Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) lajos001 válasza Nordic (#749) üzenetére


lajos001
aktív tag

Köszönöm a tanácsodat!
A tegnapi változtatásokkal jelenleg 3919 lifeot értem el kb. 50 avg. dam. és 0.1 cast time elvesztésével. A cuccaim között találtam egy 100 life + 14 all res + 23 cold res. + 17 mana gyűrűt, így azzal leváltottam a 7 cast speedes gyűrűmet (innen a - 0,1 cast time). A sisakom 92 life-os, a másik gyűrűm 25 life-os, a testpáncél 57 life, a csizma 54, a kesztyű 0. A pajzsom pedig Rathpith globe unique 10 % life növeléssel.
Ebből a felszerelésből a kesztyűmet fogom még lecserélni + lifera, a csizmát nagyobbra, és a 25 lifeos gyűrűn is gondolkodom life + chaos resesre cserélni.
Mondtad, hogy totemes sporkered neked is volt, érdemes vennem Soul Mantle-t? Kicsit tartok a 20-as szintű átkoktól és a 14-es spell totemet is gyengének találom (bár kap + 25 % lifeot). A mostani lvl. 20-as mégis elég könnyen leverik (ezért idézgetek 3 zombit melléjük).
Az általad javasolt ES csökkentő változtatáson már én is gondolkodtam, de addig nem lépek, amíg a red. mana gemem el nem éri a lvl. 20-at. Akkor látni fogom, hogy mennyi manára számíthatok, ha mégis kirakom az EB-t. Bár nem vagyok benne biztos, hogy a + 1,65 life reg. (vitality) megéri-e a 2500-as ES vesztést. Szerinted?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.