Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) winhate válasza konyi79 (#850) üzenetére


winhate
őstag

mi ebbol a tanulsag ? nem kell kis fileokat masolni ra

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#852) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Sandisk Extreme 32GB, FAT32:

spacetime

(#853) bul07


bul07
nagyúr

TRANSCEND JETFLASH 760 USB 3.0 16GB (ebay US $11.69)

USB 3.0

10.5-12.5 között ingadozott

USB2.0

8-10.5 között ingadozott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#854) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ti mivel teszteltek?

Ami az alábbi hozzászólásokból lejön:
H2TestW a teljes tár teszteléséhez

Atto, ChristalDiskMark a sebességhez.

A tár megbízhatóságához van még valami, amit tudtok ajánlani? A felmásolok valamit majd összehasonlítom módszerrel jónak tűnő pendrive-on a H2testw pár kB bad sectort mutat. Minden más azt mondja, hogy a cucc rendben működik. (pl EaseUSPartitionManager, windows beépített ellenőrző programja)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#855) Muki94


Muki94
aktív tag

MediaRange MR915 16GB
USB 2.0 laptop porton:

Nagyon harmatos...

[ Szerkesztve ]

(#856) royalka válasza Muki94 (#855) üzenetére


royalka
őstag

Az írás tényleg gyenege, viszont windows telepítőnek jó. :D Mennyibe fájt?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#857) Muki94 válasza royalka (#856) üzenetére


Muki94
aktív tag

Szupergyorsként volt hirdetve, megnéztem a gyártó oldalát is, ott is ez volt a nagyobb modellszámú.
HA!-n vettem 4500Ft-ért. Nem volt jó vétel...

(#858) royalka válasza Muki94 (#857) üzenetére


royalka
őstag

A szupergyorstol messze van. Én szóvá tettem volna..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#859) Muki94 válasza royalka (#858) üzenetére


Muki94
aktív tag

Szóvá is tettem, de azt mondogatja, hogy lassú az alaplapom, azért... na ja, az összes kipróbált gép lassú, a 3. generációs i7-es asus laptop leginkább :U
EZ
az a hirdetés.

(#860) royalka válasza Muki94 (#859) üzenetére


royalka
őstag

Én próbálnék a formázással játszani valahogy. hátha többet ki lehetne csikarni az írásból..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#861) Muki94 válasza royalka (#860) üzenetére


Muki94
aktív tag

Van ötleted, hogyan/mit próbáljak?

(#862) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Corsair 32GB USB 3.0-t vettem, igaz 2.0-nak van hirdetve. Nekem csak 2.0 csatlakozásom van, de ennek hozza a maximumát, valós tesztben is.
A kis fájlokat gyorsabban kezeli, mint az SD/microSD kártyáim.

(#863) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Fotókat persze lassabban viszi.

(#864) Muki94 válasza pinnacle (#862) üzenetére


Muki94
aktív tag

Meg tudod mondani a pontos típusát kérlek?

(#865) pinnacle válasza Muki94 (#864) üzenetére


pinnacle
nagyúr

(#866) Muki94 válasza pinnacle (#865) üzenetére


Muki94
aktív tag

Ilyenem volt 16GB-os verzióban... csak éppen elhalálozott :U

(#867) pinnacle válasza Muki94 (#866) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Csak úgy minden előzmény nélkül tönkrement? Nekem a 2.0-s van már régóta, de semmi probléma. Gondolom garanciás volt még a tied. Persze ha valami fontos volt rajta, akkor az tényleg gond.

(#868) Muki94 válasza pinnacle (#867) üzenetére


Muki94
aktív tag

Ismerőstől vettem, gari nélkül... már nálam volt több, mint fél éve, egészen sokat használtam.
Egyszercsak bedugom, de nem fér hozzá a tartalmához semmilyen fájlkezelő. Leformázni sem lehetett.
Ahogy olvastam, rengeteg Voyagert halt meg ugyanígy.

(#869) pinnacle válasza Muki94 (#868) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Más gépen is nézted? Úgy emlékszem, hogy az ilyen "fel nem ismerésre" az is megoldás lehet, hogy az illesztőprogramot eltávolítják a gépről. Az viszont nem jut most eszembe, hogy hol is kell ezt keresni.

