Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#379) Qorthral válasza #70869248 (#378) üzenetére


Qorthral
őstag

attisx: Köszi! Igen, Te jól ráfáztál Kubicával, de a nagy számok törvénye alapján nála (és Hamiltonnál) is ideje volt lassan 1-2 peches futamnak. Kubicának mondjuk 3 futam alatt ez a 2. kiesése, de ha azt nézzük milyen jól és megbízhatóan ment az év első felében, akkor az összkép még mindig elég jó. Bátor húzás Hamilton, de ha feltámad a Mclaren, akkor jó döntés. Mondjuk a hungaroringi formánál biztos jobbak lesznek Spaban és Monzaban.

b-type: Hülkenberggel sem jártál volna sokkal rosszabbul. :) Jól tetted, hogy betetted Webbert, valóban, a kis középcsapatokat építgetve már nem lenne esélyed sem a TOP100ra, sem a Liga 1. helyére. Így viszont mindkettőre bőven van. :)
Bizony, a TOP pilóták ára jobban emelkedik, mint a csapatoké, én mégsem teszem be pl Alonsot, mert akkor több futamon keresztül a RBR nélkül kéne mennem és ez összességében többet vinne, mint hozna. Ha biztos lennék benne, hogy Alonso megnyeri az összes hátralevő versenyt, akkor más lenne a helyzet, de szerintem továbbra is 4-5 esélyes minden futam, akárcsak a VB cím. De azt hiszem elleszek a RBR-Ferrari duóval is valahogy, eleve azért raktam be a Ferrarit 2 versennyel ezelőtt, hogy ne rekedjek meg a középcsapatokkal és az évad végéig tudjak fejlődni. :)

Egyébként érdekes és egyben nehezíti a játékot, hogy jelenleg nem lehet biztosan megmondani, hogy a következő versenyeken a Renault, a Williams, a Force India és a Sauber hogy fog szerepelni, főleg persze egymáshoz képest (ár/érték arányban). Megtippelni is nagyon nehéz. Ez a játék szépsége :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.