Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sashaboy


Sashaboy
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket abban kérném,hogy a winchestert megosztottam 2 partícióval,C meghajtóra,ide telepítettem a Windowst,és D meghajtóra.A C meghajtót szeretném levédeni mint rendszergazda,hogy más ne írhasson rá,max.láthassa a fájlokat beavatkozás nélkül.Hogy lehetne ezt kivitelezni?A gép csak user,nem server!

(#2) liksoft válasza Sashaboy (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Vezérlőpult / Felhasználók résznél oszd ki a felhasználókat, jelszavakat, jogosultságokat.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) Cypher7


Cypher7
tag

Sziasztok!

Nekem annyiban változna az igényem ezzel kapcsolatba, hogy én magát a HDD hozzáférést szeretném letiltani jelszóval. Példának okáért mondjuk ha fizikailag kiszerelésre kerülne a gépből és bekerülne egy másik gépbe semmihez ne lehessen hozzáférni jelszó nélkül. Erre keresnék valamilyen szoftveres megoldást. Dell notebookoknál már láttam hasonlót, sajnos a nevére már nem emlékszem.

Köszönöm előre is!

Üdv!

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#4) sto1911 válasza Cypher7 (#3) üzenetére


sto1911
veterán

Mindekettotoknek ezt ajanlanam: Truecrypt

Idezem:

# Encrypts an entire partition or storage device such as USB flash drive or hard drive.
# Encryption is automatic, real-time (on-the-fly) and transparent.
# Parallelization and pipelining allow data to be read and written as fast as if the drive was not encrypted.

Ezek alapjan ennel jobb nem is kell :))

(#5) Chrys_


Chrys_
addikt

Utimaco SafeGuard Easy

Egy nagy multi cégnél is ezt használják minden gépen. Bekapcsoláskor POST után kell megadni a kódot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.