Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3) CPT.Pirk válasza Silencer83 (#2) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

szerintem meg a második vagy csak... :P :C KülöNNNNNNNNNNNNbenis ez offolás! :DD


----
Eladó egy szobai erőpsítő, MARANTZ pm-45

Fekete előlap, arany színü betűk, 4 hagszorós (2x sztereo) van lemezjátszó előerősítés, 4-16 ohmig bármi rámehet, hátulján RCA bemenetek, és csavaros rögzítő a hangfalak vezetékeinek. A cucc még eredeti Japán, hibátlan! Ha jól fordítottam a külföldi oldalakat, 87-88 -as gyártmány, teljessen tranzisztoros!
Szintén külföldi oldal alapján a teljesítménye:
2 x 50 Watt Sinus an 8 Ohm
2 x 85 Watt Sinus an 4 Ohm
(ne várjatok 500W-okat egy szobai erősítőtől, ez minőséget nyújt, nem brutál teljesítményt)

Aki ismeri ezt a márkát, az tudja hogy nem egy kommersz sony... Bombázzatok ajánlatokkal. (jah természetessen kipróbálható)
Nálam 2 db150W-os és 2 db 60W-os hangfalakat hajt meg egyszerre, de kevesek neki.


P3 letöltős, netezős konfig ajándékokkal eladó. Megevett egy ezrest az árzabáló, de most jól lakott...

733-as P3 ráépített fordulatszámszabis hűtővel
A lap érdekessége hogy német biosa van, és valami beállítás miatt mindig behozza induláskor a biost, erre nem jöttem rá miért. Egyébként hibátlan, INTEL chipset. Van rajta AGP -BEVÁGÁS NÉLKÜLI- (pl Vodoo3, GF2, GF4MX széria megy bele),
2 normál, meg egy hosszabb PCI foglalat, integrált hang, VGA, 2 usb.
3com lankari 10/100-as... ajándék
ramok 256+128 SD 133MHz
Atx táp hozzá, szintén szabályzóáramkörrel
PS/2 egér: ajándék
+bekapcsológomb is ajándék :DDD
ajándékba adhatok hozzá egy átalakított at-s házat, ha kell...
A fordulatszámszabival kapcsolatos kérdésekre választ találtok a logoutos blogomon...
A gép gyönyörűen viszi a DC++ -t 20 feletti hubszám melett is...

össz: 7k.



Valakit érdekel esetleg 6cd-s táras Siemens asztali audioCD lejátszó? (típus: RA 737 , 3 sugaras lézer pickup, dupla hibakorrekció)

Valamint eladó lehet egy kb. 50W-os PELTIER elem, hozzá egyenirányítóval, képes hűtésre és fűtésre is, (autós hútőtásákól van) szép nagy alu bordával a melegedő felén, és egy alu tömbel a hülő felén. 3k jó pl. vízhűtés építésekor, vagy egyéb extrém célra... (esetleg trafót is tudok adni hozzá)

Firewire kábel - 1k

Minden árba beszámítok piros nyákos kingmax 512/400-as ramot, még ha emiatt nekem kell valamire ráfizetnem!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.