Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) BoneDragon válasza Har_melin (#16048) üzenetére


BoneDragon
veterán

fent a TFRI, miket jelent? Tudom hülye kérdés, de nem jövök rá. :B

(#16052) Badlof2k válasza BoneDragon (#16051) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Transport-Fortification-Reaserch-Intervention az adott divizok kezdobetuje, es hogy ha ennek a pozicioan van az illeto mit dobhat a safehousba.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16053) BoneDragon válasza Badlof2k (#16052) üzenetére


BoneDragon
veterán

:R

(#16054) Har_melin válasza TrollBalint (#16050) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem, a csillagok csak azt jelzik, hogy milyen gazdag vagy minőségi lesz a loot. A típusa garantált, de persze legalább egy csillag kell hozzá - a csillag nélküliek nem kapnak bónuszt. Gondolom az összeállításhoz úgy szedte ki a képeket, ahogy éppen nála álltak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16055) TrollBalint válasza Badlof2k (#16052) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor ez nem garantált, ugye? Helyes, így kevésbé fáj, hogy kit hova mozgattam :)

Neked nem másik képed volt eddig?

szerk: Köszi Har_melin neked is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16056) Har_melin válasza Rison77 (#16049) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A liga specifikus dolgok mindig high priority kategóriába kerülnek, hiszen a játékosok döntő többsége ott játszik, az újonnan indított karakterek zöme ott van.

A külön high priority lista az olyan problémákra vonatkozik, amelyek a standarden játszókat is érintik, de jellemzően a ligával bevezetett újításokból adódnak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16057) Mad_Wolf válasza Har_melin (#16054) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

mehh akkor én félreértettem eddig, mindig arra nyomtam hogy veszítsen rangot, tehát volt egy csomó csillag nélküli tag, és csodálkoztam hogy miért olyan szar a drop :W

(#16058) Har_melin válasza TrollBalint (#16055) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

De, garantált, csak a minősége változik.

Pl. Leo a Fortificationban biztosan currencys ládát fog generálni, a tartalma függ a rangjától. Ha átrakod a Transportba, akkor biztosan silver coin fog esni, megint csak a mennyiség a kérdés.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16059) Badlof2k válasza TrollBalint (#16055) üzenetére


Badlof2k
senior tag

HAt ha garantalt Valunastra es HH lenne mindenki csak azt farmolna :D egyebkent nekem volt tegnap egy ket csillagos Leo Intervention élén, dobot harom kulonfele Scarabot mindegyik maxos plusz volt egy Craftos bench ahol egy mappot tudtam 30% qualityre huzni vele :)
Egyebkent de mas volt a kepem csak meguntam es levaltottam ez kozelebb al hozzam mint a kopasz csoka(pedig voltam az is :D )

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16060) TrollBalint válasza Har_melin (#16058) üzenetére


TrollBalint
addikt

Oké, kezd összeállni a kép. Valamiért az volt bennem, hogy ez a kép az "Ő" lootja, ha leverjük, nem a safehouse ládáé.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16061) Har_melin válasza Badlof2k (#16059) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A Varunastra vagy a HH nyilván nem garantált, de a liga specifikus cuccok, amelyek különben csak div cardokkal (és akkor is sok szerencsével) érhetők el mindig keresettek. Legalább is nagyobb az esély egy értékes dropra, mint ha mondjuk csak annyi van, hogy Unique weapon.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16062) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Valaki kérdezett Xbox használatot. Bal joy (haladás) használata mellett 3 flaska szinte használhatatlan. Csak a jobb és bal szélső, mert az flipper billentyűzettel használható. A jatek többi része szerintem megszokható. Meg kell állnod, hogy a csak neked tetsző flaskat használd. Ha balról vagy jobbról elfogy a töltet, akkor autó használja az azon az oldalon lévő beljebb állót.
A legjobb karakter, aminek nem fontos különösebben max. csak az élet meg még valami ami a két flipperrel elérhető.
Tehát mint a pc egyszerre minden flaska használhatatlan.
A D pad ( ide van dedikálta 3 flaska) és haladás ugyanazon ujjal nekem pl. Nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#16063) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Mit ne mondjak, tetszik ez a liga eléggé :)) (ha még nem is értem teljesen) Tudtam craftolgatni magamnak cuccokat és így már nem is nehéz haladni. A fán még tanakodom, de egyenlőre nincs annyi időm játszani, hogy eltoljam az irányt :DDD :N Van valakinek tapasztalata a Righteous Army és Spiritual Aid passzívokkal kapcsolatban? Érdemes őket kirakni? Amint írtátok korábban, elvileg ezek hatnak rám és a totemekre is.(bár sehol sem írja) Kacsingatok a crit multik felé, de nem tudom ez az 5 pont létszükséglet e?
Tegnap volt egy órám játszani az utolsó 5 percben esett 2ex meg 1 anulment. :Y :C
Szeretlek új Liga,de nincs időm rád :( :W

