Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Patin-couffin hiba.ez mi a rák? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hehehehe


hehehehe
tag

történetesen a blindwrite nevü kis cd-iro progi irogatja ezt ki és kér meg hogy reinstalláljam...hiába teszem mégsem megy.ez micsoda?honnan lehet beszerezni?

(#2) hehehehe


hehehehe
tag

UP
UP
UP

(#3) kamikaze boci válasza hehehehe (#1) üzenetére


kamikaze boci
őstag

A Blind Write saját drivere. A ''kis progi'' tehát saját maga rakja fel. Használj CloneCD-t vagy Alcoholt:P (én a Clone-t preferálom, és tud magyarul is, ha ezért kellett a blidwrite). Ha mindenáron azt akarod hasznélni, reinstal.



[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#4) hehehehe válasza kamikaze boci (#3) üzenetére


hehehehe
tag

a clone-cd csak hülye *.ccd image fájlokat irja ki ezér nem szeretm:((( nem az a gond hogy magyar mer tudok én angolul is ha kell:DDD csak at ugy szerettem..volt már reinstall is mégsem teccik neki..nem értem na mindegy...nero megy és ez a lényeg:D

(#5) kamikaze boci válasza hehehehe (#4) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Használd a Daemon Toolsot. Mountolod a tetszőleges imaget, és copyzol Cloneval vagy Alcohollal.

A Blindwrite-tal nekem is csak gondjaim voltak. Akkor dobtam ki végleg, amikor a saját image file-ját nem volt képes ismét kiírni.

egyéb állatfajták

(#6) erdoke válasza hehehehe (#1) üzenetére


erdoke
titán

Furcsa hibája ez az újabb Blindwrite verzióknak XP alatt (a Patin-Couffin egyébként a VSO szoftverek ''ASPI-ja'').
Használj régebbi verziójút, vagy tegyél fel mellé egy CopyToDVD-t, az is VSO szoftver, majd ő tesz fel Patin-Couffint.:P

A legjobb aláírás a héten

(#7) hehehehe válasza kamikaze boci (#5) üzenetére


hehehehe
tag

hát nemtom nekem még ilyen nem volt:D a clone CD volt ami folyamatba b@aszta el a CDimet...na akkor rühelltem meg.

(#8) hehehehe válasza erdoke (#6) üzenetére


hehehehe
tag

thnx:)ezt kiprobálom:C

[Szerkesztve]

(#9) erdoke válasza hehehehe (#8) üzenetére


erdoke
titán

Bejött, vagy ennyire gallyra vágta gépedet?;]

A legjobb aláírás a héten

(#10) westlake válasza hehehehe (#1) üzenetére


westlake
félisten

nekem is ilyen problemem van....
ha felrakod az uj blindewrite-ot es ugyebar crackeled (gondolom nem eredeti), akkor ilyen problemaval fox szembesulni. a honlaprol le lehet tolteni mindig a legujabb pati-couffint, de azzal sem megy. egyebkent ez a problema a crackeles miatt van....
ha felrax melle egy 4.5.x blindewrite-ot, akkor mukodni fog az otos is.

Play nice!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Patin-couffin hiba.ez mi a rák? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.