Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Partition magic lefagyott (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) atlagenber


atlagenber
csendes tag

A Winchesteremen 3 rendszer és 1 kiterjeszetett adat particio van. A rendszer particiok méretét lecsökkentettem így maradt egy 15 GB-os lyuk a 3. rendszer particio és az adat particio között. Megpróbáltam Partition Magic 7 boot floppyval az 50 GB-os adat particiohoz ezt a 15 GB-os lyukat hozzáilleszteni. A kiterjesztett 50 GB-ot 65 GB-ra növeltem. (Az alsó határát lehúztam a 3. rendszer p. végéig.) Ez rendben megtörtént. Amikor a logikai particio alsó határát is lehúztam elkezdte az adatokat átpakolni, de a folyamat 10%-nál megállt. Nem tudtam mit csinálni vele újra indítottam a gépet. Az adatok egy része elveszett méghozzá oly módon, hogy pl a ''d:\doc\My Pictures\Karacsony 2005'' könyvtár látszik de a benne levő .jpg fájlok helyett kusza nevű könyvtárakat mutat.
Tud valaki rá módszert, hogy visszahozzam az elveszett adatokat? (Nem a Kürt Kft-re gondolok.)

(#2) Thulcandra válasza atlagenber (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Get Data Back -el próbáld meg, talán összejön... Bővebben: link
Mindenestre én mindenkinek azt ajánlom hogy (fontos) adatokkal teli winyón ne cseszegesse a partíciók méretét. Azthiszem ezentúl Te sem fogod... ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) atlagenber válasza Thulcandra (#2) üzenetére


atlagenber
csendes tag

Kösz a tippet, megpróbálom. Az biztos, hogy ez egy életre szóló tanulság lesz és nem bezerálom többé ily módon a winchesteremet.

(#4) rambo4ésfél válasza atlagenber (#3) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

az hogy megfagyott az nem biztos mert mikor én ugyanígy egy lyukat illesztettem egy már meglévő partícióhoz ami szintén majdnem tele volt akkor volt olyan hogy kb1.5 órán át ugyanúgy xx%-nál állt és nem mozdult de úgy hagytam és reggelre kész is lett vele és minden sikerült

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Partition Magic topik: [link].

Ezt a témát zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Partition magic lefagyott (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.