Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sycorax182


sycorax182
tag

na? mi lett az akcióból?

(#52) ipgirl válasza sycorax182 (#51) üzenetére


ipgirl
tag

sajnos semmi. :(:(:(
úgyhogy valószínűleg így elvisszük azokba a ''konténerekbe'' az egyik áruháznál,amit már többen is javasoltak

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#53) hodiszofi válasza ipgirl (#1) üzenetére


hodiszofi
újonc

Jó napot kívánok!
Nekünk nagy szükségünk lenne ruhákra apukám egyedül nevel minket,amúgy négyen vagyunk testvérek.csak lehet az a baj hogy messze vagyunk egymástól.Mindszenten lakunk.vagyok én 21 éves vagyok van egy öcsém 12 éves 2 hugom egy 7és egy 15éves.Lehet csak postán keresztül lehetne eljuttatni,de az kölcséges.Nem tudom mikor kerülök internet közelbe mert nekünk nincs.Ha netán úgy gondolják akkor megadom a címem:Mindszent Viharsarok utca 30 6630 Horváth Diána
Előre is köszönöm
:) :) :) :) :) :) :) :) :)

(#54) hodiszofi válasza ipgirl (#1) üzenetére


hodiszofi
újonc

:)

(#55) blueMerle válasza hodiszofi (#53) üzenetére


blueMerle
veterán

Egy telefonszámot ha lehet :U

(#56) Mawyx válasza Zsu_ (#43) üzenetére


Mawyx
senior tag

Vöröskereszté? Lehet, hogy üldözési mániám van, de az a Vöröskereszt támogatójáé, mintha az lenne ráírva. Tehát ha a használtruha kereskedő akár minimális összeggel is támogatja a Vöröskeresztet, akkor már ő támogató, kiírja a konténerre, azt meg viszi pénzért árulni.
Én inkább ismerősnek adom.
Meg itt Bp-en bérházban meglepett, hogy pl ágyneműt nem kukába dobtak, hanem kimosva, becsomagolva a kuka mellé raktak, de mást is szoktak, mindenfélét, akinek kell elviszi. Így lett ágyneműm :B Kicsit szakadtka már, de épp ma délután húztam fel, pl a lepedő foltmentes, sérülésmentes. Lett már így virágcserepem, porszívóm, takaróm, hűtőszekrényem, polcom, stb. kb komplett lakásfelszerelés.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#57) hodiszofi válasza blueMerle (#55) üzenetére


hodiszofi
újonc

Szia!
Sajnos telefonom nincs.De ha gondolod erre a címre írhatsz.hodiszofi@citromail.hu

(#58) roPHka


roPHka
senior tag

Felhozom a témát, sajnos emiatt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#59) Goose-T


Goose-T
veterán

Nem teljesen ide tartozik, de van egy tökéletesen működőképes hűtőszekrényem, ami ingyen elvihető. Van egy nagy kartondoboznyi használt ruhám is a szekrény tetején (177cm/81kg férfi vagyok), ha érdekel valakit. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#60) noémi85


noémi85
újonc

sziasztok most várom a 4dik gyermekemet hogy ha birtok segiteni nagyon szivesen elfogadnák új szülöt vagy bármijen ruházatott 6,7,8,éves lány és fiú ruhát ha bir valaki segiteni léci irjon nekem nagyon nagy szügségem lene rá előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#61) noémi85 válasza Goose-T (#59) üzenetére


noémi85
újonc

szia ha meg vanak még a ruhák szivesen elfogadnám a férjem részére előre is köszi

(#62) fekaviki válasza ipgirl (#1) üzenetére


fekaviki
újonc

Jónapot kívánok!! Én Feka Viktória vagyok szeretnék érdeklődi az ingyen ruhák miat hogy el lehetne még-e vinni???
Mert sajnos nincsen annyi keresetün hogy vegyün ruhákat!! :( Meg adnám az elérhetőségemet is 06702194876. Ha el lehet vinni kérem hívjon és megyünk érte!! Nagyon Köszönöm

Feka Viktória

(#63) fekaviki


fekaviki
újonc

Jónapot kívánok szükségünk lenne ingyen elvihető ruhákra S_M-L re bármit el fogadunk mert szükségünk lene rá nagyon!! Az elérhetőségem 06702194876...Ha tudnak adni kére hívjanak ne irjanak mert nem mindig vagyok gép köszelében!!
Fiatal-lányok részére lenne.akik álami gondozásban vannak!!! Köszönöm!!

