Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#835) Qorthral válasza D.Orion (#834) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszönöm a kedves szavakat. Szerintem maradjunk a kúltúrált vitánál, vagy ha ez nem megy, akkor inkább ne reagálj. Igen, normális vagyok, tudod, a hangok szokták mondogatni a fejemben. :K
Csak arra reagáltam az előbb, hogy milyen szépen levezetted azt, hogy rosszul lőtték be az autót és majd mostantól bárhol simán elsők lesznek. Szerintem a mai napnak pont nem ez a lényegi tanulsága, hanem az, hogy a Red Bull nincs biztonságban. Ha van nekik fekvő ring, akkor a barcelonai ilyen, mégis, a tiszta versenytempója ma egy McLarennek volt a legjobb.
Majd eldöntöm, hogy hol és mit írkálok, a modik meg törlik, ha nem oda való. Sztem ez belefér a topikba, bár talán offba kellett volna tennem nekem is.
Félre ne érts, semmi gondom Veled, csak az irományod tartalma volt szerintem erősen "hibás", erről írtam le a gondolataimat. Azért hasonlítottalak Gyulához, mert Ő szokott ilyen fotelből megmondom ki nyer (egyetlen szempont alapján) érveléseket végigvinni. Ma is milyen jól megmondták, hogy kinek hányszor kell jönni a boxba, meg hogy Hamilton Alo és Webber mögé jön vissza, stb, aztán csúnyán beégtek (ismét). :)
Na, de tényleg, no offense és sorry, ha túl agresszív voltam, de felbosszantott a (szerintem) csőlátásod.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.