Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ipgirl


ipgirl
tag

Ingyel elvihető női /S-M/ és férfi /XL/ használt ruhák elvihetők rászorulók részére! Nem szeretnénk kidobni, mert jó állapotban vannak.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#2) Paqito válasza ipgirl (#1) üzenetére


Paqito
senior tag

Gigaup a kezdeményezésnek!

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#3) leewi válasza ipgirl (#1) üzenetére


leewi
aktív tag

ez JÓ..már rég gondolkodom ilyenen..esetlegesen megkéne szervezni egy osztás félét..hm?
itt összegyüjtenénk..mert bíztos mindenkinek van fölöslege és utána eljuttatnánk..pl. az ingyenkonyha féléken..
ha lennének karitatív embrkék valahogy csak megolanánk..


ja és 1 NAGY UPPPP

[Szerkesztve]

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#4) ipgirl válasza leewi (#3) üzenetére


ipgirl
tag

ez jó ötlet! támogatom! nekem most azért lenne sürgős, hogy elvigyék, mert költözünk, és nem akarom már ezeket a ruhákat átvinni. de akár augusztus végére meg lehete szervezni egy ilyet, és valahogy elvinni vöröskereszthez, vagy máltai szeretetszolgálathoz, vagy rászorulókhoz.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#5) _cirmos_ válasza ipgirl (#1) üzenetére


_cirmos_
őstag

nagy nagy elismerő up!

(#6) leewi válasza ipgirl (#4) üzenetére


leewi
aktív tag

nah akkor már 2 tagféle van..:)
nemtudom, hogy az e a legjobb ha vörösékhez vagy egyéb szervezetekhez megy..de persze az is jó..kezdetnek..
nah akkor összeszedem én is ami van s ügyködünk..:U

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#7) ipgirl válasza leewi (#6) üzenetére


ipgirl
tag

ha szeptemberben elkezdődik a suli, akkor lehet hogy tudok szerezni címeket, ahová el lehet vinni, ugyanis szociálpedagógusnak tanulok, és gyakran kell gyakorlatra járnuk gyermekjóléti és családsegítő szolgálatokhoz.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#8) leewi válasza ipgirl (#7) üzenetére


leewi
aktív tag

egyre jobb..:R
ha van kedved tényleg kezdjük el..
lassan úgyis jön a tél..

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#9) atuci


atuci
senior tag

A bp-i Cora es Auchan mellett szoktak lenni feher fem gyujtoladak hasznalt ruhaknak, akar oda is be tudod dobni.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#10) sasa311 válasza ipgirl (#1) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem aki ezt itt el tudja olvasni (ismervén a hazai net-árakat:( ) az nem rászoruló, de egy HATALMASNAGY uppp -ot mert élnek még rendes emberek a földön. Mi is mindig a szeretetszolgálatnak küldjük a kinőt/elnyűtt rucikat :DD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11) ipgirl válasza sasa311 (#10) üzenetére


ipgirl
tag

gondoltam hátha van aki ismer olyat, akinek szüksége lehet rá.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#12) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Ez az ötlet kiválló :R
Egyszer haverokkal már csináltunk ilyesmit, de az én ötletem az FSZKI (Fővárosi Szociális Központ és Intézményei) lenne, mert Őket ismerem, és jó helyre menne a ruha,anno a kiosztásnál is segítettünk a Nyugatinál.Sőt,ha minden igaz,azt is meg tudnám szervezni,hogy megbeszélt időpontban mindenki (aki részt venne benne) kihozza pl. a Nyugatihoz a felajánlását, és egy kocsi kijönne az intézménytől,és ott át tudnánk adni nekik,nem kéne cihelődni össze-vissza.Ha tetszik többeknek az ötlet,akkor ráfutok a témára.UPP.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#13) ipgirl válasza Stimpy (#12) üzenetére


ipgirl
tag

ez nagyszerű volna!!!

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#14) leewi válasza Stimpy (#12) üzenetére


leewi
aktív tag

na valami ilyesmire gondoltam én is..
nem gondoltam volna, hogy e közegben is életképes lenne egy ilyen téma..
DE

HAJRÁ EMBEREK..BÍZTOS MINDENKINÉL AKAD VALAMI A SZEKRÉNY MÉLYÉN..:D

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#15) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Ne fűzzünk meg egy MOD-ot,hogy rakja át interaktívba?Most,hogy átment jótékonyba a topic,szvsz ott lenne a helye,még hozzá pirossal kiemelve...?????????????????????????????????????????????????????Ott talán többen látnák,és csatlakozhatnának is.:U:F

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#16) leewi válasza Stimpy (#15) üzenetére


leewi
aktív tag

csak jár erre egy Mod..:DD

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#17) Stimpy válasza leewi (#16) üzenetére


Stimpy
aktív tag

mod-ot keresek topicban megkérdeztem,hogy lehet-e.remélem...