Feka Viktória

(#64) milina


milina
újonc

sziasztok tudna nekem valaki segiteni? rossz anyagi körülmények közt élünk egy 8 éves lányomal és nagyon örülnék ha valaki tudna nekem segiteni ruhákra lenne szükségünk .kérem segitsetek ....köszöm nagyon elöre is. tel...0670 209 7226 kérlek irjatok.köszike

[ Szerkesztve ]

(#65) mucileemu


mucileemu
újonc

3hónapos múlt a kisfiam nem rég, van egy pár kinött ruhája, amiket már nem használunk, kidobni nem szeretnék. Ugyan nem sok mert mi sem élünk nagy lábon , és van amit énis kaptam barátnőmtől, de szivesen átadnám valakinek, akinek szüksége lenne rá.

Illetve a férjemnek vannak használaton kivűli ruhái főképp pulóverek xl,xxl es méret de van közte kisebb is, és nekem is vannak S-L-M méretben amiket nem használok, ez sem sok ruha,de szívesen átadnám, annak akit érdekel.

(#66) maja271 válasza ipgirl (#1) üzenetére


maja271
újonc

szia
Ha áll még a felajánlás akkor szeretnék rá jelentkezni és ha lehet el tudnád postázni?Aposta költséget ki fizetem akár elöre is csak nehéz helyzetben vagyok két kiskoru gyerekemet nevelem együl immár 5 éve már
Elöre is köszönöm a segitségedet és várom válaszod

konczos mariann

(#67) ilona22


ilona22
újonc

Sziasztok! Én egy 2 családos 22 éves édesanya vagyok, sajnos egyedül nevelem 2 gyönyörű kislányaimat mert sajnálatos módon édes apjuk elhunyt 24 évesen, és most nagyon nehéz egyedül fenntartani őket,így ezért irok nektek hogy ha tudnátok segitsetek rajtam és a két lányomon akik:5 és 3 évesek! minden segitséget elfogadnék(pl:ruházat,játékok,és egyéb gyermek holmik)! Megadok egy telefon számot mert nem mindig tudok internet közelben lenni mert nekünk nincs sajnos! 06304867742
üdvözlettel és köszönettel:Ilona

(#69) Katica188 válasza ipgirl (#1) üzenetére


Katica188
újonc

Szia!
Nekem nagy szükségem lenne a női illetve férfi ruhákra,mert alig vannak ruháink és így nagyon jól jönne! :)

(#70) margit42


margit42
újonc

Kedves Mindenki!
Szeretnék egy kis segítséget kérni,ha bárkinek bármije van amit esetleg eltudna ajándékozni elfogadnánk bármit.Férjemmel -aki agy infarktusos ,2 gyermekemmel,menyemmel aki terhes,és 4 unokámmal akiket elhagyott édesanyjuk:((- élek.Jó magam elvesztettem egyik szemem látását,karácsonykor se karácsonyfa se ajándék nem volt.Jövendő kis unokámnak még nem bírtunk venni semmit pedig már nemsokára világra jön.Bármit elfogadnánk,ruhát gyerek,baba ruhát ,ágyneműt,bútorokat ,gyerek ágyat.
Ha bárki tud segíteni ezen a számon elér:06-20/427-8485
Vagy posta címemre lehet küldeni ha bármit tudtok:2760 Nagykáta, szilva utca 42.
Boldog Újévet kívánok mindenkinek,Remélem nekem és a családomnak is boldogabb év lesz mint előbbi.
SZIASZTOK:))

(#71) Kismancs6


Kismancs6
újonc

Sziasztok!

