Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lortech


Lortech
addikt

Az egyik kolléga (majd ő felfedi magát, ha úgy gondolja) felmerült igényére válaszként írtam a Prohardverre egy apróhirdetés felhozás automatizáló programot. Azoknak lehet segítség, akiknek sok apróhirdetésük van, és mellé még lusták is. Számomra ujjgyakorlat, mintegy gyakorlás volt inkább, nem mint komoly, ''értelmes'' projekt. De ha már elkészült, hátha néhányan hasznát veszik, ezért közzéteszem.

Úgy működik, hogy meg kell adni a programnak a felhasználónevet és jelszót (amiket megjegyez a következő belépésre), majd sikeres belépés után összegyűjti a felhasználóhoz tartozó aktuális apróhirdetések listáját és a hozzájuk tartozó upok számát, kilistázza, ezután pedig ki kell választani a felhozni kívánt topikokat (sorrend is beállítható), és az up gombra nyomni.
Egyébként adja magát a használata.

Az alkalmazás .NET Frameworkot 2-t igényel: [link]
Nem kell megijedni tőle, nem harap.
Ha nem indul el az alkalmazás, akkor nagy valószínűséggel a .NET Framework egy megfelelő verziójának hiánya a probléma!

Írtam, hogy megjegyzi a jelszót (a legutóbbi sikeres belépését), ezt a jelszót és felhasználónevet a -program futtatásának helyén létrehozott- config.txt fájlban helyezi el, tartalmát egy egyszerű visszakódolható algoritmussal kódolja be. Ezt jó szem előtt tartani, mert a konfig fájl kiadása gyakorlatilag az accountunk kiadása. Azért van szükség a visszafejthető kódolásra, mert a prohardverre kódolatlanul kell küldeni a jelszót bejelentkezéshez, így ahhoz, hogy a program el tudja küldeni, vissza kell kódolnia.

Fontos megjegyezni : a program NEM a rendszer kijátszására szolgál, továbbra is csak napi két hirdetés-felhozásra van lehetőség.

-1.0-s verziójú alapváltozat itt: [link]

-A #37-ben lévő 1.02a-t eltávolítottam a szerverről.

-Az 1.03b verziójú automatizált változat itt: : [link]
Az újabb verziót érintő módosítások:
-proxy támogatás: internet explorer beállításait veszi alapul, socks proxyval nem megy.
-automatikus uppolás, 10 másodperc után, feltéve, hogy volt már megjegyzett user/pass, valamint sikerült a belépés, és az illető nem kezdeményez belépést a belépés gombbal, vagy nem kezd el gépelni a user/pass szövegdobozba, vagy nem nyom a form üres területére.
-kézi uppoláskor elmenti a használt sorrendet( illetve a topikok id-jének sorrendjét), tehát ha megszűnik a hirdetés, akkor sincs gond, nem fog mást uppolni a felborult sorrend miatt, a config.txt-be menti ezt is.
-ha belépéskor van elmentve sorrend, ezt érzékeli, és automatikus mód esetén uppolni fogja ezen topikokat beavatkozás nélkül a beolvasott sorrendben. A sorrend nem feltétlenül kell tartalmazza az összes apródat, csak az szerepel a sorrendben, ami ki lett jelölve a sorrend mentésekori uppoláskor, így upolva sem lesz mind, csak amely topikok el lettek tárolva.
-ha nincs elmentve sorrend, és automatikusan futtatod, nem pedig kézzel, akkor minden topikot automatikusan uppol!
-A kézi vezérlést nem érinti a mentett sorrend, azaz nem a legutóbbi beállított sorrend fog megjelenni a listán
Ha megnézed a konfig fájlt, miután el lett mentve egy sorrend, látható, hogy nem ördöngősség szerkeszteni, tehát akár kézzel is beírható a sorrend, és a programot külön könyvtárakban külön konfig fájlokkal etetve + ütemezéssel párosítva tetszőleges számú topik tetszőleges időben feluppolható automatikusan.
A sorrend esetleges kézi szerkesztésénél fontos, hogy csak és kizárólag a harmadik sorba kerülhet a sorrend(első kettő a user/pass), csak számot (topikid) tartalmazhat, szóközökkel van elválasztva, és az utolsó id után is áll szóköz, ha ezeknek nem felel meg a konfigfájl, az kivételeket vagy hibás működést fog okozni.

