Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#3601) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Mit jelent, ha már eleve kevesebb MB-ot tesztel a program?

Honeste vivere, neminem laedere, suum cuique tribuere.

(#3602) aDaM909 válasza Hegyirabló (#3601) üzenetére


aDaM909
tag

Sérült, vagy hamisítvány, vagy esetleg a partíció problémás. Próbáld meg újraparticionálni (meg persze újraformázni). Vagy ezt már próbáltad? Próbáld meg másik USB porton is.
Új korában még a teljes méretet tesztelte?

[ Szerkesztve ]

(#3603) King Unique válasza Hegyirabló (#3601) üzenetére


King Unique
titán

Ez még nem hiba, csak előzetesen jelezte a program, hogy nem tudja megabájtra pontosan a teljes tárterületet tesztelni. Nekem is van ilyen pendrive-om, illetve lehetnek a teljes tárolókapacitásnál is kisebb eltérések az egyes gyártók termékei között. A gond akkor van, ha a teszt során dob hibát a program. Példa: OK | Hiba.

[ Szerkesztve ]

(#3604) aDaM909 válasza Hegyirabló (#3601) üzenetére


aDaM909
tag

Na én akkor visszavonom amit írtam, mindenesetre ha ilyet tapasztalnék, kirpóbálgatnám a particionálást. :) (Még ha nem is dob hibát).

(#3605) Grafirka


Grafirka
őstag

Adata UV131 USB3.0 64 GB pendrivot egyik pillantrol a masikra nem ismeri fel tobbet egyik gep sem
Filmet masoltam ra , mikor egymasutan sorozatosan (15-20x ) megjelent egy ablak miszerint formazni kell. Kihuztam visszadugtam de azota egyik gep sem latja. Mikor bedugom az usb be akkor van hangjelzes de onnan arrafele semmi. Tobb gep tobb USB slotjaban probaltam sikertelnul . Disk management sem latja egyik gepen sem . Lehet ezzel valamit kezdeni vagy kuka ? Esetleg valamii modszer ( szoftwer ami felismeri ) hogy leformazzam ?

(#3606) mckay


mckay
aktív tag

Uhh, nekem is lett egy ilyen sztorim, a saját a pendriveom.
Vittem vele filmeket egy másik (tutira nem vírusos) laptopra, ott még ment, bár feltűnt, hogy lassan.
Aztán hazahoztam, és bedugom itthon mindenféle gépbe, de egyik sem látja a partíciót.
Mint hardver persze megjelenik az eszközkezelőben, mindegyik gépen.
De a lemezkezelőben (Windows) nem is jelenik már meg.
Van ilyesmire valami gyógy-program?
Lenne jó néhány fájl a pendrive-on, ami azért nem lenne baj, ha meglenne...
Érdekes módon ez is USB3.0 64GB pendrive, igaz, Kingston Fury.

[ Szerkesztve ]

(#3607) Grafirka válasza mckay (#3606) üzenetére


Grafirka
őstag

Eszkozkezeloben ha megjelenik akkor meg van esely a formzasra, nalam sajnos ott sem lathato.

(#3608) aDaM909 válasza Grafirka (#3607) üzenetére


aDaM909
tag

A Diskpart-ot vagy mondjuk MiniTool Partition Wizard-ot kipróbáltad?

(#3609) mckay válasza Grafirka (#3607) üzenetére


mckay
aktív tag

Igen, szerintem is lesz ebből még pendrive.
De aggasztó, nem tudok megbízni benne így, mert elég szarul néz ki a partíciókezelőben hogy "bad disk".
És mindez azért, mert türelmetlen voltam , és két másolást is elindítottam róla.
Igen, róla, nem pedi rá.
És behalt tőle.

Ha jól emlékszem, pont ilyen típus volt, amivel egy éve ugyanígy jártam.
Kétszálon másoltam, többet nem láttam azt a partíciót és adatokat.

Ez ilyen veszélyes lenne?

(Persze, merevlemezzel nem csinálnám meg, mert feleslegesen nyektetné a tányérok feletti fejet, szegénynek épp elég a töredezettség, nem kell párhuzamos másolás. De egy pendrivenál csodálkozom ezen a sebezhetőségen.)

