Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#594) Qorthral válasza (#592) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, értelek. Nyílván ez az én célom is, a lehető legtöbbet kihozni az adott pénzből az adott keretek között. De ha úgy alakul egy futam, hogy nincs igazán szuper eredmény (pl minden nagy csapatból kiesik mindkét pilóta), akkor kevésbé zavar a kevés pont, hiszen mindenki pórul járt és végtére is egymás ellen versenyzünk.

Szerintem a verseny utolsó két helyét kapján majd a Sauberesek. Mivel az F1Liga szabályzata nem elég részletes, nincs konkrétan szó benne arról, hogy mi ilyenkor a teendő. Szóval nem tudjuk, mit látnak majd a legkorrektebbnek. Szerintem az IMes pontokat nem veszik el, a versenyen pedig 21,22 helyekkel számolnak majd.

Igen, azt hiszem panaszunk így sem lehet. Sokkal jobban nem lehetett ennél kezdeni. Persze a Sauber ki nem zárása esetén jobb lett volna azért. :) Sajnálom azokat, akik kicsit/nagyon elszámolták magukat/pechesek voltak mert az első versenyen rosszul szerepelni a legrosszabb. Tavalyról tudom, mert hasonló volt a helyzetem. Ilyenkor tudni a legkevesebbet a tényleges erőviszonyokról és így könnyű mellényúlni... Na de sebaj, helyre lehet ezt hozni, csak küzdeni kell!

Hunny: Neked aztán igazán peches a kezdésed. Nem semmi. Biztos rossz lehet látni a Meki jó szereplését így, hogy nem őket választottad. Persze tudom, hogy örülsz nekik, de bosszankodsz magadban rendesen. Ha már nem a kedvencét választja az ember, akkor legalább a ligában járjon jól... Neked most ez nem jött össze sajnos :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.