Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Akit érdekelne egy hatalmas buli Berlinben ahova partybusszal mennénk a berlini Vandit Nightra,ami PVD szülinapi partyja lesz az írjon.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) Vandit. válasza Vandit. (#1) üzenetére


Vandit.
addikt

Még kéne 14 ember a partybuszra,hogy elindulhasson.
Bezzeg a Tiesto-s egyből megtelt. :((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3) JuliusK


JuliusK
tag

Divat az divat barátom. :))

(#4) Makaveli válasza JuliusK (#3) üzenetére


Makaveli
senior tag

Hát barátom jól leporoltad ezt a topikot. :))

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5) Vandit. válasza JuliusK (#3) üzenetére


Vandit.
addikt

Milyen divatról van szó? :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) stangli válasza Vandit. (#5) üzenetére


stangli
senior tag

Vandit: a Divat = egy adott kultúra vagy kor irányzata, amely leggyakrabban az öltözködést, protokolláris szokásokat, zenei ízlését és a társas érintkezés szabályait befolyásolja. :DDD

(#7) Makaveli válasza Vandit. (#5) üzenetére


Makaveli
senior tag

Biztos arra gondolt, hogy Tiesto divatosabb, mint Paul Van Dyk :F

Bár nem értem én se, hogy miért???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#8) Vandit. válasza Makaveli (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

Tiestóról inkább nem nyilatkoznék.Nem a szívem csücske legyen annyi elég. :) :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9) JuliusK válasza Makaveli (#7) üzenetére


JuliusK
tag

Amikor a magyar fellépésére gond nélkül elkel a 8000 jegy, PvD-n meg alig lehetett összeszedni pár ezret. Illetve, hogy sokan csak azért mennek-mentek, mert a "Józsiaztmondtahogytiestoazisten".

Magyar mentalitás, az emberek nagy része azért megy Tiesto-ra mert divat, zenéket nem vágják. Állnak mint a fakabát és várják a Traffic-et meg a Love Comes Again-t. LOL

Egyébként nem bánom, hogy PvD nem divat. Az bosszant, hogy a magyar trance közösség nagysága egyenlő a nullával. De ez talán egy másik topic téméja.

Voltam Berlinben december 15-én. Szombaton megint megyünk Vandit Night-ra 8-10-en magyarok. Tiesto-ra pedig magasról teszek, rengeteg fiatalabb és tehetségesebb DJ van nála. Markus Schulz, Sander van Doorn és hasonló nevek biztos sokaknak nem mondanak semmit.

stangli meg jól leírta, hogy mi számít divatnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) JuliusK válasza Vandit. (#8) üzenetére


JuliusK
tag

:C

(#11) Vandit. válasza JuliusK (#10) üzenetére


Vandit.
addikt

Tranctream-en is fórumozol igaz? :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#12) Makaveli válasza JuliusK (#9) üzenetére


Makaveli
senior tag

Csak kicsit félreérthető volt a hozzászólásod, én úgy értelmeztem, mintha legagyiznád PvD-t. :K

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13) JuliusK válasza Vandit. (#11) üzenetére


JuliusK
tag

Bizony. :)

(#14) JuliusK válasza Makaveli (#12) üzenetére


JuliusK
tag

PvD-t semmiképp, mint ahogy minden olyan trance zenei előadó, aki tud keverni és mellesleg kiegyensúlyozott és remek producer, mint Sander vagy Markus, de akár jöhet még Ferry Corsten neve is ide, nem is említve rengeteg fiatal tehetséget, akik között vannak magyarok is. ;)

Tiesto-val a legnagyobb baj, hogy talán a zenéinek a felét csinálta Ő valójában. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15) legiaap válasza JuliusK (#14) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ferry Cortsten az is mekkora mixeket tol... :C
Most is épp azt hallgatok

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) JuliusK válasza legiaap (#15) üzenetére


JuliusK
tag

Ferry múlt hétvégi Trance Energy-s szettjéről csak ennyit: :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.