Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#525) kolbi79 válasza FaKing (#524) üzenetére


kolbi79
tag

Hello én is új vagyok, de ezeket kb. tudom. Jobb gomb a gemre és kiszeded. Unidentified cuccokat "scroll of wisdom" nevű tekerccsel vagy mivel lehet azonosítani, jobb gomb a tekercsre, bal az azonosítatlan cuccra.

1. Én viszont azt nem tudom, mire jó a projectile damage, projectile speed stb. Most választhatnék olyan gemeket reward-ként act2-ben, de nem tudom érdemes-e (egy minion erősítő gem van még, lehet azt választom egyelőre). Annyit tudok, a jelentése lövedék, gondolom az íjász cuccokra való esetleg? lvl 21 Shadow vagyok (nemesis), nem használok íjat nagyon, csak kétkezes bökőket. Viszont használok pl. ethereal knives-t, erre vonatkozik ez a projectile cucc? Vagyis érdemes erre gyúrni?

2. Most ebben a nemesis cuccban vagyok, párszor megdöglöttem korábban, de mindig újrakezdtem. Most lvl21-nél még jó vagyok. Pontosan milyen előnyöm származik ebből hogy itt vagyok, azon kívül hogy van kihívás a játékban (mert az tetszik, hogy bármikor meghalhatok)? Vagyis milyen liga ez, hol versenyzek kivel mikor miért? :D

3. Mijaza power charge, nekem van/lesz olyanom?

4. Az evasion az olyan, mint a diablo3-ban pl. barbárral a dexterity? Tehát ha ütnek, annyival kisebb az esélye hogy találnak?

Egyelőre ennyi, bár még van pár dolog amiről lövésem nincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.