(#3610) Doky586 válasza mckay (#3606) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Megnyugtatlak: a pendriveok örökéletű eszközök, soha nem ment még tönkre egyetlenegy sem. :P

[ Szerkesztve ]

(#3611) mckay válasza Doky586 (#3610) üzenetére


mckay
aktív tag

:P
De amúgy nincs bajom ezzel a pendrive-val, napi szinten dolgozom vele egy éve, elég gyors.
És mióta tartózkodtam a párhuzamos másolástól, azóta hibátlan is.
Csak most már megint véletlenül rákattintottam egy újabb másolásra, amíg az előző nem végzett, és ebbe már megint belemurdált.
Ez nem biztos hogy így van minden pendrive-val...
:U

(#3612) aDaM909 válasza mckay (#3611) üzenetére


aDaM909
tag

Ezt én sem értem, flash memóriánál elvileg nem kellene hogy terhelje. Ahhoz hasonló, mintha töredezett lenne egy fájl. De még merevlemeznél is, lehet olyan mértékű a töredezettség (persze nyilván ez esetben jobb ha nem az, mert ugrálnia kell a fejnek). Vagy tévednék?

[ Szerkesztve ]

(#3613) Grafirka válasza aDaM909 (#3608) üzenetére


Grafirka
őstag

Mar visszavittem, meg garanciaban van. Nem toltom vele az idomet, de mindenkepp koszonom az otletet.

(#3614) mckay válasza aDaM909 (#3612) üzenetére


mckay
aktív tag

nem maga a tároló cellák jelentik ilyenkor a gondot neki, szerintem, hanem ahol kiadja magából
tehát a vezérlő elektronika gyengeségére gondolok
ami nem szép dolog egy 10 ezer forintos pendrive-tól...

(#3615) King Unique válasza mckay (#3609) üzenetére


King Unique
titán

Az abnormális, ha egyszerre 2 db másolástól bedöglik a pendrive...Pláne, ha csak átmeneti és rövid idejű igénybevételről van szó. A többszálú másolás max. jobban leterheli, megoszlik USB-n az adatátviteli sebesség, de nem kellene normál esetben az említett hibát produkálnia. Ha több gépen és OS alatt, valamint előlapi és hátlapi USB-portokban is egyaránt ezt produkálja, akkor lehet nem ártana lecserélni...De, ha megfelel így, akkor persze nem feltétlen muszáj... ;] Viszont a fontos adatokról azért legyen biztonsági másolat és lehetőleg ne ezen legyenek kizárólagosan tárolva!

[ Szerkesztve ]

(#3616) mckay válasza King Unique (#3615) üzenetére


mckay
aktív tag

igen, szerintem is abnormális
köszi!
:R

(#3617) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy maxell pendrive, ami egy nagyon érdekes dolgot produkál:
A pendrive-on lévő zenéket gond nélkül el tudom érni, viszont a pendrive-on tárolt képeket és videókat egyszerűen nem lehet megnyitni. Valaki tud valami tanácsot adni? Formázás egyelőre nem jöhet szóba, mert nagyon kellenének az adatok róla.

(#3618) aDaM909 válasza kocsisdavid5 (#3617) üzenetére


aDaM909
tag

Ahogy itt az egyik kolléga említette is másik eset kapcsán, másik/hátsó porton is próbáld meg, esetleg másik gépen is. Továbbá: Sajátgépben/Intézőben jobb klikk rajta és Eszközök\Ellenőrzés; Fájlrendszerhibák automatikus javítása legyen kipipálva, szektorhibákat is kereshetsz bár ez esetben nem tudom, mennyit ér. Továbbá: CHKDSK vagy Minitool Partition Wizard Free-ből a Check Partition\Check File System illetve a Surface Test (ezekhez rendszergazdaként kell futtatni). Egyelőre ennyi jutott eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#3619) aDaM909 válasza kocsisdavid5 (#3617) üzenetére


aDaM909
tag

Helyesbítés: a Sajátgépben vagy Intézőben jobb klikk a pendrive meghajtó ikonján, majd tulajdonságok menüpont, majd az előjövő ablakban Eszközök fül és Ellenőrzés gomb.

(#3620) SpG


SpG
csendes tag

Sziasztok! Medion 64G, USB3.0-as javíthatatlannak tűnő disk errort produkál minden csatlakozáskor (Win8, FAT32).

