Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) access_denied


access_denied
senior tag

Sziasztok!

Van egy problémám. Vettem egy X850XT videókártyát, melyen egy 6 pólusú tápcsatival találkoztam. 420 Wattos Chieftec tápom van, nem szívesen cserélném le csak azért, mert ez a videókártya ezt kívánja. Persze ha nem lesz más megoldás, akkor kénytelen leszek...

Első kérésem az lenne, hogy akinek van ilyen ([link]) eladó tápátalakító kábele, vagy tud üzletet, ahol lehet ilyet kapni, kérem segítsen.

Amennyiben ez a kábel beszerezhetetlen, úgy kérnék javaslatot (max 15-20k)-ig olyan tápegységre, amelyiken van ilyen tápcsati.

Segítségeteket köszönöm, kellemes ünnepeket mindenkinek, Atti

(#2) OC válasza access_denied (#1) üzenetére


OC
őstag

Üzletet nem tudok, de tuti, hog nem beszerezhetetlen. Ha tápvásárlásra adnád a fejed, akkor pedig a ''Melyik tápegységet vegyem?'' c. topicban biztosan segítenek:[link]

(#3) Intelligencs válasza access_denied (#1) üzenetére

Az Inno 6800GT-hez gyárilag adnak átalakítót, ami a molex csatit alakítja át ilyen 6 pólusúvá. Szerintem hívd fel az üzleteket, elsőnek mindjárt az Aqua-t javaslom, ott már jópár átalakító kábelt sikerült idáig beszereznem.

The Amiga, Born a Champion

(#4) access_denied válasza OC (#2) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm, a linkre csak akkor bökök majd rá, ha elhal a kábelbeszerzés project.

(#5) access_denied válasza Intelligencs (#3) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszi, megpróbálom az Aqua-t.

(#6) access_denied válasza Intelligencs (#3) üzenetére


access_denied
senior tag

Sajnos náluk nincs :(

(#7) Ptech válasza access_denied (#6) üzenetére


Ptech
őstag

Sok PCI-E vga-hoz adnak gyárilag, nyiss 1 totyikot a HW piacon, és ajánlj fel egy csokit érte :)) Bár lehet, hogy már +oldódott a prob ;] :DDD

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.