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#18) ipgirl válasza Stimpy (#17) üzenetére


ipgirl
tag

komolyan nagyon örülök, hogy vannak még ilyen lelkes segítő emberek!:R

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#19) ipgirl válasza Stimpy (#12) üzenetére


ipgirl
tag

Ha lennének jelentkezők /remélem azért lesznek....!!!/, akkor ezt meg lehetne oldani augusztus végére/szeptember elejére? vagy az túl korai lenne? Persze ha nem jelentkezik senki, akkor sajnos nem jön össze a dolog.....:(

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#20) mahatma válasza ipgirl (#19) üzenetére


mahatma
aktív tag

én ruhával nem nagyon tudok beszállni, de kocsival be tudok szállni (focus, 5 ajtós), ha szállítani kell valahová valamit

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#21) darkside


darkside
csendes tag

Ez a topic pont jókor nyílt meg. Néhány ruhadarabot én is nagyon szívesen felajánlok.

all i have to do is kill her

(#22) I_Am válasza mahatma (#20) üzenetére


I_Am
veterán

Hmm tényleg, tegnapi ténykedéskor eszembe sem jutott, hogy kocsival (Astra Classic) Én is be tudok szállni a fuvarba.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23) brownus válasza ipgirl (#7) üzenetére


brownus
veterán

ez jó, eddig húgom vitte el a nem használt ruhákat, de Ő most lehet, hogy nem lesz egy ideig, úgyhogy majd figyelem a topikot és ha indul a dolog akkor hozom én is a ruhákat!

(#24) BobChemistry


BobChemistry
őstag

csatlakozok

szívesen segítek akármiben

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#25) Stimpy válasza ipgirl (#19) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Tulajdonképpen bármikor el lehet intézni,annyi van,hogy jövhét végén Szegeden leszek,az nekem nem jó,de utánna való héten (az pont szeptember eleje) valamelyik este megoldható.
Mindenki hozzon még egy ruhát.....:C:C:C

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#26) _az


_az
senior tag

na fuck, előbb szóltam, be, mint olvastam...

[Szerkesztve]

az

(#27) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Hahó!

Kicsit mintha kihalt lenne a hely,még nyaraltok,vagy mi a szösz van emberek?

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#28) ipgirl válasza Stimpy (#27) üzenetére


ipgirl
tag

Remélem lesznek még jelentkezők! Biztosan vannak még, akiknek akad néhány számukra fölösleges ruhadarab a szekrény mélyén!

Talán csak lusták kipakolni a szekrényt

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#29) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Halihó!

Felhívtam a srácot,akit ismerek ott : annyi a kérés,hogy tudjuk előre,hogy kb mennyi cucc lesz (pl 23 teszkósszatyornyi) ,de ez szvsz nem fog gondot okozni.Pontos időpontot egyeztetünk később,nekik szinte mindegy mikor lesz.

Addig is további felajánlók jelentkezését várjuk!

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#30) ipgirl


ipgirl
tag

mozgósítottam néhény csoporttársamat is /akik nem phznak, de szívesen adnának/ szóval szerintem az ittenieken kívül is leszenk akik hoznak.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#31) Sianis


Sianis
addikt

6 évesre való fiú ruhákat, és 4 évesre való leányzó ruhákat elviszek, ha van valakinek! A szállítást valahogy megoldjuk, és előre is köszönöm szépen! :R

[Szerkesztve]

(#32) brownus


brownus
veterán

összejött egy táskányi ruha; hova és kinek adhatom?