Nagyon nehezen irok,de muszály 5 gyerekemmel élek ha bármiben tud nekünk segíteni nagyon megköszönnénk.
18 év- 3 éves ig vannak a gyerekeim.
Minden segítség nagyon sokat jelent bár mi is az köszönöm mindenkinek.

(#72) harcosné válasza Paqito (#2) üzenetére


harcosné
újonc

sziasztok

(#73) harcosné válasza maja271 (#66) üzenetére


harcosné
újonc

sa én nagyon szivesen elfogadnám mert nekünk most jön a második baba és sajnos nem tudok neki venni

(#74) harcosné válasza Paqito (#2) üzenetére


harcosné
újonc

sya meg szeretném kérdezni hogy vannak e még ruhák mert sajna nem tudok venni van 2 gyerekem

(#75) szőke nagyi


szőke nagyi
újonc

Üdvözlök mindenkit !!Még új vagyok itt de szeretnem a segítségeteket kérni szükségünk lenne S-M ruhanemükre,38-39-es lábbelire, ágynemű huzatra ,konyhai felszerelésre (kanál villa tányér stb) Ha van ilyen felesleges dolgaid kérlek ne dobd ki mi szívesen el fogadjuk .Előre is köszönöm .

(#76) rozsa008


rozsa008
újonc

ingyen ruhákat vagy ami már nem kell szivesen elfognánk nagyon szépen köszönöm előre is sziasztok várom leveleteket

[ Szerkesztve ]

Rusznyák rózsa

(#77) Darius1988


Darius1988
csendes tag

Üdv.

Csatlakoznék a csapathoz, ugyan is az évek során össze gyűlt kb két zsák jó minőségű férfi,női, illetve egy pár fiú baba ruha!
Eladni egyáltalán nem akartam mert nem az a fajta ember vagyok aki mindenből hasznot húz!
Autóm az sajnos nincs ezért nem nagyon tudok velük mozogni, nem messze onnan ahol lakom ott van egy vöröskeresztes ruha gyűjtő, de amint itt olvasgattam hogy mit írtatok így gondoltam mehetne a ruha oda ahova ti is jónak látjátok!

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

(#78) Artsia


Artsia
újonc

Szia Darius1988!
Ha még nem vitte el tőled senki a ruhákat én ígényt tartok rá.

[ Szerkesztve ]

(#79) Artsia válasza Darius1988 (#77) üzenetére


Artsia
újonc

Szia Darius!
Ha még nem vittel el tőled senki a ruhákat én ígényt tartanék rá.

(#80) hamyka válasza Stimpy (#12) üzenetére


hamyka
senior tag

Sziasztok :)

Ezt nagyon szuper ötlet legalábbis én szerintem :)

És nagyon jó kezdeményezés szerintem :D

Sajnos egyre jobban olyat világot élünk hogy egyre szegényebb a nép :(

Ja és még valami:

hogy miért írok ide??

Jelenleg vannak ruhájaim, így még nem szenvedek ruha hiányban, akkor mit keresek én itt?

szóval:

Mivel fel ajánlásokról esik szó az az ingyen elvihető cuccokról, ( és mindjárt el is érkezünk oda hogy mit keresek én itt :DDDD)

Nekem használt de jó állapotú ajtók kellenének :)

bejárati ajtó is jöhet, azt el tudom mondani hogy a keret megvan, és 2 ponton van rögzítve az ajtó, ja és öreg régi vályogházba kellenének az ajtók, remélem tudtok segíteni :)

Ha tudtok bejárati ajtót is, az is jöhet, ( még műkődö képes de rosszalkodik a zárja) ja és legyen rajta postaláda is ne kelljen utólag rá szerelni :D ja és fém postaláda lehetőleg :D

Mindez hova kellene?

Csongrád Megye Szegvár :)

előre is köszyke és üdv: Hamyka

Ui: Remélem nem baj hogy ide írtam a problémámmal de nem találtam itt ilyen fórumot, ha esetleg valamelyikőtöknek vagy modinak nem tetszik hogy ide írtam, akkor helyezze át megfelelő topikba és erről értesítsen is, de ne úgy hogy kitilt innen!!!!

