Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#20) üzenetére


Qorthral
őstag

Mérlegeld akkor az indulásuk esélyét, és ennek függvényében válaszd a Mozgó Reklámtábla Teamet vagy valamelyik másikat. :)
Valóban szerencsétlen lenne, ha nem indulhatnának a futamon, de a kérdés már így marad, és ha nem indulnak, értük (is) jár a pont. Köszi az észrevételt!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#22) Zso2


Zso2
őstag

Meg tudom nézni,hogy mit jelöltem be? Elfelejtettem ,hogy elküldtem-e már... :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#23) Qorthral válasza Zso2 (#22) üzenetére


Qorthral
őstag

Elküldted már. :)
Érdemes elmenteni a linket, amit a kitöltés után kapsz (Edit your response), így a határidő lejártáig bármikor módosíthatsz. Ha nem mentetted el, privátban tudok segíteni, illetve akár módosíthatsz is.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#24) e=mc²


e=mc²
őstag

Hali!

Ha nem koltom el mind a 20 millat, akkor a maradekot atvihetem a kovetkezo futamra? :D

Ambulimax Provider

(#25) Qorthral válasza e=mc² (#24) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem, a maradék sajnos elveszik.
Gondolkoztam ezen kicsit, mind a továbbgörgetésen, mind az automatikus pontra váltáson (pl 1M = fél pont értékben), de végül elvetettem. Ha sokan igénylitek, persze lehet változás minden szabályt illetően, de idén nem érdemes tartalékolni.

Egyébként a keret elég szűkös, így ritka az a probléma, amikor maradna mit elkölteni. Az eddig nevezettek kivétel nélkül 19 vagy 20 milliót költöttek. :) Persze ha át lehetne vinni, az bonyolítaná a játékot és másképp is lehetne taktikázni, de egyelőre ezt nem szeretném.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#26) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Én is. :)

(#27)



addikt

A második oldalon a kérdéssort tekintve, hogy lesz a pontozás?

Van pár kérdés, ahol nem egyértelmű, hogy a Manorral, hogy fogsz számolni. Pl hány csapatnak esik ki mindkét autója, itt a manor kiesőnek számít?

Másik ötlet, nem tudom, hogy ezt tervezted-e. De szerintem jó ötlet lenne a szavazás lezárta után nyilvánosságra hozni az összes nevező tippjeit. Sztem így érdekesebb lenne, mintha minden hétvége után csak publikálsz egy pontszámot meg tabellát.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#28) Qorthral válasza (#27) üzenetére


Qorthral
őstag

A Manorral, mint nevezett csapattal számolok. Ha bármilyen okból kifolyólag nem indulnak, akkor mindkét autójukat kiesettként kezelem, nulla megtett körrel. Elég szerencsétlen persze, ha nem indulnak, de a kérdéssoron nem szeretnék már módosítani, mivel sokan megjelölték őket / kalkuláltak velük ezeknél a bizonyos kérdéseknél, azt a kockázatot is mérlegelve, hogy nem indulnak. Nem lenne korrekt kizárni a csapatot a kérdésekből, ez sok problémát felvetne.
Ami megoldás lehetne, az ezeknek a kérdéseknek a törlése a Manor nem indulása esetén, de ez sem fair azokkal szemben, akik már korábban a Manort választották és már nem olvassák ezt a posztot a határidőig (hiszen mindenki más pl nyugodtan válthatna a Mekire a legkevesebb körös kérdésben).

Szóval maradnak és számítanak, ez a legkorrektebb kezelése a dolognak szerintem.

A másik felvetésed jó, magam is úgy terveztem, hogy a határidő lejártát követően publikálom a tippeket. Ez már csak azért is célszerű, mert én is játszom, és a saját tippjeimet különben elvileg megváltoztathatnám a végeredmény függvényében. Persze sosem tennék ilyet, de korrektebb így mindenképp. Szóval igyekszem majd minden alkalommal a lezárás és az IM kezdete előtti 30 percben publikálni a listát, vagy ha ezt nem tudom megoldani, legalább a saját tippjeimet közzéteszem az IM előtt. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#29) -Mike-


-Mike-
addikt

Áh, most nézem 3percen múlt hogy küldj egy azonosítót, tényleg centiztem. :D

(#30) Qorthral válasza -Mike- (#29) üzenetére


Qorthral
őstag

Rutinosan! :D
Szerencséd, hogy így az első futam előtt kiemelten figyelgettem, hogy van-e még jelentkező, van-e még egy újabb, na? :)
Az utolsó 15 percben még hárman adtatok le tippet, szépen kicentizve.
A nevezést lezártam, több mint negyvenen! vagytok, vagyunk.
Hamarosan jövök a tippekkel. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#31) Zoza24 válasza Qorthral (#30) üzenetére


Zoza24
senior tag

Szerintem én is akkor adtam le:)

Forza Italy!

(#32) Qorthral válasza Zoza24 (#31) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#33) Qorthral


Qorthral
őstag

az első futamra leadott tippek

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#34) Qorthral


Qorthral
őstag

Összesen 44 nevezés érkezett az első futamra.
Az ideális felállás megtalálása nem egyszerű, és nincs is valami nagy egyetértés: a 44 tippelő összesen 33! különböző felállással (időmérő, verseny, csapat) nevezett. :)
Mennyivel érdektelenebb és unalmasabb lett volna, ha mindenki a HAM/ROS, HAM/ROS, MER vonalon tippel.
A keret és az árak az első futamra úgy fest elég jól működtek.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#35) jpm válasza Qorthral (#34) üzenetére


jpm
senior tag

Viszont nem tudom már hogy milyen kérdések voltak, és hogy most jelenleg kinek mennyi pontja van. :)

(#36) gyurkikrisz válasza Qorthral (#34) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mik is voltak a kérdések? :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#37) Qorthral válasza gyurkikrisz (#36) üzenetére


Qorthral
őstag

Ezek voltak az első forduló random kérdései:

1. Mely csapat pilótái teszik majd meg (együttesen) a legkevesebb kört a futamon? (3)
(Holtverseny esetén minden érintett csapat után jár a pontszám. A második legkevesebb kört teljesítő csapat eltalálásáért 1 pont jár.)

2. A harmadik helyen befutó versenyző milyen motorral hajtott autót vezet majd? (2)

3. Hány csapatnak esik majd ki mindkét autója? (2)

4. Hány Mercedes motoros autó szerepel majd az első tízben a verseny végén? (3)
(Egy eltérésért 2, két eltérésért 1 pont jár.)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#38) Yayoh válasza Qorthral (#37) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Az 1, 3 kérdésnél a Manor is beszámít , így hogy nem is indulnak ?

[ Szerkesztve ]

(#39) Qorthral válasza Yayoh (#38) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, fentebb kifejtettem, hogy miért.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#40) SzalaiG válasza Qorthral (#39) üzenetére


SzalaiG
addikt

Játék. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.