Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#183) fekeandras


fekeandras
őstag

Maxell pendrive-omat nem tudom formázni .A "formázást nem lehet befejezni ..." vagy "a meghajtóban nincs lemez, helyezzen be egy lemezt és próbálkozzon újra" felirat fogad felváltva minden próbálkozás után.Van erre a célra valami spéci program amivel meg lehetne formázni?

(#220) kiskornel válasza valory (#219) üzenetére


kiskornel
addikt

Mint kiderült hasonló cipőben járunk. A nálam levő pendrive is így romlott el. Egy DVD lejátszóba dugva. Én sem látok semmilyen partíciót, s eddig még leformázni sem tudtam. Azt írja ki: Helyezzen be egy lemezt a xy meghajtóba. És nekem még a rajta levő adat is kellene...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#485) G.I.B.I.


G.I.B.I.
csendes tag

Hello

Volna egy problémám.
Van egy Maxell 8GB os pendrive-om [link] megfelelően működött semmi problémám nem volt vele,úgy egy két hónapig benne hagytam az asztali DVD olvasóba.
Most mikor használni akartam akármilyen gépbe bedugom,nem tudom használni.A gép felismeri hogy cserélhető lemez,de amint szeretnék valamit csinálni,megnézni formázni..."Helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba"hibát ír ki.
Mi a teendő vele,vagy végleg meghalt a pendrive?
Ahhoz lehet köze hogy olyan sokáig be volt dugva a DVD olvasóba?

(#512) Scooter86101


Scooter86101
tag

Szia valaki légyszi segítsen nekem adott egy maxell asb e-100 2gb-os pendrive, most lett kibontva a dobozából és voltak rajta valami sz@r hülye programok gyárilag, na én azt sikeres feltelepítettem, valami particióra is emléxem hogy kellett állítani , meg jelszóra is ... és most úgy állok hogy csak 1 gigát lát az egészből :( pontosabban 956 megát :( és sajna sehogy nem tudom visszahozni,

így is próbáltam és semmi :((( ha megpróbálom nyitni a sajátgép-ben akkor kiírja hogy helyezzen be egy lemezt.. és látszik hogy rejtett meghajtó .. a total commander: nincs ilyen meghajtó :( hogy a búbánatba tudom megcsinálni mert tényleg most már darabokra töröm széjjel :((
Valaki PLEASE :((

(#522) kovkriszk


kovkriszk
csendes tag

baj van a penddrivemel transcend 2gb es mikor betszem a kovetkezo szoveget irja: Helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba:G:. kerlek segitsetek ujj fiu vagyok itt

(#527) Ludo72


Ludo72
csendes tag

Helló mindenkinek !!
Akinek teljesen behalt a Pendrive-ja , javaslom keresse fel ezt az oldalt :
flashboot.ru
én két pendrive-t is megjavítottam ! Az egyiknél ez volt a hiba üzenet :" A windows nem tudja befejezni a formázást " ! A másiknál ez : " Helyezzen be egy lemezt "
A lényeg , hogy minden pendrive-ban van egy controller és egy tároló chip . A rajtuk lévő szám alapján a fent említett oldalon meg lehet nézni melyik program jó hozzá és le is lehet tölteni ( ingyen)
Remélem tudtam segíteni , de ha valami még nem kerek írjatok.

[ Szerkesztve ]

(#777) dsandrea


dsandrea
csendes tag

Szia!
Szeretnék érdeklődni, hogy van egy Philips mp3 lejátszóm és nem mindegyik számítógépen (mondhatni egy gépen) lehet használni. Felismerik a gépek, de mikor a meghajtóra rámegyek, akkor kiírja a gép: "Helyezzen be egy lemezt a következőbe: ..."
Egyébként a lejátszó működik, azon az egy gépen olvasható, írható. Mi lehet a probléma???

Köszi

(#965) Careesh


Careesh
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Kingston Datatraveler 16Gb-os pendrive ami elromlott!
Win 7 nem látja, de mikor bedugtam neki feljött a kis ablak, hogy az eszköz telepítve van és használatra kész (bedugásnál, kihúzásnál hangot is ad!!)
Xp-vel is próbáltam ott már jobb a helyzet, mert az látja de semmit sem tudok csinálni vele!
Ha rákattintok azt írja hogy helyezzen be egy lemezt :)

Ha valaki tud segítsen !!!

Üdv:
Careesh

(#3147) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

hali
van egy pendrive-om amit nem tudok megnyitni.
TCMD-be azt irja hogy nincs ilyen meghajtó.
Formázásnál azt hogy G: meghajtóba nincs lemez. Helyezzen be egy lemezt, majd próbálkozzon újra.
Tulajdonságoknál 0 bájtnak ir mindent.
Hibaellenőrzésnél pedig ezt irja: A lemez ellenőrzését nem sikerült végrehajtani, mert a windows nem tudott hozzáférni a lemezhez.

Valaki help :F

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#3648) envagyok


envagyok
veterán

Lenne egy adata 16GB pendrive-om.
Egyik napról a másikra elkezdett szarakodni, win 10 desktop és win 10 laptop alatt is, folyamatosan kong a gép, mintha mindig be-be dugnám, nem tudok vele semmit csinálni, közben kidobálja az ablakot, hogy helyezzen be egy lemezt az usb meghajtóba.
Van vmi porogi, ami tud vele kezdeni vmit?
Alig volt használvga.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3827) fabri07 válasza Crvsh3R (#3826) üzenetére


fabri07
aktív tag

Sziasztok, az a problémám lenne, rendeltem egy pendriveot aliexpressről 16GB.
Minden működött és mikor bedugtam az EZ A GÉPBEN halványan jeleneik meg az F meghajtó, és ha rámegyek helyezzen be egy lemezt az F meghajtó-ba?

Mi lehet a baj?

(#4001) King Unique válasza King Unique (#4000) üzenetére


King Unique
titán

Ilyen "helyezzen be egy lemezt" hibaüzenet egyébként még akkor van, ha nincsen a pendrive-on partíció. De, ha nálad eleve particionálva van és úgy csinálja ezt, valamint nem lehet újraparticionálni / újraformázni, a lemezkezelőben 0 bájtos a kapacitása stb., akkor az előbb leírtak értelmében esélyes, hogy tönkrement.

[ Szerkesztve ]

(#4702) SI-ZO


SI-ZO
csendes tag

Sziasztok!
A pendrive-om sajnos végleg felmondta a szolgálatot. Számomra fontos fájlok, családi fotók, videók voltak rajta. Nemrég vásároltam, viszonylag hamar tönkre is ment. Nem érzékeli sem a telefon, sem a laptop. Ezt írja ki a gép: Helyezzen be egy lemezt a következőbe: Cserélhető lemez .
Nem ismertek itt a fórumban valakit, aki foglalkozik adatmentéssel? Esetleg vannak cégek akik kifejezetten erre speciálizálódtak? Nekem ezen fájlok helyreállítása minden pénzt megérne. Olyan családi fotók voltak rajta, amiket már nem lehet pótolni. Kérlek segítsetek.

Erről a szarról lenne szó:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.