Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#450) lajos001 válasza Nordic (#443) üzenetére


lajos001
aktív tag

Szia!
Mivel nagyon otthon vagy a játékban, ezért én is szeretnék egy kis segítséget kérni. Ez alapján indítottam egy dual spork totemes boszit, de nem igazán értem, a power charge működését. Csak abban az esetben fog mejelenni a gömböcske (ami 50%-al növeli egy újabb crit esélyét mialatt körülöttem forog), ha critelek spark-al és ez esetben a skillhez suportként hozzá kell kötni a Pow. Ch. on critical gemet? Viszont a build készítője ezt a suport gemet nem sparkhoz, hanem Ice spearhoz köti. Nyilván amíg nem volt meg a második toteme ezt használta. De (és innen nem értem, hogy a banditáktól merciben miért power chargot javasol szerezni) miután megvan a második totem, támadó varázslatot nem tudsz használni. Vagy csak én értem félre az Ancestral Bond működését???
Most akkor hogy van ez? Aktiválok 3 db Pow. Ch. pontot és az esetlegesen hozzákötött kiegészítő pontokat, és a banditáktól is beszerzek 1 charge-ot, aztán elérem mondjuk az 55-ös szintet, aktiválom az Ancestral B-t és többé nem használhatom a charge-kat? (Kidobtam 7 drága pontot az ablakon.)Mert a spark-hoz nem azt ajánlja hozzákötni még 6 socket esetén sem. Ezt nagyon nem értem.
Sajnos az angolom is elég szegényes ezért kérnék egy kis segítséget tőled.
Előre is köszönöm, és elnézést a körülményes kifejtésért. :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.