Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#158) Qorthral válasza venember83 (#157) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, csak az a bökkenő, hogy a normálisabb pilóták/csapatok ára egyre csak emelkedni fog.
Értsd pl a 4 topcsapat ára kb garantáltan gyorsabban fog nőni mint a mi pénzünk mennyisége :)

(Alapból pl a pénzünkből kijött volna Alonso és Mclaren és még maradt volna 10 misi, most meg a 100 millióba nem fér bele Alonso és a Mclaren együtt, a játékosok pénzmennyisége meg 105 milliónál nem nagyon több.)

Úgy kalkulálok, hogy arra lesz lehetőség 1-2-3 futam múlva, hogy a 8 élpilótából és 4 élcsapatból 1-et szerződtessen az ember, cserébe a maradék 4 helyen csak a L/V/H hármasra és egy borzasztóan teljesítő és ezért olcsó középcsapat számára jut majd pénz :)
(Utóbbi 4 ugyanis egyre olcsóbb lesz, bár abszolút értelemben nem sokkal.)

Egyébként ezen a hétvégén a kezdőpénzből a legjobb választásnak valószínűleg egy RBR/TR/Lotus/Glock/Senna ötös bizonyult, ez ugyanis 94 pontot, azaz 4.7 millió eurot eredményezett. Hozzáteszem, mindezt úgy, hogy Vettel hibája nélkül ez még 19 ponttal, azaz csaknek 1 millió euróval több lett volna.

Hunny lesajnálta itt pár napja azt az illetőt aki bepréselte az RBRt a kezdőjébe, pedig igaza volt, én nagyon bánom, hogy nem kockáztattam meg :) Most felmegy az ára és nem fog kijönni a pénzből :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.