Hibák lehetnek a programban, sőt biztosan vannak is, mert a problémát nehézkes elegánsan és biztosan leprogramozni, valamint a tesztelés is igen körülményes, mivel nincs több felhasználóm, és elegenedő apróhirdetésem sem.
Ha valaki hibát jelez, igyekszem kijavítani. A programot nem igazán akarom továbbfejleszteni, de jó ötleteket szívesen veszek, esetleg egyéb PH! fórummal kapcsolatos alkalmazásokra is.

Ha nem világos valami a működéssel kapcsolatban, szívesen elmondom.

A programot mindenki kizárólag saját felelősségére használja!

Frissítve: 2007.07.20.

Thank you to god for making me an atheist

(#2) Achill3uS válasza Lortech (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

hehe, ötletes, ki fogom próbálni, jól jöhet :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3) DeusHun válasza Lortech (#1) üzenetére


DeusHun
őstag

Gratu, szép meló :)
Nyáriszünetben kis felfrissítő programozás? :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#4) Gh0sT válasza Lortech (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Király!

Proxy beállítás lesz majd benne? :U

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) djtoomi válasza Lortech (#1) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem azt rija az alkalmazás inicializálása nem megfelelő(0xc0000135).Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra.
Ez mitől van? :F Mert nekem jól jönne a progi csak hát ha nem megy. :F :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#6) Lortech válasza DeusHun (#3) üzenetére


Lortech
addikt

Inkább kis pihenő a SAT problémás szakdolgozatom programozása közben. :))

Thank you to god for making me an atheist

(#7) Gh0sT válasza djtoomi (#5) üzenetére


Gh0sT
addikt

NET Framework 2

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#8) Lortech válasza Gh0sT (#4) üzenetére


Lortech
addikt

Legyen? Megoldható, beleterveztem a támogatást, csak be kell kötni.
szerk: viszont csak http proxy lesz, socks az nagy szivattyú lenne, vagy esetleg úgy, hogy az Internet explorer beállításait veszi alapul, úgy mehet a socks is elvileg.



djtoomi: olvasd el a kihúzott részt!

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#9) (Kolombusz) válasza djtoomi (#5) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha nem indul el az alkalmazás, akkor nagy valószínűséggel a .NET Framework egy megfelelő verziójának hiánya a probléma!

(#10) DeusHun


DeusHun
őstag

Teszteltem, müxik!
Jelentés: kicsit lassú de stabil. Ha azzal beloggolok kidob a firefox a fórumról.

Rainforest Alliance Certified signature

(#11) Gh0sT válasza Lortech (#8) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem nálam már az explorer beállításaival is menne. Melóhelyen proxy van és kéri az autentikációt, így ki sem enged.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#12) Ősember


Ősember
őstag

felfedem magam :D
lényegtelen kinél merült fel, a kivitelezés a lényeg :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#13) DeusHun válasza Ősember (#12) üzenetére


DeusHun
őstag

Én tom kiről van szó, a ''milyen program ami.....?'' topikban kb 2-3 hete kérdezett ilyet egy srác. Ha akarod lesd vissza.

Rainforest Alliance Certified signature

(#14) Lortech válasza DeusHun (#10) üzenetére


Lortech
addikt

Igen, ez a kellemetlenség nem kiküszöbölhető, mivel másik sessiont indít a szerver amikor beléptet a program, és az aktuálisan bejelentkezettet (a böngészőben) meg ledobja.
A program maga gyors, de a PH! válaszára sokat kell várni, mivel sok lekérést végig kell zongorázni, mire lejön az apróhirdetés lista, és az upok száma.

Másikra: Ősember kérte a segítséget itt: [link], előtte meg a másikban.


