Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1630) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

No kaptam választ a bolttól, hogy mi a két termék közötti különbség azaz a Sandisk cruzer 64 GB EXTREME és a Sandisk 64 GB Cruzer Extreme.
"A két termék között lényeges különbség van, így az árazásban is érthető, ha a gyártó különbséget tesz. Az elnevezés azonban valóban azonos, az csupán a kategóriát, de nem a pontos modellt jelöli.

A korábbi EXTREME kategóriát felváltó - új - USB 3.0 pendrive esetén ez a hiteles gyártói leírás :
SanDisk Cruzer Extreme 64 GB, USB 3.0, 245MB/sec.

Azaz a adatátviteli sebességet lényegesen megnövelte, és a korábbi EXTREME szint most magasabbra ugrott, valamint 5 helyett 30 év garanciát biztosít a magyar piacra.
Továbbá az IT szolgáltatások is bővebbek lettek, így a nevükön túl nem azonos termékekről van ebben az esetben szó.
Jelenleg a SANDISK oldalán csak az újabb, forgalomban lévő termék látható.
Saját webshopunkban is a régebbi cikket már nem rendelhető termékként szerepeltetjük.

A gyártó bizonyára másként ítéli meg az új termék piacképességét, és ahhoz mérten határozta meg az új modell árát. "

Én még mindig nem értem, hogy az eredeti 245/195MB sebességről ha valaminek csökken az írási sebessége 100MB/s-re a magyar sandisk oldal szerint az miben lesz gyorsabb? :F
Érdekes, hogy az idegen nyelvű gyártói honlapon miért mégis a 245Mb/190MB szerepel értékként. Szerintem egyszerűen csak elírás lehet a magyar gyártói honlapon mert mind3 kapacitású penhez 245Mb/100Mb van írva sebességnek.
64GB 32GB 16GB

Vagy valamit tényleg nem jól értelmezek? - de amúgy a MM honlapján is így van feltüntetve. 245MB/100MB olvasás/írás

matex: a képeket hogy szúrtad be? - fájl választása majd OK gomb aztán kép beillesztése - nem így?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.