Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Profi vagy? De komolyan? Tetrisben, Asteroidsben te hiszed magad a legjobbnak? Esetleg te vagy a helyi Invaders isten? Mutasd meg mit tudsz, mérd össze tudásod a többi őrülttel, és játssz jó hangulatban!

Folyamatos magyarítás (jelenleg kb 70%), FOlyamatosan bővülő játékkínálat, highscore, chat, stb... http://www.madpixelz.net/pharcade

Reklámmentes mellesleg, közérdekből készült, hátha van rajtam kívül pár megszállott.. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Sirandrish válasza cizoe (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

:D ez nagyon kemény:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) norbiphu


norbiphu
senior tag

ez jó :C

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#4) norbiphu


norbiphu
senior tag

csak a Simon, Flasteroids, Tetris játékok kerülnek toplistára? :F

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#5) cizoe válasza norbiphu (#4) üzenetére


cizoe
őstag

idővel többi is, csak kis javítás kell. 20 új játék lesz a napokban, nagyrész arcade klasszikusok, mindegyik highscore submitos. :U

(#6) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Toltam én is párat. :DDD

(#7) Sirandrish válasza LucifeI2 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis nekiáltam kigyózni de mire már elég jól álltam megcsörrent a telóm:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) mad1


mad1
veterán

kar hogy bomb jack meg phoenix nincsen.

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Átraktam lokálba.

Feel Good Inc.

(#10) norbiphu válasza Pompi (#9) üzenetére


norbiphu
senior tag

lehet klubnak van írva a címben, de igazából az a lényeg, hogy együtt játszunk nem?
főként a játékokról van szó, nem arról, hogy találkozót szervezünk stb, szóval szerintem ezt nem kellett volna átrakni, itt kevesebben fogják megtalálni. :B

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#12) cizoe


cizoe
őstag

Ma estére elvileg lesznek új játékok, további magyarítás és javított css

(#13) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Kevesen játszanak nagyon, kéne több játékos, hogy nagyobb legyen a versengés.

(#14) cizoe


cizoe
őstag

Hát lesz is több, ha jó gammák lesznek. Mondom este-későeste fel lesz dobva egy new verzsön. :) Sőt egy multis gém is asztalon van...

(#15) cizoe


cizoe
őstag

Magyarnak már 90% feletti arányban magyar a cucc. Most tuszkolom be az új játékokat következő lépésben.. :U

(#16) Probiker válasza cizoe (#15) üzenetére


Probiker
aktív tag

Heh, kemény a cucc. :R Minnyá regizek is, reszkessetek, lenyomok mindenkit :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#17) cizoe válasza Probiker (#16) üzenetére


cizoe
őstag

Nah jönnek az új gémek! Pár már fennvan, érdemes figyelni mert frissül párpercenként a kínálat!

(#18) cizoe


cizoe
őstag

Mára ennyi a friss gémekből, viszont Külölegességként bekerült a BUDAPEST DEFENDER is, amiben az 56-os utcai harcokat lehet megvívni! Stratégia a javából! ;)
http://www.madpixelz.net/pharcade

(#19) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Ez a Hexxagon nagyon geci játék. Kezdem utálni a gépet. :DDD

Simon szerintem nem a legjobb arcade game különben, én levenném a listáról. Meg aszteroidos se kell kettő, szerintem inkább azokat kéne majd meghagyni, amik népszerűk. Az se jó ha túl sok játék van szerintem.

(#20) cizoe válasza LucifeI2 (#19) üzenetére


cizoe
őstag

Egyértelmű.. Amelyikek sikeresek lesznek azok maradnak. Lesz egy max 20as lista több semmiképp. Ami pedig népszerűtlen, repül. :)

(#21) cizoe


cizoe
őstag

1nap alatt 14en lettünk, reméljük ez nőni fog és ahogy mondod, a versengés is ezzel együtt! Hajráááá! ;)

(#22) orkester


orkester
senior tag

Klassz. Én is regisztráltam. Jó móka. :DD

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#23) cizoe


cizoe
őstag

Akkor lesz igazán jó móka ha leszünk elegen, és Tounamentek indulnak egyes játékokból, max 8 főst lehet. bennvan a scriptben, csak várni kell picit, míg gyarapszunk... :)