(#16064) San398


San398
őstag

Azért ezzel most nem lopta bele magát a GGG a szivembe:

Az előző bányás ligában sose találkoztam ezzel a két bosszal. :(( Igen bárki bármit mond és szoktam ezeket használni!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16065) sirdond válasza San398 (#16064) üzenetére


sirdond
őstag

de azt is lenyilatkozták, hogy hibáztak a delve boss-okkal és tanultak belőle, javítanak az "előfordulási esélyeken".
szóval elvileg most könnyebb lesz megtalálni őket.

[ Szerkesztve ]

(#16066) TrollBalint válasza Rizseslescó (#16063) üzenetére


TrollBalint
addikt

A righteous army a spiritual aid nélkül semmit se ér (totemesnek). A spiritual aid azt tudja, hogy azok csökkentések és növekmények, amik a minionok sebzésére hatnak (passzív fán minion damage node-k), azok hatnak rád is. Azaz te is többet sebzel. Ha te többet sebzel, akkor a totemed is. Nekem ki van rakva mindkettő és én is a crit felé kezdek most indulni.

(#16064) San398: One hand melee-re mehet six socket? Vagy én értek félre valamit? :F

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16067) BoneDragon válasza LittleBoss67 (#16062) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én voltam, köszi. Liga az hogy van? Egyszerre indul a PC változattal? Igaz elcsúsztatták a PS4-es változat megjelenését, de lelkiekben próbálok felkészülni. :D PC gaminget teljesen el akarom hagyni, gépen már csak meló lesz.

(#16068) jano222 válasza Badlof2k (#15987) üzenetére


jano222
csendes tag

"Tudtommal random es legalabb lvl 73as terulet kell hozza hogy spawnoljon."

Kicsit korábban, T3-as mappektől már lehetséges a létra lefelé.

(#16069) Badlof2k válasza jano222 (#16068) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Lehet tévedek , de pl hogy lich is legyen ahoz kell a 73 legalábbis ez rémlik, wikin próbáltam ki keresni de nem találtam egyértelmű infot.

Harmelin.: Persze azokra mindig van kereslet , nekem pl Daresso Salute(?) amu esett ládából bár annyira nem keresett de azért meglepődtem sose láttam még :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16070) sirdond válasza Badlof2k (#16069) üzenetére


sirdond
őstag

lvl 70 ez tuti, tudom, mert kétszer volt már T3-as mapon ezen a héten.

(#16071) Badlof2k válasza sirdond (#16070) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Az oke hogy low szinten is van abyss de depths es lich is volt? Mert enis meg lvlzes kozbe futottam bele nem egyszer abyssba de depths eddig csak egy volt es azis T5 , Lich boss meg valahogy ekorul es folott johet elo asszem valami 10%? proc van ra.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16072) sirdond válasza Badlof2k (#16071) üzenetére


sirdond
őstag

igen, a lich boss-ra mondtam, hogy 2 is volt, sima abyss az sokkal több.