[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#15) Ősember válasza DeusHun (#13) üzenetére


Ősember
őstag

igen, tudok rola.... mondom, hogy én voltam a fölusta :P

Lortech :R

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) DeusHun válasza Ősember (#15) üzenetére


DeusHun
őstag

... és tényleg :D Okkay, beugrott már :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#17) DeusHun válasza Lortech (#14) üzenetére


DeusHun
őstag

Ok, én csak visszajeleztem. Tudom, hogy nem lehet azonnal lekérni mindent mivel nem lokálban megy a dolog. De leírtam a tapasztalatom :) Ennyi. Attól még jó és müxik! Ez a lényeg.

Rainforest Alliance Certified signature

(#18) Racecam válasza Lortech (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jól kiemeltem.
Meg most uppolom is. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19) Lortech válasza DeusHun (#17) üzenetére


Lortech
addikt

Ok, köszi. Én meg csak magyaráztam a miértet. :)
A kiléptetés az bosszantó, de technikailag irreális, hogy azt kiküszöböljem.

Racecam: köszi neked is.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#20) Ősember


Ősember
őstag

egy ujitásos ötletet vetnék fel... :B mi lenne, ha beszerelnél egy idözitöt a programba? igy ha estére el is megy az illetö és akármilyen okbol bekapcsolva hagyja a gépét, akkor az uppolás még mindig lehetséges? :) vagy csak egyszerüen azért, hogy szinte egyáltalán ne is kelljen vele foglalkozni :D

mod: most esett le, hogy ehhez a programnak is folyamatosan kellene futnia és ez nagyon megcsavarná a témát, vagy meg lehet oldani registry modon ütemezett feladatként?

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#21) Winner_hun válasza Ősember (#20) üzenetére


Winner_hun
félisten

Feltettem, ezt akartam írni. Én várom az automatikus verziót:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) Racecam válasza Lortech (#19) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Látod, ha Te a kisujjadat nyújtod, rögtön az egész karod kell. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23) Lortech válasza Ősember (#20) üzenetére


Lortech
addikt

Az időzítőt meg lehet oldani, ahogy azt is, hogy ne kelljen hozzányúlni ha már egyszer belépett vele az illető, hanem mondjuk automatikusan végiguppolja a topikokat. Csak ehhez át kéne tervezgetni a GUI-t, majd kitalálok valamit.
Az ütemezést is meg tudom csinálni szerintem (hogy automatikusan elinduljon a program valamikor), de annak már ott van a windowsos változata, az ütemezett feladatok és az ''at''. Erre felesleges lenne egy új változatot ráhúzni véleményem szerint, mert én is csak a windows szolgáltatásain keresztül tudnám megoldani (vagy állandóan futnia kéne a programnak), ami felesleges meló, meg macera a korrekt menedzselése és sok-sok hibalehetőség >> tesztelés >> idő.
Én úgy képzelem inkább, hogyha be tud lépni a program (van jó mentett felhasználó és jelszó), akkor belép, uppol, aztán bezáródik, az ütemezést magát pedig a windowsos ütemezett feladatokkal állítaná be magának mindenki.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#24) Ősember válasza Lortech (#23) üzenetére


Ősember
őstag

na igen, de ha belép, uppol és bezárul, akkor nem fogod tudni megadni az uppolás sorrendjét, amit már sikerült leprogramoznod, szoval egy fontos funkcio veszne kárba :)
a windowsos ütemezésre én is gondoltam, de ha csak elindul magátol az nem ér semmit, mert nem uppol :D ezért vetettem fel neked a témát. ez a windowsos ütemezés ugy lenne igazán jo, ha az uppolás sorrendjét is el lehetne menteni (amire feltételezem nincs lehetöség, mert mindig ugy történik a bejelentkezés, mintha egyedi topikok lennének és a program sosem látta volna öket). esetleg ha ki lehetne kapcsolni az ''automatikus uppolás'' funkciot, akkor minden meg lenne oldva ;)
tehát mint te is mondtad amikor a user elmegy vagy nem ér rá, a windowson keresztül elindul a program ütemezett alkalmazásként és automatikusan uppol, szemben azzal, amikor a felhasználo otthon van és az automatikus uppolás nincs bekapcsolva. ennek az opcionak viszont már akkor állithatonak kell lennie, amikor még nincs bejelentkezve az illetö, nehogy elkezdjen uppolni a program mert akkor ugye nem is lehet leállitani :))
viszont az uppolás orrendjének kérdése ebben az esetben sem tisztázott...