(#870) royalka válasza Muki94 (#866) üzenetére


royalka
őstag

Nekem az usb2- es verza van több mint 1 éve. Már vagy 2xer elhajlítottam 60-70 fok-ig (hála a méretének és nem fér el hátul.) de bírja még.. : :DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#871) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Kingston DTR30 32GB atto benchmark eredmény; [link]. Crystal Disk valamiért nem ismeri fel, pedig azzal is megnéztem volna.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#872) Muki94 válasza pinnacle (#869) üzenetére


Muki94
aktív tag

Semmilyen gép nem látja rendesen. Haverom 8gigás Kingston G3-asa ugyanígy járt. Próbálkoztunk winXP-vel, Win7-8-cal... semmi.
royalka:
Valamelyik nap kihámoztam a gumiburkolatból a nyákot. Én azt ajánlom, ne hajtogasd, nem fogja jól tolerálni. :DDD

(#873) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#871) üzenetére


Bjørgersson
félisten

CrystalDiskMark helyett az Infot töltöttem le, úgyhogy itt vannak az eredmény. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#874) royalka válasza Muki94 (#872) üzenetére


royalka
őstag

Nem szándékos. Érzem én hogy nem erre van kitalálva elég könnye hajlik.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#875) m0ski


m0ski
aktív tag

Lexar 32GB Jumpdrive S23 USB 3.0 Flash Drive

(#876) Fricó


Fricó
aktív tag

Silicon Power 16GB Blaze B20 USB 3.0 Flash Drive

Windows 8.1 64bit, USB 3.0 porton az eredmény:

(#877) xtevo


xtevo
őstag

Sziasztok!

Karácsonyra kaptam egy Kingston DT R3.0 16GB pendrive-ot, amit teszteltem is (Konfigom adatlapon, előlapi usb-n tesztelve). Számomra abszolút meggyőző, íme:

USB3.0

USB2.0

(#878) tobias88888


tobias88888
őstag

Ahogy itt nézem a teszteiteket, nem sok különbség van usb 2.0 és 3.0 között jelenleg írásban és nekem az számítana. Nekem egy 32gbos kingston 100 g3-am (ntfs) van ami usb 2.0án átlag 11mb/sec felett másol tcm-ben, miközben itt valakinek 3.0ás slottal se másol annyival. Ahogy nézem teljesen felesleges (?) berakni egy 3.0ás slotot a gépbe? (Sata2es vinyó)

Usb 2.0ás pendriveom azon a csatlakozón 8mb/seccel másol

[ Szerkesztve ]

(#879) tobias88888 válasza tobias88888 (#878) üzenetére


tobias88888
őstag

úgy látom korán írtam, most alaposabban megnéztem a dobozát 2.0/3.0ás, nem normál 3.0ás, szóval lényegtelen :D

(#880) bul07 válasza tobias88888 (#878) üzenetére


bul07
nagyúr

Hogyne lenne különbség pont a hozzászólásod feletti tesztnél is kiütközik
USB2.0-án 30 az írás USB3.0-án 50, azért ez jelentős sebesség különbség főleg ha valaki nagyméretű állományt másol mondjuk egy 15GB-os BluRay filmet

(#879) tobias88888
Viccelsz
Én még nem láttam olyan pent ami csak USB3.0-ás lenne (lehet hogy van de ritka mint a fehér holló)

De ez inkább itt folytassuk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#881) tobias88888 válasza bul07 (#880) üzenetére


tobias88888
őstag

a 2.0/3.0 azt jelenti a kingston-on, hogy 2.0ás sebességgel ír és 3.0val olvas, szóval teljesen felesleges a 3.0ás slot sajnos

(#882) bul07 válasza tobias88888 (#881) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja hogy ara érteted, az hitem a csatlakozó felületre

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#883) vond


vond
MODERÁTOR

Sandisk Cruzer Extreme 32GB (Hongkongból ~8600 forintért) eredmények:

A CDM randomban volt, az ATTO-ban igyekeztem az eddig látott beállításokat alkalmazni, a TT másolásnál pedig SSD volt a forrás, úgyhogy nem fogta vissza semmi a teljesítményt. Az alaplapi USB 3.0 Intel vezérlős, és nem volt bekapcsolva semmi hiper-szuper alaplapi USB3 Boost-cucc.