Comodó új távlatok...........

(#81) hamyka válasza hodiszofi (#53) üzenetére


hamyka
senior tag

Sziasztok :)

Jajj istenem ti is bajba vagytok?? Ístenem :(

Mindszentiek vagytok? Nah én meg Szegvári :)

Nincs ott helyben valami család segítő vagy valami?? itt Szegváron van :)

Ill itt Szegváron Máltai Szeretetszolgálat is van, sajnos vagy nem sajnos annyira nem ismerem ki magam Mindszenten így nem tudom ott mik a lehetőségek :(

De ha át jöttök Szegvárra biztos titeket is szívesen fogadnának a Máltainál :) vagy esetleg a Család segítőnél, nem tudom mennyire vagytok jártasak Szegváron.....

Remélem segítettem nektek :)

Írjatok és üdv: Hamyka :) ( egy 25 éves srác aki szintén szegény és beteg anyukájával él egy öreg régi vályog házban)

Comodó új távlatok...........

(#82) hamyka válasza Mawyx (#56) üzenetére


hamyka
senior tag

Kis Mázlista :D

Am neked is szia és üdv :)

Lakást nem dobtak még ki amin se hitel se semmi és lakható és ingyen elvihető és nem kell semmitse csinálni rajta? :D

Comodó új távlatok...........

(#83) hamyka válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


hamyka
senior tag

,,Böjte Csaba atyát nem ismerem,, akkor most ássam el magam? végülis :D

Mi baja van 1 jó hallotnak? :D

Comodó új távlatok...........

(#84) rozsa008


rozsa008
újonc

szivesen el fogadnék használt ruhákat!!! köszönöm előre várom válaszokat!!!Rózsa :)

Rusznyák rózsa

(#85) anyoca 75


anyoca 75
újonc

Sziasztok nekem pici babára kisfiura kellene ruha unokámnak mert a fiamék sajnos nem tugyák meg venni mi meg még két kiskorut nevelünk ezért kérem a segitségeteket ha valaki tudna segiteni ruhákba meg kiságyba nagyon meg köszönénk !

(#86) Németh Ági


Németh Ági
újonc

Sziasztok Ági vagyok!Nekem nagyon nagy szükségem lenne kislány ruhákra!Van egy kilencéves kislányom és sajnos már minden ruhácskát kinőtt,és sajnos nem tudok neki sem újat sem használtat venni,mert nincsen rá pénzem,ha tudtok segíteni megköszönném!!

(#87) hamyka válasza Németh Ági (#86) üzenetére


hamyka
senior tag

szia :)

Vöröskereszt vagy Kláritász vagy mi, esetleg család segítő szolgálat nincs ott ??

Remélem ott rendesebb Család segítő van, az itteni ki mondta hogy dögöljek meg még ha nem is szó szerint... persze letagadnák hogy utaltak rá :U

Sok sikert :K

ui : És nem nevetlek ki sajnos egyre rosszabb lesz Magyarország helyzete ami nagyon borzasztó :(((

Bárcsak tudnék neked segíteni :)

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#98) bagirakinga


bagirakinga
újonc

Szép napot mindenkinek ruhàkra lenne szükségem m-l-xlméretekben cipőt papucsot szandit is szívesen elfogadnék meg kiegészítőket sajnos 2vàltàs ruhàm van és venni nem tudok itt a meleg és még csizmàba jàrok előre is köszönöm a segítséget.email:bagirakinga@gmail.com

[ Szerkesztve ]

bagira

(#99) szandi1991 válasza Paqito (#2) üzenetére


szandi1991
újonc

hello érdeklödnék a ruhák felöl hogy meg vannak e még?nagyon örülnénk neki mivel sajnos nem nagyon telik ruhákra nekünk Én hernádpetriben lakom miskolctol 40km re esetleg postai uton megoldhato lenne?
VÁROM VÁLASZOD:ÜDV SZANDI

(#100) Viszlát


Viszlát
addikt

Sziasztok!

Ingyen elvihető férfi ruhák, részletek itt: katt ide!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.