Az az érzésem, hogy a tartalom "befagyott" - bármilyen lemezírással járó műveletet végzek, mindig a kiindulási helyzethez jutok vissza újracsatlakozáskor.
Amikkel próbálkoztam:
- Tulajdonságok-Eszközök-Javiítás (GUI-s felülettel) ---> hibaüzenettel leáll (nincs adathordozó?)
- Chkdsk /f ---> 98%-on leáll
- windows format GUIs és parancsablakos ---> nem tudta befejezni a formázást (de el se kezdte!)
- HDD LLFT 4.40 ---> Format Error: device not ready.
- HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 ---> failed to format
- FAT 32 Formatter GUI ---> el sem kezdi
- EaseUS Partition Master 12.0 ---> látszólag bármit elvégez, de újracsatlakozáskor minden a régi

Diskpart-tal megnézve:
attributes disk
Current Read-only State : No
Read-only : No
Boot Disk : No
Pagefile Disk : No
Hibernation File Disk : No
Crashdump Disk : No
Clustered Disk : No

attributes volume
Read-only : No
Hidden : No
No Default Drive Letter: No
Shadow Copy : No

Mit érdemes megpróbálni, mielőtt kukázom?

SpG

(#3621) King Unique válasza SpG (#3620) üzenetére


King Unique
titán

Egyes gyártóknál szokott lenni saját pendrive format / recovery tool a problémásabb esetekre. Ha az említett gyártónál ilyen nincsen, akkor esetleg még a diskpart általi újraparticionálás lehet opció egy korábbi hozzászólásban említett módon. Illetve, ha Windows alatt nem megy, akkor egy Live Linux alatt a GParted, vagy egyéb program segítségével lehetne megpróbálni.

Egyébként vannak a pendrive-ok tesztelésére Windows esetében különféle tesztprogramok. De normál esetben az általad elvégzett műveleteknek is le kellene futnia hiba nélkül. Tehát, ha már azokkal sem megy, akkor vsz komolyabb gond lehet a pendrive-val és nem feltétlen érdemes tovább vesződni vele...

[ Szerkesztve ]

(#3622) SpG válasza King Unique (#3621) üzenetére


SpG
csendes tag

Köszönöm.

Remélem a WinGUI vizsgálat/javítás kombót nem lőttem ki idő előtt azt hívén, hogy elfeküdt. Most kb. 2-2,5 órája fut szakaszosan 4-5 másodperc aktivitás után 25-30 másodpercnyi inaktivitás következik. Azért az nagyon gyanús, hogy a progress bar azóta is üres... Ma délután hagyom végig(?)futni, aztán meglátjuk.
Időközben lekaptam még a rufus-t és a h2testw-t. Holnap majd azokkal próbálkozom.

A flash normálisan működött tegnap estig, amikor egy jpg-képet megpróbáltam elforgatni ACDSee-vel és nem tudta végrehajtani. Sajnos eléggé tele volt, de úgy gondoltam még az utolsó 1,4GB-ra feltolok 700MB-nyi fotót. Na ezen dolgoztam mikor elhasalt.

[ Szerkesztve ]

SpG

(#3623) awe2


awe2
csendes tag

Szép napot emberek,
kérek segítséget hátha találkozott valaki már hasonló gonddal, nekem ezidáig nem sikerült megoldanom.
Adott Sandisk extreme USB3 32Gb pendrive, ami kisértetiesen win 10re+ új alaplap váltással egybeesően nem igazán akar normálisan működni, usb3as porton felismeri lehet re másolni, de behelyezéskor az első hibaüzenet mindig az "usb not recog...." és "Description request fail" majd szinte azonnal lehet is "használni" de tényleg, megy rá irás olvasás. Az eszközkezelőben persze sárga felkiáltó jeles marad. Na ha viszont USB2es portba dugom se hang se kép, és sajnos nem csak a saját gépemen hanem bármilyen más eszközön sem megy usb2őn. Amit próbáltam: driver leszed, felrak, power option, fast boot, szinte mindent ami a neten találtam eddig. Gond hogy a leírások inkább arra vonatkoznak hogy egy usb3as nem müxik, nem hogy megy de furán és usb2őn sehogy :( . Mb Asrock z170 extreme 6+, intel gen7.
Miután arra gyanakodtam hogy a drive rosz, egy másik ugynilyenen is sikerült ugyanazt az eredményt produkálni.
Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#3624) aDaM909 válasza awe2 (#3623) üzenetére


aDaM909
tag

Másik gépen próbáltad? Úgy érted másik pendrive-on is ugyanezt produkálta az adott rendszer?