(#16073) savior


savior
őstag

A bossokon erősítettek ebben a ligában?
Eddig azért elbírtam velük, de most a T1 mapokon se tudom mindet leütni, és ami megy, az is csak nehezen.
Pedig van 25k dps-em. A szindikátus tagjai is rohadt erősek, eddig majdnem mindet skipeltem.
Meg elég nagyot is sebez minden, pedig eddigi ligákban se voltak jobb statjaim (75res, 4k hp, 60% damage red, vagy 10% block,life leech stb).

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16074) Badlof2k válasza savior (#16073) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Milyen buildel mesz ? Mi a main skill? Stb.

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16075) savior válasza Badlof2k (#16074) üzenetére


savior
őstag

most ezzel: [link]
De előtte tectonic slames buildal mentem és azzal még ennyire se tudtam haladni.
Most azért a sima mobokat jól írtom, csak a bossok meg a szindikátus a nehéz.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16076) Ellia válasza savior (#16075) üzenetére


Ellia
addikt

En siman haladok ezzel a buildel. Nezd at a targyaidat szerintem, hatha ott lesz a hiba :)

(#16077) sirdond


sirdond
őstag

valaki talált már "Adds x cold/fire/light damage to spells" craft receptet gyűrűkhöz valahol?

(#16078) Rizseslescó válasza TrollBalint (#16066) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia!
Köszönöm válaszodat, nem voltam elég figyelmes és tényleg írja, hogy a dmg-re vonatkozó minion módosítókat megkapom. Most épp azon gondolkozom, hogy felvegyem e a Lord of the Dead 3 passzívját? ugye így az már 35% + dmg és útba esik,ha úgy akarom. Na tegnap megvolt az első Safe House is. Elég simán lement, de a végén a TimeCraft :F Betettem egy fehér cuccot és mire észbe kaptam, hogy nem tudom kivenni az Exet lejárt az idő :C :DD :DDD

(#16079) Har_melin válasza sittes79 (#16022) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Most van stash tab akció. Ha még nem tudod, mennyire ragadsz meg a játéknál, akkor én ezeket venném a 200 pontból: Currency tab (60) + Stash tab bundle (110) + Premium tab (30).

Ezzel a currencyk eleve nem foglalják a helyet a tabokon, lesz hat plusz lapod és egy olyan, amire az eladni szánt cuccokat rakhatod, hogy tudják kereskedni.

A b. variáció, hogy az egy Prémium helyett három db premium upgrade-et veszel (3x10). Ekkor a hat tabból három prémiumként jelenik meg, átnevezhető, átszínezhető, lehet az egyik a mapoké, a másik mondjuk a div cardoké, hogy könnyebb legyen megtalálni őket. Viszont így hét helyett csak hat plusz tabod lesz. Te tudod, mennyire vagy hörcsög, mennyire szedsz össze mindent.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16080) TrollBalint válasza Rizseslescó (#16078) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kicsit megnyugvással tölt el, hogy te is benézed azt, amit én is :DD
A Lord of the dead 3 passzívjából 1 teljesen felesleges, mert az csak life-ot ad, a Spiritual Aid pedig csak a minion damage-re vonatkozó változásokat adja neked :) Igazából 2 skill pontért kapsz +25% damage-t, én másra költeném el ezt a 2 pontot.
amúgy én megpróbálok most elmenni a crit irányba, de "hiába" néztem két buildet, már egyiket se követem :D Én most a Primal manifestation felé vettem az irányt.