(#33) Stimpy válasza brownus (#32) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Eddig azt beszéltük,hogy jövhéten valamikor nyugatinál egyik este,és akkor oda jön a szocmunkás ismerősöm is és át tudjuk adni a cuccokat.
Akinek ez nem jó szóljon,és megbeszéljük,hogy mi legyen.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#34) brownus válasza Stimpy (#33) üzenetére


brownus
veterán

ok

(#35) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

NEm rossz ötlet, de lehet ezt nem itt kellene megvalósitani? :F
Szerintem aki egy hardver fórumra jár, az nincs rászorulva ingyen ruhákra!
Én Böjte Csaba atyának (aki nem ismeri az szégyellje magát :)) )vittem 200 eurót meg ruhákat. Ő 500nál több gyereket nevel, jól jön minden. De ha visztek neki (vagy küldtök) valamit, akkor az pénz legyen és mosópor, kötszer satöbbi, mert ruhával és játékokkal egy hosszú folyosó tele van már plafonig.:Y

(#36) brownus válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


brownus
veterán

nem is nekünk ph!-soknak hanem a rászorulóknak, vöröskereszt, árvízkárosultak,stb.
ipgirl majd szétszórja a ruhákat.

étkezési utalványt tudok adni pár ezer huf értékben

[Szerkesztve]

(#37) ipgirl válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


ipgirl
tag

Én is vittem Böjte Csabának karácsony előtt. Sokat jár felénk...

A jövő héten csütörtökön jó volna? vagy az korai? nekem a jövő héten csak az volna jó. /de ez ne legyen akadály, max odaadom előtte valakinek aki elviszi/
Egyébként 4 nagy /zsákszerű/ táska jött össze.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#38) brownus válasza ipgirl (#37) üzenetére


brownus
veterán

jó, de csak du. 4 óra elött, vagy elötte vkinek odaadhatnám? (mondjuk szerdán?)

(#39) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Csütörtökre is szervezhetem akár.Nekem este 8-ra ér a vonatom a nyugatiba (Kecskeméten melózom) ,de ha nektek előbb jó,akkor úgy beszélem le a sráccal,hogy nektek jó legyen,én tudok vele találkozni bármikor.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#40) ipgirl válasza Stimpy (#39) üzenetére


ipgirl
tag

olyan időpontot sajnos biztosan nem fogunk tudni találni ami mindenkinek jó lenne. /nekem pl. csütörtökön csak fél hat után volna jó/. Szóval a lényeg szerintem, hogy legyen egy konkrét időpont lefixálva. A többit meg majd megoldjuk valahogy....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#41) ipgirl


ipgirl
tag

akkor a csütörtök jó lesz? jó volna tudni mikor legyen pontosan.
Mondjatok valami visszajelzést légyszi.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#42) brownus válasza ipgirl (#41) üzenetére


brownus
veterán

nekem jó, ha 16 óra előtt odatudnám adni! (vagy este 9 körül)

(#43) Zsu_


Zsu_
senior tag

A fóti Coránál és a Praktikernél is van egy-egy nagy konténer, amibe ruhákat lehet beletenni. A Vöröskereszté a konténer és ami belekerül, azt ők szétosztják a rászorulók között.

(#44) brownus válasza Zsu_ (#43) üzenetére


brownus
veterán

nagyon jó az aláírásod:D

(#45) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Na,hazaértem (sajnos),holnap felhívom a srácot és egyeztetek vele,addig is upp.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#46) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!

Kicsit megcsappant a topic látogatottsága.

Beszéltem a sráccal,és csütörtök este (05.09.01.) 18.00-kor vár mindenkit a Nyugati pályaudvarnál,a Westend parkolójában.Mivel én valszeg nem érek fel addigra Kecskemétről,így kéne valakinek a telszáma,amit megadhatok neki.
Aki megy,plíz jelezze itt a topicban,ha szerda estig senki nem ír,akkor lefújom.

Üdw : Stimpy

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#47) brownus válasza Stimpy (#46) üzenetére


brownus
veterán

már irtam, nekem csütörtökön csak du. 16-ig jó. de lehet, hogy a vöröskeresztnek fogom oda adni.

Bővebben: link

(#48) brownus válasza Stimpy (#46) üzenetére


brownus
veterán

tényleg Te ipgirlel egy csapat vagytok ruha terén vagy külön projekten dolgoztok?

(#49) Stimpy válasza brownus (#48) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Csapat???Őt is pont annyira ismerem,mint Jómagadat...itt a PH!-n már összefutottunk néhány topicban és ennyi.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#50) ipgirl válasza Stimpy (#46) üzenetére


ipgirl
tag

remélem még beleférek a szerda estébe. elküldöm a telszámom emailben, de csak ha én leszek ott, akkor ne jöjjön ki. sajnálom, hogy nem lett több visszajelzés. pedig az elejn többen is jelentkeztek. írok nekik is egy emailt, hogy hol és mikor.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.