(#3625) awe2 válasza aDaM909 (#3624) üzenetére


awe2
csendes tag

sajnos igen. folyamat: film felmásol pen1re tv nem ismeri fel, majd pen2 elővesz film felmásol, tv dettó. pen1 és 2 régebbi HP probook (nincs rajra csak usb2) nem látja egyiket sem. ezután egy usb kártyaolvasóba helyezett micro sd-n sikerült lejátszani a filmet. most amúgy ezt használom rohangálós adathordozónak :D

(#3626) aDaM909 válasza awe2 (#3625) üzenetére


aDaM909
tag

A régebbi Probookon lemezkezelőből sem látszódik? (Vagy más particionáló programból?)
Hátlapi USB portokat próbáltad? Particionálgatni meg ilyesmit (amik itt már említve vannak) próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#3627) awe2 válasza aDaM909 (#3626) üzenetére


awe2
csendes tag

probook nem látja sehol, particionálgatás megvolt, hátlapi ahol usb3 van persze látja de ugyanúgy mint az előlapi.

(#3628) awe2


awe2
csendes tag

hmm.. semmit nem lelek rá széles e neten

[ Szerkesztve ]

(#3629) vlevi


vlevi
nagyúr

Mostanában meglassult a SanDisk extreme usb3-as pendrive ok. Fénykorában 200 közeli tempóban lehetett rá írni, de most alig 20-al megy csak. Más fórumokon azt olvastam, hogy, mivel nincs rajta Grimm, ezért lassult be. Nos, a kérdés az, hogy hogyan lehetne ezt a trimmeles-t megoldani? Ssd-n ez megy magától, de itt nem.

(#3630) Interceptor


Interceptor
addikt

Hello,

Tudja valaki miért van az, hogy egy ideje, ha rádugom gépre pendrive-ot amelyiken win 10 van, akkor 3 meghajtót is megjelenít két kisebb meg egy nagyobb kapacitással. Azt is mondja, hogy formázni kell őket. Nem tudom mit csesztem el, de win 7 alatt normálisan működik. Mi ez a 3 meghajtó ökörség?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3631) King Unique válasza Interceptor (#3630) üzenetére


King Unique
titán

Helló!

Ez egy WTG pendrive, úgy telepítettél rá W10-et, vagy csak magára a gépen lévő rendszerre vonatkozott a W10?

De mondjuk egyszerűbb lenne, ha leírnád, hogy pontosan mit csináltál és mutatnál egy képet a lemezkezelőről. :)

[ Szerkesztve ]

(#3632) Interceptor válasza King Unique (#3631) üzenetére


Interceptor
addikt

Hello,

Most látom félreérthetően írtam. Win 10 van két gépemen is, és ezeknél jelentkezik a "hiba". A win7-es gépem viszont helyesen csak egy meghajtónak látja. A pendrive egy ADATA S102 Pro

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3633) King Unique válasza Interceptor (#3632) üzenetére


King Unique
titán

A cserélhető lemezeknél (pl. memóriakártya, pendrive) eleve csak 1 db partíciót tud kezelni minden desktop Windows. Tehát hiába van több (3 db) rajta, akkor is csak a legelső logikai / elsődleges partíció kap betűjelet, ellenben a többi nem. Tehát ennek okán elég érdekes, ha nálad a fájlkezelőben 3 db partíció is megjelenik a pendrive-nál... A lemezkezelő mit mutat, screenshot esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3634) Interceptor válasza King Unique (#3633) üzenetére


Interceptor
addikt

Nem tudom [erre] gondolsz e:

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3635) King Unique válasza Interceptor (#3634) üzenetére


King Unique
titán

Ez az eszközkezelő, ellenben én a lemezkezelőre gondoltam. Utóbbit egyébként W10 alatt egyszerű megnyitni.