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) Lortech válasza Ősember (#24) üzenetére


Lortech
addikt

Igen, ez sok kérdést felvet. Esetleg parancssori paraméterként meg lehetne adni sorrendet, vagy a konfigfájlban, de ez is igen sok újabb kérdést, hibalehetőséget felvet, amiket kezelni kéne. Sorrendet tárolni, konkrét topikokkal összekapcsolni, és ezt guin megjeleníteni mint beállítás, az nagy macera.
Az is eszembe jutott, hogy induláskor várna 10mp-et (vagy amennyit gondoltok), és ha nem történik semmi, akkor uppol, vagy esetleg itt is parancssori paraméterként meg lehetne adni az ütemezésnél egy kapcsolót, amitől automatikusan belép és uppol egyet. Sorrend itt sem megoldott. Esetleg olyat tudok elképzelni, hogy azt a sorrendet megjegyzi a konfigfájlban, ami legutóbb volt, és azt használja, de az megint problémás, hogy ez korrektül működjön, mert ha közben ph! felületen töröltél topikot, akkor bukhat a sorrend stb. De ha ilyen apróságoktól eltekintünk, akkor megoldható.

szerk: no azt hiszem ez lesz megvalósítva: előző sorrendet menti mindig, induláskor beolvassa a sorrendet ha van (pici ellenőrzés, topikok száma stimmel stb), meg vár 30 másodpercet mondjuk, és csak utána uppol automatikusan, ha addig hozzányúlnak akkor meg kézi vezérlés. No meg proxyt bele kell varázsolni még, azt is menteni, hogy ne kelljen belepiszkálni, esetleg permanensen automatikusan az IE beállításokat használni, és akkor menteni se kell, meg nem kell külön beállítás és gui változtatás sem. (viszont ez olyanoknak gondot okozhat, akik IE-re használnak proxyt, de a programot nem a proxyn keresztül akarják használni, van ilyen? )

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#26) Ősember válasza Lortech (#25) üzenetére


Ősember
őstag

az ötlet jo :D megoldodik a teljesen automatizált uppolo gép és még sorrendet is meg lehet adni :C
a proxys kérdés jogos, bár nem látom miért akarná bárki is proxy nélkül használni a programot ha már az explorernél használja :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#27) Lortech válasza Ősember (#26) üzenetére


Lortech
addikt

Én a 3 böngészőmnél jelenleg 3 különböző proxyt használok.
De nem feltétlenül ebből indulnék ki ( :)) ), csak hátha valakinek ez kell.
szerk: ja este vagy éjszaka valamikor összedobom a todo-kat.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#28) 1010


1010
őstag

köszi ez zsenális nagyszerű
:C :R

(#29) DeusHun válasza 1010 (#28) üzenetére


DeusHun
őstag

De legalább ne uppold a két azonos hírdetésed egyszerre :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#30) 1010 válasza DeusHun (#29) üzenetére


1010
őstag


más témában jelent meg :W
hogy aki a laptopokat nézi az is észre vegye, és aki a hálózati termékeket az is

(#31) Ősember válasza 1010 (#30) üzenetére


Ősember
őstag

nem akarok okoskodni, de 2 hirdetést ugyan azért nem szabad nyitni :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#32) Lortech válasza Ősember (#31) üzenetére


Lortech
addikt

Majd beleimplementálom az alapelvek piacra vonatkozó szabályait is a programba intelligens módon, és nem lehet majd ám ugyanannak a terméknek két topikkal uppolni vele. ;)

