Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nbk


nbk
aktív tag

Sziasztok,
Mindenképpen kéne nekem egy GPS-t, gondoltam akkor legyen már PDA is... ha valakinek van tapasztalata hogy mit szabad venni és mit nem akkor legyenszives megosztani... használtam a keresőt, de nem találtam hasonló topicot :(

''Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska...''

(#2) amargo válasza nbk (#1) üzenetére


amargo
addikt

Szia!
Hszedből nekem nem derül ki mihez kell a GPS, ha túrázáshoz, akkor inkább valami garmint ajánlanék, elég bitang jók és mostoha körülményeket is bírja.. (nekem kesztyűben széjjel fagyott a kezem, de a készülék hiba nélkül mutatta a koordínátákat) ezt egy PDA-s cucc nem bírná ki. Vagy kétlem.
Ha viszont kocsiba navigálásra kell, akkor leginkább itt kapsz választ a kérdésedre [link]

A keresős részre nem tudok mit írni, ha tényleg GPS-t keresel olyan topicot még én sem láttam, ha viszont PDA-t akkor a fentebbi link a válasz.

A topicban elolvasod az uccsó HSZ-eket és kitünnek a válaszok, Mitac vagy FS GPS es PDAból.
Külön akarod a készülékeket?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3) nbk válasza amargo (#2) üzenetére


nbk
aktív tag

köszi a választ...
2 fő dologra kéne a cucca, egyik autós navigáció a másik a néha jóidő esetén kirándulást fűszerezném meg egy kis geocaching-el... szóval semmi extrém időjárási viszonyok...

és akkor gondoltam, legyen már egy pda-m is, hátha jó lesz valamire :B
körülnézek az általad adot linkenek...
THX :R


ui.: ja és egyben szeretném a kettőt pusztány kényelmi szempontból, de ha valaki azt mondja hogy külön-külön érdemesebb, akkor állok elébe csak győzzön meg :)

[Szerkesztve]

''Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska...''

(#4) Racecam válasza nbk (#3) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A linkelt topikban érdeklődhetsz tovább, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.