A safe house-be ezek a ládák viccesek :) én eddig 3-ból 3x szívtam meg vele :) (Abból egyszer be se tudtam tenni az itemet. Annyit írt, rakd be az itemet, de nem engedte, szerintem fegyvert lehetett csak, én meg páncélt próbáltam)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16081) Badlof2k válasza TrollBalint (#16080) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Irnia kellene a feliratba hogy "place any weapon" vagy map vagy "any normal item" elsonel enis beneztem azota elotte mindig elolvasom , meg ZiggyD szerint a legerdemesebb 5 link pure ES body armort vagy hubrys circlet erdemes crafolni ezeken a bencheken mert high es roll plusz nemi resi vagy stat és már elég jól elis adható

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16082) TrollBalint válasza Badlof2k (#16081) üzenetére


TrollBalint
addikt

Intervention safehouse-ba volt két láda, és mindegyik azt írta, hogy place an item. Az egyik raktam egy unique páncélt (persze nem tudtam vele csinálni semmit :)
A másikba meg nem engedett fehér páncélt tenni. Ebből gondolom, hogy oda fegyver kell. (Vagy az volt a gond, hogy fehér és nekem meg rare-t kellett volna)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16083) Har_melin válasza TrollBalint (#16082) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A safehouse típusa érdektelen, a ládák, craft opciók megjelenése csak attól függ, hogy ki van az adott safehouseba bekötve.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#16084) Rizseslescó válasza TrollBalint (#16080) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Sokan nem veszik fel a Throatseekert, de én ezt is tervezem, max visszaosztom. Sajnálom ott hagyni azt a sok Crit multit. Még a MOM-n gondolkozom, mert néha többet árt, mint használ. Idegesítő tud lenni, mikor 1-2 kósza sebzés leszedi a maradék manámat és állok mit .... a lakodalomba és várom a halált, mert lezúzták a totemeket is.

(#16085) TrollBalint válasza Rizseslescó (#16084) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem lenne elég mana regened? Nekem sose volt ezzel gondom, nekem is ki van rakva a Mind over Matter, van kb. 1000 manám, de sose fogy el, mégha ütnek se. (Mire elfogyna, vagy meghalok, vagy odébb állok és regenerálódik :) )

Har_melin: Ezt nem tudtam, köszi. Azt hittem függ tőle. Sokat nem voltam még safehouse-okban, nagyjából mindegyikben 1-2x.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16086) TrollBalint


TrollBalint
addikt

ha ki van rakva a Mind Over Matter, és felveszek egy Tukohama's Fortress-t, akkor ami 30% sebzés menni manából, az life-ból megy, vagy egyszerűen, annyival kevesebb sebzést kapok? (Kvázi 30% damage reduction)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16087) Rizseslescó válasza TrollBalint (#16086) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Amúgy miért nem használják sokan a tukohama shieldet totemes buildekben?

(#16088) TrollBalint válasza Rizseslescó (#16087) üzenetére


TrollBalint
addikt

Szerintem a blood magic miatt.
Tegnap próbáltam, mert azt hittem jó lesz. Én úgy gondoltam, hogy a blood magic azt csinálja, hogy amit költenék manát, azt az életerőből vonja le, de nem. 0-ra teszi emellett még a manát is, úgy hogy buktam az Arcane Surge előnyét, plusz a 3,5k életem nem volt már olyan sok.... :)
Szerintem ezért

de a 4 totem az impozáns volt :D

ja, a Lord of tte Deadnél nekem ki van rakva a 2 passzív, most néztem. szerintem bátran rakd ki te is. Én még a ligtning walkeren gondolkodom, +20% ligtning damage, +15% ligtning resistance

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16089) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Továbbra is próbálgatom a mapokat. Látom, hogy a bónuszok adnak plusz esélyt a nagyobb mapok eséséhez. Elvileg ezeket a bónuszokat csak akkor lehet megcsinálni, ha jó map rollt kapunk? Most megcsináltam valamelyik tier 1-es mapot jópárszor és nem lett meg a bónusz ami valami ilyesmi:

Kill boss of magic or higher version on this map

Nem rossz az angolom, de ezt nem tudom értelmezni. Ez valami olyasmi lehet, hogy csak akkor lehet megcsinálni, ha az adott pályán a bosshoz hasonló szörnytípus is spawnol?

