Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#773) Nordic válasza lajos001 (#772) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A karakter nevekkel vagyok mindig a legnagyobb bajban :D

Tény nem sok az a 3300dmg, de kb a legutóbbi szintlépése az EK-nak 550dpt hozott. Tervben van qualitys added fire/iron will/faster casting beszerzése, amivel újabb 3-500 dps nyerhető, sőt tovább megyek...a wandom is egy kalap sz@r, szereznem kell azt is valami jót. Azért alsó hangon ki lehet hozni 5k dps-t aoe-ra, ami azért nem rosz. Partyban meg amúgy se az számít, hogy egyenként mennyi a dps, hanem a partynak mennyi az össz dps-e. Tojom le, hogy keveset sebzek, ha cserébe alig kapok sebzést. Ráadásul dupla reflecten sem tudom 1hitelni magamat.

Eredetileg 3600 manám volt, de amikor megszereztem ezt a chest armort, akkor csak az dobott 1000+ manát. A Mind Over Matter miatt kell amúgy ennyi. 7-800 manánál ,volt olyan, hogy 1-2 komolyabb ütésnél Elfogyott a manám, ami azért nem szerencsés. Az L. warp pedig nagyon jó kis skill faster castinggal meg reduce durationnal, csak fel kell szintezni. Artic Armourhoz meg azért kell alsóhangon 3000 feletti mana, hogy ki tudd tartani.

Sosem készülök a lvl 100-ra...annyit nem játszom. Etup-nak(egy komoly Poe-streamer) most tart 97-nél a karija Nemesis-en, és ő napi 12 órát mapozik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.