Thank you to god for making me an atheist

(#33) laci06 válasza Lortech (#1) üzenetére


laci06
senior tag

Szia!
Kipróbáltam, ez nagyon jó...
Lehet, hogy én is fogom használni, és itt nem feltétlen arról van szó, hogy lusta vagyok, csak minek klikkelgessek, hogyha igy is meg tudom oldani:)

(#34) Lortech válasza laci06 (#33) üzenetére


Lortech
addikt

Örülök, hogy tetszik. Használd egészséggel. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#35) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[link]
Ez ikonnak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36) Lortech válasza Winner_hun (#35) üzenetére


Lortech
addikt

Valóban, arra nem is gondoltam, hogy ikonként nem néz ki valami jól a pici favicon, mert nagyítani kell, és pixeles lesz. Amit te találtál, az kicsiben (programablak bal felső sarkában) picit rosszabbul néz ki, nagyban (asztali parancsikon méretben) picit jobban, de még ez sem az igazi. Egy olyan kéne, mint ami a teszteknél van, csak a tetszett és ajánlott feliratok nélkül (amit lekicsinyítenék 48*48 körülire), de ilyet nem találok sehol egyelőre, pedig mintha láttam volna már valahol. Ja és mindez transparent ico formátumban.

Thank you to god for making me an atheist

(#37) Lortech


Lortech
addikt

Új alfa változat itt: [link]

-proxy támogatás: internet explorer beállításait veszi alapul, socks proxyval nem megy.
-automatikus uppolás, 10 másodperc után, feltéve, hogy volt már megjegyzett user/pass, valamint sikerült a belépés, és az illető nem kezdeményez belépést a belépés gombbal, vagy nem kezd el gépelni a user/pass szövegdobozba, vagy nem nyom a form üres területére.
-egy két hibajavítás, +hibakezelés
-sorrend megjegyzés egyelőre nincs, mert mindjárt süt a nap, még azelőtt le kéne feküdni. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#38) 1010 válasza Lortech (#37) üzenetére


1010
őstag

jol van látom levették az egyik hirdetést :U

(#39) Lortech válasza 1010 (#38) üzenetére


Lortech
addikt

Én nem tehetek róla. Nem én hoztam fel a témát (nem mozgat a dolog, hogy ki mit uppolgat), nem súgtalak be senkinek. Vsz. olvasta a témát egy moderátor és lekapta.
Viszont azt tudom mondani, hogy az alapelvek rád is vonatkoznak, egy terméknek egy apróhirdetés, mégha több kategóriába belefér a termék, akkor is. Vagy esetleg azt tudnám elfogadni, hogyha már két kategóriában is szerepel ugyanaz, akkor napi 1-1 UP max, de gondolom nem így történt. Mindegy, ez itt off.

Thank you to god for making me an atheist

(#40) Winner_hun válasza Lortech (#36) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez 48x48-as, direkt windowshoz kértem ikonnak mappára:)
Ez transparent ico

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) Lortech válasza Winner_hun (#40) üzenetére


Lortech
addikt

Persze, én is ezt mondom, a formátuma, mérete rendben, transparent is, csak kicsiben picit csúnyább minta favicon, és nagyban sem az igazi. De ez már lehet az ico formátum limitációja. Mindegy, nincs jelentősége, csak egy ikon.

Thank you to god for making me an atheist

(#42) 1010 válasza Lortech (#41) üzenetére


1010
őstag

tudom ki sugott be annyi esze se volt hogy privátba küldje


[Szerkesztve]

(#43) Lortech


Lortech
addikt

Készül az új, automaitkusan sorrendre uppoló, és ezt megjegyző verzió, nem felejtettem el, csak pár dolgot át kellett tervezni, és ez a kis feature erőteljesen megnövelte a kódot. (első közelítésben 1,5 szeresre)