(#3636) Interceptor válasza King Unique (#3635) üzenetére


Interceptor
addikt

Sorry megvan akkor: [kép] A lemez 3 az legalul, és 3 partíciót lát belőle egy nagyot és 2 kicsit. Mit lehet ezzel kezdeni? 1 hete újra kellett telepíteni a wint, mert nem töltött be(elvileg vírus volt, még sosem történt ilyen) de nem rendes telepítést csináltam usb-ről hanem a rendszerre bíztam, nem húztam le a hdd-ket sajnos, ha jól látom oda is telepített valamit. Valószínűleg újra fogom rakni, ha megoldódott az e pendrive probléma, így nem merem használni, csak az eset live virusírtót toltam fel rá, hogy leellenőrízzem az összes meghajtót. Win 7 alatt úgy fel is ment rá ez a vírusírtó és tudtam is futtatni.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3637) Interceptor válasza King Unique (#3635) üzenetére


Interceptor
addikt

Még annyit, hogy win 10 alatt nem tudtam felrakni az eset live-ot a pendrivera, a végén mindig hibát jelzett, csak win 7 alatt sikerült és ott csak egy partíciót lát. Ha berakom a win 10-es gépbe mind3 partícióra azt irja hogy formázni kéne a partíciókat, de nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3638) Interceptor válasza King Unique (#3635) üzenetére


Interceptor
addikt

Csináltam egy átláthatóbb képet Akartam, hogy lásd az összes meghajtót ami a gépbe van.
Rendszereztem a partíciókat, így jól látszik fent is a két névtelen lemezpartíció ami a flashdrive-hoz tartozik, az I meghajtó ESYSRESCUE elnevezésű pedig a nagyobb flashdrive partíció amin a vírusírtó van a Win 7 csak ezt a partíciót látja!

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3639) King Unique válasza Interceptor (#3636) üzenetére


King Unique
titán

Az ESET SysRescue Live alapból 3 db partíciót hoz létre a pendrive-on, mint az az általad készített screenshoton is látszik. Viszont az előző válaszban említett módon eleve csak a legelső kap betűjelet, míg a többi nem. Tehát, ha csatlakoztatod, akkor a másik kettőnek a fájlkezelőben nem kellene megjelennie. Amúgy nálam W10 alatt is OK a kiírás, illetve csak 1 db partíció látszik a fájlkezelőben.

Ha vissza akarod nyerni a pendrive teljes tárolókapacitását, akkor arra Windows alatt vannak különféle módszerek. Illetve hasonló felosztás szokott lenni a DD képfájl módban kiírt Linux ISO-knál is, ahol az alábbi leírás alapján szintén a diskpart segítségével particionálták újra a pendrive-ot.

Egyébként egy teljes újraparticionálás néha amúgy sem árt, mert az ilyen összevissza formázott pendrive-ok esetében van, hogy hibát dobnak bizonyos programok az ISO kiírásánál.

[ Szerkesztve ]

(#3640) Interceptor válasza King Unique (#3639) üzenetére


Interceptor
addikt

Gyanakodtam erre is, de akkor nem voltam türelmes a keresgélésben, viszont akkor megnyugodtam, köszi :D Bár fura mert win 10 alatt hibát jelzett ez a progi a telepítést követően, win 7 alatt meg szépen felment ott nem is látszik a két másik partíció. Nem értem ez mitől lehet. Még egy kérdés, hogy formázásnál én ntfs-t állítottam be és a lemezegység méretére 8192bytot, ez így rendben van?

Köszi a diskpart segített.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3641) King Unique válasza Interceptor (#3640) üzenetére


King Unique
titán

Ez a program portable, tehát nem kell telepíteni. Illetve nálam W10 1703 alatt is elkészült rendben a boot pendrive, mint említettem. A particionálást pedig eleve az előbb említett módon csinálja, vagyis ugyanúgy W7 esetében is 3 db partíciónak kell lennie a lemezkezelőben. Az, hogy a fájlkezelőben csak 1 látszik, az egy dolog.

A pendrive-oknál általában nem naplózó fájlrendszereket célszerű használni hosszabb távon. Az ESET szoftvere egyébként alapból FAT32-re formázza a pendrive-ot. A lemezfoglalási egység méretét nem feltétlen muszáj piszkálni és maradhat az, amit a Windows alapértelmezetten felajánl.

