Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#468) Rison77 válasza scott_free (#465) üzenetére


Rison77
senior tag

Általában én is úgy ölök egy bosst, hogy szintet léptem, így semmi xp-t nem vesztek, és akár meghalhatok kb 100x is. Most egy 69es spectral throw scion-om van. Normálon ment minden simán, cruelen már maxolni kellett a resisteket, de elég hamar ledaráltam. Merciless is elég elviselhető. Az egyetlen problémám mint amit leírtam, hogy egyszerűen semmi optimalizálás nincs a játékban. Egyedül amikor eldobok 2 mp alatt 5 spectral throwot, akkor 60 fps-ről szépen lekúszik 10-15-re. Partiban 2-3 ilyen spelles karakterrel gépgyilkos. Olvasgattam a hivatalos fórumot, találtam egy topicot ahol tesztelték ezt, 6 party member, mind ilyen látványos spelles karakter. I7-es proci 16 giga ram mellett is szaggatott neki a játék. A legtöbbször azért halok meg, mert beugrok a mobok közepébe elnyomok egy curse-t, majd kiugrok, kicsit kite-olom a mobokat, de látom hogy folyamatosan csökken a hp-m holott semmi sehol, hiába nyomom a hp potit semmi, aztán hirtelen visszateleportál a mobsereg közepébe ők zabálták a hp-m, és már meg is haltam. Kb ezért se nagyon van hc karim. Így semmi értelme.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.