Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1932) FerNandor válasza King Unique (#1931) üzenetére


FerNandor
őstag

De átnéztem. Kipróbáltam a Thinkpad T61-en, win 7 ultimate, és a philips 2.0 pendrive 30MB/s körül kezd másolni, viszont a másolás végére lecsökken 4MB/s körülre (1,5GB adatot másoltam). Ez a pendrive egyébként lassú típus. 64GB.

Az említett sandisk, amit vettem, az a T61-en 2-3MB/a körül másolt, ott nincs grafikon, de az átlag kb 2,5MB/s olyan nagy ingadozások, le 0-ra, nem láthatók. szerk.: közben úgy tűnik, hogy a T61-en felment a másolás stabil 5-6MB/s körüli sebességre. szerk. 2.: 3-4MB/s körül másol.

A T430-ason (win 10 pro) a 64GB-os philips gyötrelem, pár száz kB/s-mal kezd és marad is azon kb. és folyamatosan ingadozik, de felmegy néha 2-3MB-ra. Ali-s sandisk ugyanez.

Tehát, ami a lényeg: a T430-on korábban teljesen jól másolt egy másik sandisk pendrive-ra, amit nem merek rádugni a gépre. 8MB/s körül ment stabilan végig, ingadozás nélkül.

Rádugtam az aliexpresses sandisket, onnantól kezdve elkezdett gyötrelem lenni és ingadozik a sebesség más pendrive-val is.

olyan, mintha valamit elcseszett volna a T430-on.

Az aliexpresses sandisket exFat-ra formáztam legutoljára, azon is van még.

A philips NTFS-en van.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.