Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flash-


flash-
veterán

sziasztok

pár parkoló iránt érdeklődnék budapesten.

Melyik milyen árban van?

Parkoló Radnóti Miklós utca 14. bp 1134 kerület

parkolóház visegrádi utca 27 1134 kerület

p+r parkoló újpesti alsó rakpart

parkolház tátra utca 4 1137

szóval ha valamit tudtok a fenti parkoló lehetőségekről(ár,stb) akkor kérlek osszátok meg velem

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2) kraftxld válasza flash- (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Google? És/vagy üzemeltetőre rácsörögni?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) neduddki válasza flash- (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

ezt nezted mar?

udv

nedudki

p.s. izabella kert most 15rugotol indul

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) flash- válasza kraftxld (#2) üzenetére


flash-
veterán

üzemeltetőket nem találom neten,azért írtam hogy hátha van valakinek tapasztalata.

és nem parkolót akarok bérelni-venni,hanem kíváncsi vagyok hogy az általam írt helyeken mennyi a parkolás 1 órára:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Kell ma fizetni a parkolásért Bp.-en?

(#6) janos666 válasza spyduck (#5) üzenetére


janos666
nagyúr

Van erre valami jó módszer (pl. internetes kereső), hogy megnézzem hol van egy tetszőleges budapesti címhez legközelebb ingyenes parkolási lehetőség?

Ha nincs, akkor tud valaki tippet adni a Corvinus Egyetem környékén?
Nem ott tanulok, de a szomszéd épületben van egy albérletem, ahova eddig még csak tömegközlekedéssel mentem aludni (vagy mások vittek kocsival, és mentek is tovább, stb), vagy beugrottam pár percre, mikor egyéb okból autókáztam a környéken (vagy feketén futva, vagy félórát bedobva), de mostanság néha kényelmesebb lenne, ha ott lenne velem a kocsi pár napig. Csak nem a ház előtt, ahol ketyeg az óra, de nem is 2+ kilométerre az ajtómtól.

Van ilyen? Néha sétálgattam már ott esténként, és ilyen szempontból nem kifejezetten térképeztem fel a környéket, de úgy rémlik szinte mindenhol ott vannak a parkolóautomaták.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#7) degu válasza janos666 (#6) üzenetére


degu
senior tag

Valamelyik közeli mélygarázsba vásárolhatsz havi bérletet kb.30.000-és 60.000.-Ft között.
Fuss inkább...az az ingyenes! :K

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#8) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok Nem tud valaki olcsó őrzött parkolóházat Budapesten 10 napra érdekelne.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.