Másik láma kérdésem, hogy a bányákba hol tudok lejutni? :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16090) Rizseslescó válasza TrollBalint (#16088) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Most egyenlőre itt tartok:

még ki szeretném rakni a Throatseekert és a crackling speedet is.

[ Szerkesztve ]

(#16091) TrollBalint válasza KubanitoS (#16089) üzenetére


TrollBalint
addikt

A bonus azt jelenti, hogy a mapnak kell lennie magic / rare / corrupted, és úgy kell a boss-t megölni. Az az, fogsz egy mapot és rányomsz egy orb of transmutation (azt hiszem azzal csinálsz normal-ból magic-et) és máris magic a map. Level 6 és afeletti mapon pedig egy Orb of Alchemy-t raksz rá, és rare lesz. Level 11 és afelett pedig, orb és alchemy és egy vaal orb.

Rizseslescó: Ha crit, akkor javaslom a Shaman Dominion mellett lévő node-t, 1 pontért +25% crit chance a totemeknek. Nem tudom a Crackling Speedet ki akarod-e rakni, de én ajánlom :) +lightning damage, +crit + minden :)
Sőt, én azon is elgondolkodtam, hogy mivel jó eséllyel kaphatok endurance charge-t, 2 pontért kirakok egy +1 endurance charge node-t.

szerk:
KubanitoS: ja, a bányába pedig Nikonál tudsz lemenni, ha már összefutottál vele (ha mapozol, akkor muszáj volt) akkor be tudod invitálni a hideoutodba és nála lehet lemenni. Illetve, ha találsz sulphite-t, akkor ott is le tudsz menni.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16092) simondr


simondr
senior tag

Sziasztok!

Főleg az új playerekhez szól amit írok.

Gyertek fel a PH discord-ra és ott keressetek meg engem (Iron néven vagyok fent).
Ha online vagyok és ráérek, akkor szívesen válaszolok ezekre a kérdésekre (mapozás, alapjáték, kraftolás, karakterfejlőséd, skillek stb) amiket itt egymás után feltesztek.

(#16093) KubanitoS válasza TrollBalint (#16091) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi az infókat!

A csávóval már találkoztam, csak a városban nem tudtam mit kezdeni vele, de így már okés a dolog. :D

simondr: Köszi a felajánlásod, a PH discordot hol találom meg?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16094) Rizseslescó válasza simondr (#16092) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ha lenne időm játszani akkor nem ide írogatnék :O :( Ezért jobb híján itt teszem fel a kérdéseimet. Bár én több mint egy éve játszom már a játékkal, még mindig tehetséges kezdő titulust szintjét érem csak el. Az invitálással én is élni fogok ha nem baj, de egyre kevesebb időm van játszani.

[ Szerkesztve ]

(#16095) simondr válasza KubanitoS (#16093) üzenetére


simondr
senior tag

(#16096) pruzsi


pruzsi
őstag

Egy elszánt ifjú összefoglalná nekem Incursion óta milyen fontos változások jöttek?! Köszönöm!

(#16097) TrollBalint válasza pruzsi (#16096) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát elég sok minden :) Úgy hogy csak címszavakban:
- Van ez a Delve dolog, mehetsz egy végtelen bányába, egyre mélyebbre, mindenféle lootért (spéci cuccok a fossilok, amikkel az essence-khez hasonlóan némileg irányítottan lehet craftolni)
- Az új liga a Betrayal, amiben a régi masterek, és a régi módi craftolási rendszer megváltozott. Sőt, a régi masterek is "eltűntek" (azért össze lehet velük még futni ;] ) helyettük jött, az elmúlt 3 ligából a masterek: Niko (Delve), Alva (Incursion), Einhart (bestiary).
- Mostantól egy méretú a hideout (a régi mércével mérve a legnagyobb), és többféle is van. Az újakat unlockolni kell. Itt ott bele lehet funi (kék ikon jelzi a mapon), lemész, kipucolod, és onnantól kezdve tied a hideout, használhatod
- A hideout megmarad ligákon át, sőt, ki is lehet importálni őket, hogy könnyedén be tudd rendezni legközelebb.
- A Betrayalban a craftolást szintén fel kell oldani, recept kereséssel, illetve az új veiled modok feloldásával, amiket a szindikátus tagjai dobhatnak, akik után nyomozunk ebben a ligában.
- Bejött egy - két új skill (focus, brand)

