Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Patron utántöltők -melyik a legjobb? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) brummer


brummer
tag

A kérdés adott...

Ki milyen patron utántöltőt használ?

Milyenek a tapasztalatok, illetve melyik éri meg a legjobban?

Várom a hozzászólásokat.

Köszi

(#2) brummer


brummer
tag

up

(#3) HM21 válasza brummer (#2) üzenetére


HM21
tag

Mi$tralban lehet kapni ''univerzális patrontöltő készlet'' - et, van fekete, meg színes is. a fekete 3100, a színes 3600 zsé. Pont ma vettem egy feketét, az utántöltés gyerekjáték a mellékelt injekciós tűvel. Működik.

ÜDV : HM21

(#4) HM21 válasza brummer (#2) üzenetére


HM21
tag

Ja, és 3 kis üvegnyi festék van benne, meg jár hozzá valami fejtisztító lötyi is.
Szerintem ez a menyiség kb 6-7 utántöltéste is elég lesz(ha nem többre...)
A nyomtatóm Canon I455, elég kicsi a tartálya, hamar kiürül.

ÜDV : HM21

(#5) zeg válasza HM21 (#3) üzenetére


zeg
senior tag

Vajon meddig?

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#6) HM21 válasza zeg (#5) üzenetére


HM21
tag

Hogyhogy vajon meddig? :F

ÜDV : HM21

(#7) PeliScan


PeliScan
addikt

Nekem is Canon van, i450, ehhez van smi spéci dolog, vagy jó bármilyen utántöltő cucc?

(#8) warmaster


warmaster
aktív tag

Szvsz, atok a töltők, amelyet 10-20k-ért árulnak nem érnek semmit, az igazán profi töltők milliókba kerülnek, ilyen van a fateromnak, ugyhogy én biztos ha már nem akarok eredeti patront használni, akkkor inkább veszek boltban újratöltöttet, mert arra van gari, és azt már tesztelték előtte.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#9) PeliScan válasza warmaster (#8) üzenetére


PeliScan
addikt

Milliókba, töltők? :) Akkor mi értelme van? Mert így kb 20 év alatt jön be az, amit az eredeti patronnon spórolsz.

(#10) warmaster válasza PeliScan (#9) üzenetére


warmaster
aktív tag

Mivel napi több százat készít, agy azért valamivel hamarabb bejön :)

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#11) PeliScan válasza warmaster (#10) üzenetére


PeliScan
addikt

Na jó... :D úgy könnyű.

A topic gondolom inkább a home usereknek van, akik néha kinyomtatnak egy két cikket, meg lemezborítót, oszt kész. Legalábbis nekem vmi ilyen katregriájú töltő kellene.

(#12) zeg válasza HM21 (#6) üzenetére


zeg
senior tag

Hány utántöltés után nyírja ki véglegesen a nyomtatófejet? Anno a tizenezres Canon bjc2000 nyomtatómba deciszámra öntöttem a fekete omniwell tintát, de csak arra kellett, hogy feketében nyomtassak szöveget(másra amúgy sem vot alkalmas). A Canon i560 nyomtatómba viszont bele nem öntenék semmiféle pancsolt löttyöt. Inkább 3 ezerért megveszem az eredeti fekete patront, így a gari sem ugrik, és még 3 év múlva is használható lesz a nyomtatóm.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#13) biga válasza warmaster (#8) üzenetére


biga
senior tag

El vagy tévedve! A gyári utántöltöttek szinte ugyan azt a technikát alkalmazzák, mint te otthon, csak gépiesítve. A garanciában meg ne bízz. Kellékanyag, + 10e Ft alatt nem köteles senki gart vállalni, (de vállalhat!)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Patron utántöltők -melyik a legjobb? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.