(#24) norbiphu válasza cizoe (#23) üzenetére


norbiphu
senior tag

be tudod állítani akkor, hogy az első oldalon legyen kinn minden játék? így a második oldalon lévőről simán megfeledkezek, szóval sztem jobb lenne ha lenne kinn alapból 20 mondjuk :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#25) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Azt nem lehet megoldani, hogy ne zárja be minden játék után az aktuális játékomat? Hiába nyomom a replayre, mindig kidob a kezdőlapra. Nagyon idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#26) cizoe válasza LucifeI2 (#25) üzenetére


cizoe
őstag

Sajnos csak így menti el a pontokat ha kilép. Amúgy meg nem a főoldalra dob vissza, hanem az adott játék oldalára, csak egy palyt kell nyomni és megy újra

(#27) LucifeI2


LucifeI2
őstag

De az oldal tetejére ugrik mindig játék után, azt nem lehet megcsinálni, hogy ne ugorjon fel? hanem maradjon a játéknál? Mert így mindig vissza kell görgetni.

(#28) cizoe válasza LucifeI2 (#27) üzenetére


cizoe
őstag

De azt talán meg. MEglesem hogy van a scriptben!

(#29) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Nem tudok chat üzenetet írni. Nem engedi, hogy beírjam a nevemet. :F De a lényeg az, hogy megdöntöttem a BP defender rekordot ;]

Lucifel2 205747 Budapest Defender! játékban. 15th April 2008 - 03:26 PM

szerk.: most már jó, csak kijelentkeztem és nem vettem észre. :)

[ Szerkesztve ]

(#30) cizoe válasza LucifeI2 (#29) üzenetére


cizoe
őstag

Na azt meg kell döntenem valahogy.. Csak lusta vagyok nekiállni mert az laza 15 perc... :) De a pongmester trófeádról lemondhatsz rövidtávon.. :DDD Bekeményítek.. :D

Akinek még új a topik, itt az oldal!

(#31) cizoe


cizoe
őstag

3d pongmester új rekord. :) 27415! ;) 1 óráig szarakodtam mire meglett... Még másik egeret is felhoztam, mert a pici notebook egér qrvaszar volt hozzá. :)

ezt tessék megdönteni :R

[ Szerkesztve ]

(#32) @rglaaf


@rglaaf
veterán

phoenix,vanguard kéne még :K

PSN ID:BiZzare_0

(#33) cizoe válasza @rglaaf (#32) üzenetére


cizoe
őstag

keresek.... :K

(#34) norbiphu válasza LucifeI2 (#19) üzenetére


norbiphu
senior tag

persze, egy rekordom van még azt is el akarod venni? :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#35) LucifeI2 válasza norbiphu (#34) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen! ;] Tetszik nagyon az a játék, most már rájöttem, hogy eddig túl ész nélkül játszottam, van egy-két taktikám hozzá így lett meg a 38 is. Először csak pakolgattam a kristályokat össze-vissza. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) LucifeI2 válasza cizoe (#31) üzenetére


LucifeI2
őstag

Közelítek! ;] 25915

(#37) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nem nagyon jegyzi most a score-okat az oldal...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#38) orkester válasza cizoe (#33) üzenetére


orkester
senior tag

Ma sikerült 1. helyeket elérnem és Firefox alatt ezeket a hibaüzeneteket kapom: hiba1, majd hiba2. Na meg az 1992 - Légibalhé játék szerintem hibás, mert a 4. pálya főellenségét nagyon hamar megöltem, minden ok, kapom az 5-ös bonus pályát. De még egy darabig zúg a helikopter (amit leszedtem a 4. pálya végén) és csak repülök, lőhetek, de semmi nem történik, nincs ellenfél, csak szállok a felhők fölött a végtelenbe:hiba3.

szerk.: Szívesen látnék még flipper játékokat. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#39) orkester válasza cizoe (#31) üzenetére


orkester
senior tag

Megdőlt! :D

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#40) Winner_hun


Winner_hun
félisten

You must agree to the Terms of use. Please check the box.

Ezt mégis hol kéne bejelölni?:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) norbiphu válasza Winner_hun (#40) üzenetére


norbiphu
senior tag

ilyet hol találtál?

ja értem. úgy tűnik véletlenül kinyírta azt a checkboxot regnél. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#42) Winner_hun válasza norbiphu (#41) üzenetére


Winner_hun
félisten

regisztrációnál

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) orkester


orkester
senior tag

Látom nem nagyon megy a topik/játék, pedig jó dolog volt, ill. lett volna. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#44) AndrisBoy válasza orkester (#43) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

:C

•°o.OO.o°•

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.