Thank you to god for making me an atheist

(#44) Lortech


Lortech
addikt

Itt az új 1.03b :) verzió: [link]
Az előzőeken felül a következőket kell tudni róla:
-kézi uppoláskor elmenti a sorrendet, illetve a topikok id-jét, tehát ha megszűnik a hirdetés, akkor sincs gond, nem fog mást uppolni a felborult sorrend miatt, a config.txt-be menti ezt is.
-ha belépéskor van elmentve sorrend, ezt érzékeli, és automatikus mód esetén uppolni fogja ezen topikokat automatikusan. A sorrend nem feltétlenül kell tartalmazza az összes apródat, csak az szerepel a sorrendben, ami ki lett jelölve a sorrend mentésekori uppoláskor, így upolva sem lesz mind, csak amely topikok el lettek tárolva.
-ha nincs elmentve sorrend, és automatikusan futtatod, nem pedig kézzel, akkor minden topikot automatikusan uppol!
-A kézi vezérlést nem érinti a sorrend, az első pontot leszámítva (sorrend mentése)

Az automatikus vezérlés az 1.02-vel megegyező feltételekkel működik. (10mp várakozás és ''tétlenség'')
Aki megnézi a konfig fájlt, miután el lett mentve egy sorrend, láthatja, hogy nem ördöngősség szerkeszteni, tehát akár kézzel is beírható a sorrend, és a programot külön könyvtárakban külön konfig fájlokkal etetve + ütemezéssel párosítva tetszőleges számú topik tetszőleges időben feluppolható automatikusan.
A sorrend esetleges kézi szerkesztésénél fontos, hogy csak és kizárólag a harmadik sorba kerülhet a sorrend(első kettő a user/pass), csak számot (topikid) tartalmazhat, szóközökkel van elválasztva, és az utolsó id után is áll szóköz, ha ezeknek nem felel meg a konfigfájl, az kivételeket vagy hibás működést fog okozni.

Minden eshetőségre, hibalehetősére továbbra sincs felkészítve a program, tesztelni is keveset tudtam, mert hamar elfogytak az upjaim, de ha rendeltetésszerűen használod, akkor jónak kell lennie. Ha hibát találtok, szóljatok.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#45) Winner_hun válasza Lortech (#44) üzenetére


Winner_hun
félisten

BUG-ok:

Ha upolom a hirdetést, a ph-ról kirak, újra be kell jelentkeznem
Az ablakban nem lesz vízszintes gördítősáv hogy ha a hirdetés címe hosszú, így az nem látszik teljes egészében

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) Lortech válasza Winner_hun (#45) üzenetére


Lortech
addikt

Az első nem bug, feature. :D Már írtam róla, hogy ezt kiküszöbölni nem igazán lehet, technikai oka van, hogy ne így legyen, ahhoz a szerveren kéne bütykölni.
Második két klatty, pár perc és javítom, és rakom az újat.
Done.
Thx a visszajelzést.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#47) Winner_hun válasza Lortech (#46) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rossz feature:(:O:D
Javítást thx, így már jó

(talán lett volna még egy bug, de még nem biztos, majd ha jelentkezik szólok:))


Észrevétel:
ha ki van jelölve egy hirdetés, a hirdetésnek a dobozában a kattintok akkor a pipát vagy kiveszi vagy beteszi attól függően, hogy volt-e pipa a hirdetés előtt vagy sem (na ez lehet, hogy nem lett elég érthető:D)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48) Lortech válasza Winner_hun (#47) üzenetére


Lortech
addikt

1.02-ben volt még olyan, hogy egy-két teszt ablak benne maradt, pl amikor nyomtad a lefelé(?) gombot a sorrend változtatásnál. De nem szólt senki érte. :D Egyéb működési hibáról nem tudok, de lehet hogy csak nem emlékszem már.

Thank you to god for making me an atheist

(#49) Lortech válasza Winner_hun (#47) üzenetére


Lortech
addikt

Az észrevételedre: Tudom, mire gondolsz, az ilyen alapból. Így van megírva a control maga. Ránézésre elég macera lenne ''kijavítani'', szóval csak ha nagyon zavar. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#50) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na megnéztem, a felfelé nyílnál volt hogy kiírta a sorszámot. Az elsőben is voltak ilyen felugró ablakok.

És igen, ;]NAGYON;] zavar (mert még van benne bug):P

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.