USB 3.0:

USB 2.0:

A méréseken kívül ami érdekes még számomra, hogy bizonyos helyzetekben nem pendrive-ként viselkedik a cucc. A Total Commander, meg a Windows intéző is inkább úgy tünteni fel, mint egy HDD-t/SSD-t. A meghajtó jele is olyan, meg az eszközkezelőben, a házirendek fülön nem lehet letiltani a gyorsítótárazást (nem lehet beállítani a gyors eltávolítást). Talán ebből is, meg az elég brutális ereményekből (főleg a 4K durva a többi pen-hez képest) is az következik, hogy ez a típusú pendrive már inkább egy gyengébb teljesítményű, kisebb méretű SSD.

Mindenesetre érdekes.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#884) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Maxwell venture, 8GB rettenet

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#885) bul07 válasza Blindmouse (#884) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem olyan rossz ez 8Gb példánytól
Van hogy 16Gb példányok se tudnak ennyit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#886) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

(#887) petipetya


petipetya
nagyúr

SanDisk Cruzer Blade 8GB USB2.0

"nincs rá lezsóidő"

(#888) Slownz


Slownz
senior tag

Sandisk Ultra 32GB USB3.0

Nem olvastam annyira utána a témának, így kicsit meglepett, hogy csak ennyit bír írásra, evvan...

USB3.0 eredmények:

(#889) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Ajándék/repi pendrive 8GB USB2-es, nem tudom a típusát.
Viszont van kis eltérés USB3 és USB2-es csatoló esetén.

[ Szerkesztve ]

(#890) Laox


Laox
aktív tag

Kingston DataTraveler SE9, 16GB. A mini méretéhez képest hozza a várt átlagot, meg vagyok vele elégedve. Főleg úgy, hogy 2800 Ft volt szállítással együtt Ebay-ről. :)

(#891) bul07 válasza Laox (#890) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy ebay-es linked kérhetnék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#892) Laox válasza bul07 (#891) üzenetére


Laox
aktív tag

http://r.ebay.com/vY30qi

(#893) Chosen


Chosen
addikt

Kingston DataTraveler 100 G3 8GB

Ezek milyen eredménynek számítanak?

USB 3.0

[ Szerkesztve ]

(#894) bul07 válasza Chosen (#893) üzenetére


bul07
nagyúr

ATTO Disk Bencmark biztos hibás mérést csinált nem
Attól függ hogy mennyiért vetted mert, ha sokkért akkor rossz eredmény, ha fillérekért akkor jó
Mondjuk 8GB-os
Ne vedd piszkálásnak de jobban jártál volna ebay-ről egy Transcend JetFlash 700 vagy 760-al 2400Ft a 16GB

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#895) -=RelakS=- válasza Chosen (#893) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

attól függ...

a #883-mas hozzászólásban lévő kütyühöz képest gyenge :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#896) Lolka Bolka válasza Chosen (#893) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Vég eredménynek...viccet félretéve, vissza tudod nézni, hogy ki mit tud.:) Hisz pont az a topik lényege.

(#897) Chosen válasza bul07 (#894) üzenetére


Chosen
addikt

Sokért vettem. :D

ATTO nem tudom miét mért ennyire félre, alapbeállításokkal teszteltem. Lehet, hogy Win 8.1-gyel nem kompatibilis rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#898) Lolka Bolka válasza Chosen (#897) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Ez ismerős...én is vettem szart, de legalább drágán! ;)

(#899) Takuun


Takuun
aktív tag

Lehet nem témába vág, de sürgős:

A következő pendrive-ot néztem ki: Silicon Power Touch 851 32GB

Szerintetek érdemes megvenni? Esetleg tudnátok ajánlani egy gyors csajos szép pendrive-ot?

A keresőben találtam egy tesztet a fenti pendrive-ra, de az csak egy 4 gb-os pendrive!
Az ADAT S102 Pro esetében tudom, hogy ez számít, mert ott a kisebb tároló kapacitással ellátott példányok lassabbak!

[ Szerkesztve ]

(#900) Laox válasza Takuun (#899) üzenetére


Laox
aktív tag

ITT tudsz olvasni felhasználói véleményeket. Bár nem hivatalos tesztek, de ezek is érnek annyit szerintem. És sajnos nincsenek jó véleménnyel róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.