Hirtelen ennyi :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16098) emmm válasza simondr (#16095) üzenetére


emmm
senior tag

Én is csatlakoztam, majd alkalmadtán jobban benézek :)

[ Szerkesztve ]

(#16099) Badlof2k válasza TrollBalint (#16097) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Buffok/Nerfek skill changek? ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#16100) TrollBalint válasza Badlof2k (#16099) üzenetére


TrollBalint
addikt

csitt! nincs semmilyen nerf :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16101) sirdond


sirdond
őstag

Na, megvolt az első Mastermind fight-om, lvl 68 volt az area. Az utolsó fázisig simán ment semmi extra nem volt benne még erőlködni sem kellett, utána kb 5 másodperc alatt meghaltam 6szor, úgyhogy ez elbukva :D
Ja és lenullázódik a mastermind, úgyhogy úgy menjetek be.

(#16102) HugóBoss


HugóBoss
tag

Engem leginkább az érdekelne, hogy így lvl30 környékén járva, miért nem esik bow semmiből? Vagy inkább craftolni próbáljak? lvl14 környékén szereztem az aktuális sárga fegyveremet, de kezd érezhetően csökkenni az ütőképessége :) Bezzeg mace, meg kard esik legendary? is.

(#16103) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!

Ice shot deadeye karit indítottam, és a Path of builds videója alapján haladok.

A szitu:
a videóban a "leveling"-nél írja, hogy milyen gemekkel menjek x szint-től y-ig, az "ice shot" meg is van, de a videóban ajánlott csomó gemmel még nem is találkoztam, illetve az árusok sem árulják őket.

Így most úgy haladok, hogy az eddig talált/vendortól vett gemeket pakolgatom a saját kútfőmből a gear-be.

Mit mondjak, néha elég nehézkes így a haladás, hogy random gemekkel próbálom erősíteni a skillt.
Ez akkor így van és tartsak ki, míg ki nem esnek a gemek, vagy egyéb módon is "megtalálhatom" őket?

(#16104) 0karmacoma0 válasza gdevil (#16103) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Act 3-ban van a libary, ahol ha megcsinálsz egy questet, akkor az összes nem drop only gemet eléred. Imperial Gardensből nyílik. Rettentő idegesítő innen vásárolni, mert oda kell vinni a currencyt, de act 6 elején Lily küldetését teljesítve ugyan így megveheted az összes gemet.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#16105) MedweSajt válasza gdevil (#16103) üzenetére


MedweSajt
tag

Act 3 ba Library küldetés megcsinálása után bármely gemet meg tudod venni.

Bowot azt meg próbálhatsz craftolni. Fehér íj az árustól és Orb of Alchemyt használsz rajta vagy eladsz árusnak egy bowot, sárga vagy kék Rustic Stash övet (ami physical global damaget ad) és egy Blacksmith Whitestone-t.

(#16106) gdevil válasza 0karmacoma0 (#16104) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi! :R

(#16107) gdevil válasza MedweSajt (#16105) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi! Megpróbálom a craftot is... :R

(#16108) Egonyolc válasza gdevil (#16107) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

vagy essence, az valamennyire "irányított"

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#16109) Badlof2k válasza Egonyolc (#16108) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Essence jobb is foleg hogy nem az alchot pazarolja az ember , kora mapozaskor jolesz az meg en beszoktam tartani inkabb :)

Balint .: Nem tényleg Incursion óta csak buffolnak :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.