[ Szerkesztve ]

(#3642) Interceptor válasza King Unique (#3641) üzenetére


Interceptor
addikt

"tehát ugyanúgy W7 esetében is 3 db partíciónak kell lennie a lemezkezelőben. " jogos(ezt sem néztem meg). Köszi szépen, látszik kicsit elpuhányodtam mostanság, hogy ilyen problémákkal zaklatok másokat :D akkor FAT32 lesz, ha ilyen hátrányokat hozhat magával az NTFS egy flashdrive esetén. Mondjuk akkor az sem véletlen, hogy az alapértelmezett filerendszer beállítás is FAT 32 a flashdrive esetén.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#3643) igmond


igmond
tag

Sziasztok!

Vettem egy Kingston Datatraveler G4 16gb-s pendrive-t rendszertelepítéshez. Rufus segítségével megcsináltam a Win 7 telepítőt, de egyszerűen nem akar bootolni, nem tudom mi lehet a gond. Úgy csináltam mint máskor, másik pendrive használatakor, de most nem megy, se az asztalim se a laptopom nem bootol róla, tesóm laptopja meg egyesen kifagy. Sose találkoztam ilyennel de baromira idegesít, valakinek esetleg ötlete mit lehet ezzel kezdeni? Köszönöm!

(#3644) King Unique válasza igmond (#3643) üzenetére


King Unique
titán

Először is, ha az említett programmal írod ki a pendrive-ra a Windows ISO-t, akkor a gép boot módjának megfelelő opciót kell beállítani a programban is! Másodszor egy másik topikban nemrég volt szó arról, hogy a W7 telepítésénél az USB 3.0-s port és pendrive okozhat problémát. Harmadszor, ha megszakad a telepítés, kifagy bootoláskor stb., akkor lehet az a gond, ami egy másik fórumtárs esetében. Illetve, ha UEFI boot módban telepítesz, akkor a W7-nél annál megint lehetnek gondok, pláne az újabb típusú laptopoknál (példa).

Plusz ráadásként akár a pendrive általános hibája sem zárható ki és érdemes lehet egy arra való programmal letesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#3645) igmond válasza King Unique (#3644) üzenetére


igmond
tag

Köszi szépen, menet közben rájöttem, hogy az asztalival nincs gond, ott én voltam pancser, bootol szépen, de az még nincs 1 éves, a notebookok viszont aránylag idősek, az enyém 2011-es samsung, tesóm gépe 2007-es Asus. Na ezeknél viszont tényleg nem megy, nem bírom rávenni, hogy bootoljon. Mindegy, akkor marad a lemezre kiírós módszer.

(#3646) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Anyósomnak behalt a pendrive-ja, ha feldugom gépre, semmit nem lát a rendszer, az eszközkezelőben/lemezkezelőben sem, se win7 32bit, sem win10 64bit alatt, 2 különböző gépen, egy asztali, meg 1 lenovo t410-es notin.

Telefonra is feldugtam otg kábellel, azzal sincs semmi, egy usb msd kártyaolvasóba rakott memkártyát olvasta a teló, szóval tuti otg képes a telefon, és jó a kábel, meg az olvasó is.

Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mivel lehetne még próbálkozni?

Pendrive típust most hirtelen nem tudom, 8gb-s, ha jól emlékszem, szerintem talán ntfs-re volt formázva, windows xp és win7 alatt volt használva.

Délelőtt folyamán még ment, pár órára rá semmi...

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3647) Dave Crank válasza Dave Crank (#3646) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Lejárt a szerk.: sony pendrive.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3648) envagyok


envagyok
veterán

Lenne egy adata 16GB pendrive-om.
Egyik napról a másikra elkezdett szarakodni, win 10 desktop és win 10 laptop alatt is, folyamatosan kong a gép, mintha mindig be-be dugnám, nem tudok vele semmit csinálni, közben kidobálja az ablakot, hogy helyezzen be egy lemezt az usb meghajtóba.
Van vmi porogi, ami tud vele kezdeni vmit?
Alig volt használvga.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3649) enyan


enyan
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy egy pendrive-on két disk található? Lehet ebből valahogy egyet csinálni? Állítólag azóta ilyen mióta használták egy macintosh géppel. Particionálgatás nem segít, konkrétan két drive látszik lemezkezelőben és diskpart alól egyaránt.

Köszi előre is!

(#3650) Doky586 válasza enyan (#3649) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

mutasd

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.