Nekem retinagyengeségem volt régen és akkor ilyen kis repkedő-úszkáló foltok voltak az üvegtestben (asszem így hívják a szemet kitöltő kocsonyás masszát); nem túl nagyok, de ha pl. egy fehér felületre néztem, akkor észrevettem őket és picit zavart. De ezt megoldották úgy, hogy egy lézeres kezeléssel "odahegesztették" a gyenge retinát a helyére, ergo megerősítették, hogy később se legyen meg a leválás veszélye.

(#38) kavicssli válasza Pala (#37) üzenetére


kavicssli
addikt

Jahh igen! A bal szememen igy "heggesztették" oda a retinán található kis repedéseket megelezvőve hogy hott is felszakadjon!

Igen az előső irásodban az teljesen jogos ha valakilopni készül akkor készüljön fel arra hogy negativ élményekkel tér haza...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#39) Ferdzsoo válasza Pala (#36) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemtudom nekem még sohasem próbálták meg ellopni semmimet, lehet csak én vagyok a szerencsés. Bár azt hozzáteszem, nekem álltalában az elülső farmerzsebemben vannak az értékeim, ami álltalában olyan szűk zseb hogy még én sem tudom kivenni normálisan belőle. :DDD
Szóval aki onnan úgy elvisz valamit hogy észre sem veszem, akkor az hadd vigye.. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#40) Pala válasza Ferdzsoo (#39) üzenetére


Pala
veterán

Igen, ilyen nadrágom nekem is van, aminek a zsebébe úgy kell belepréselni még a papírpénzt is.
Egyébként tudj róla, hogy vannak olyan zsebesek is, akik egy laza mozdulattal alul kivágják a zsebedet és ami kihullik, azt viszik. És teszik ezt néhányan olyan profizmussal, mint mások az észrevétlen cipzárelhúzást vagy belső zsebben nyúlkálást (!).

[ Szerkesztve ]

(#41) HiperG válasza Pala (#40) üzenetére


HiperG
addikt

Engem egyszer a Józsefvárosi piacon loptak meg!

Elmesélem a kis történetet:

Tél volt. Kimentünk a piacra kiváncsiságból körülnézni. rengetegen voltak.Alig lehetett látni valamit a tömegben. nagy tömegnyomor,egyszer csak belém jött egy 20 év körüli srác. "Elnézést"..mondta. "semmi baj"..mondtam. Gondoltam nagy a tömegnyomor siet valahová. 10 perc után meg szerettem volna nézni az időt a telefonomon. Nyúlok bele a kabátzsebbe telefon sehol. Ekkor jöttem rá arra,hogy nem véletlenül jött belém a srác. :(((

Rögtön szóltam a többieknek és utánnaeredtünk. Akkora volt a tömeg,hogy még egy 2m-es ember is el tudott volna tünni benne.

1 óra keresés után feladtuk. :((

Tanulság: Soha ne a külső kabátzsebben ,hanem belső vagy nadrágzsebben tartsd a telefonodat,és figyelj oda rá!

Ja és a Józsefvárosi piacon nagyon óvatosnak kell lenni.

Csak ennyit szerettem volna leirni remélem mindenkinek tanulságos eset!

:R

(#42) Mr X válasza HiperG (#41) üzenetére


Mr X
veterán

Telefont kabátzsebbe? :Y

(#43) HiperG válasza Mr X (#42) üzenetére


HiperG
addikt

:DDD

(#44) RoyalFlush válasza Mr X (#42) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Főleg piacon ? :Y A teló akkor már szerintem az ipse 6. barátjánál lehetett ... vagy a piac túlsó felén árulták, mitöbb már lehet el is adták :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#45) HiperG válasza RoyalFlush (#44) üzenetére


HiperG
addikt

Valószinű :D :(((

(#46) HiperG válasza RoyalFlush (#44) üzenetére


HiperG
addikt

Igaz le let tiltatva a T-mobilenál.

(#47) lúzer válasza HiperG (#46) üzenetére


lúzer
veterán

be kéne mérni, aztán a pofájukra rúgni az ajtót

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#48) HiperG válasza lúzer (#47) üzenetére


HiperG
addikt

Ha egyáltalán náluk van még.

És ha ártatlan emberekre rugják az ajtót :DDD

(#49) lúzer válasza HiperG (#48) üzenetére


lúzer
veterán

akkor
1. úgyis orgazda
2. bocsánatot kérünk és hívunk egy asztalost ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#50) Pala válasza HiperG (#48) üzenetére


Pala
veterán

Az ilyennekkel jobb nem kikezdeni szerintem. A józsefvárosi piac a bűnözés melegágya. Ha belekötsz egy rosszarcúba, lehet, hogy nem sokkal utána tízen vadásznak majd rád, ki tudja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.