Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#839) Qorthral válasza (#838) üzenetére


Qorthral
őstag

Sajnos Gyula szinte minden futamon igazolja pár "meglátásával", hogy nem éppen a szakkommentátorok csúcsa. Az RTL-t pedig nagyon nem értem, mert ok, hogy Gyulának van azért egy ugyan szidható, de igenis egyedi stílusa, de ez a Walter Csabi... Bár nem mond nagyon nagy marhaságokat, de 100x gyengébb, mint Wéber. Vajh miért nem Őt ültetik mindent tudó Gyulám mellé? (költői kérdés...)

Teljesen logikus, amit mondasz, plusz mindez párosul azzal, hogy a Red Bull eleve mindig a kanyarosabb részekre van "optimalizálva", érthető módon. Demoralizáló, hogy ha azért nincs esélyed az egyenesben lassabb autót megelőzni, mert 1,5 mp lemaradásban vagy az elején minden körben. Ez a váltóáttét beállítás meg nagyon necces kérdés, nyilván végiggondolták, hogy milyen hátrányai lesznek annak, hogy nem lesz nagy top speedjük. Mehettek volna persze inkább max speedre belőtt autóval, de látva azt, hogy Vettel a kanyarokva beállított RBR-rel sem tudott a kör kanyargós részén sem igazán elhúzni Hamiltontól, szerintem jól állították be az autót.

Monaco szerintem egy teljesen egyedi játszma lesz. Ez az év eddig nagyon izgalmas, de Monaco így is kitűnhet a versenyek közül, ráadásul most nem csak az exkluzivitásával, hanem akár egy igen izgalmas versennyel is. A Pirellik okán azonos képességű autó/pilóta párosok között akadhat 2-3 sec különbség a verseny egyes szakaszaiban. Ez már Monacoban is sok, ugyanakkor ha valahol, akkor ott ki lehet ezt is védekezni. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.