Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati9500


Ati9500
senior tag

Üdv..

Remélem nem zárják a topicomat.

Szeretnék olyan doksit, amely részletesen szakszerüen leírja a parkettázás, illetve tapétázás menetét.. googlen nem nagyon találtam.. örülnék ha van ilyen vkinek az megosztaná velem..


KÖSZI

(#2) blacky36 válasza Ati9500 (#1) üzenetére


blacky36
tag

Obiban Praktikerben meg gondolom könyvesboltban is kapható kifejezetten barkácsolóknak szakkönyvek a témában.

(#3) Ati9500 válasza blacky36 (#2) üzenetére


Ati9500
senior tag

hi,

Köszi erre gondoltam én is, de hátha van vkinek pdf, vagy más doksi.. ami nem kerül pénzbe...

Azért köszi... utánna nézek, ha van vkinek még infója várom


THX

[Szerkesztve]

(#4) Ati9500


Ati9500
senior tag

hupsza!

(#5) norbiphu válasza Ati9500 (#1) üzenetére


norbiphu
senior tag

Ezt találtam a tapétázáshoz, remélem megfelel:
[link]
[link]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#6) Ati9500


Ati9500
senior tag

köszike, király.. parkátásat is várnék.. (laminált)

(#7) LOTR válasza Ati9500 (#6) üzenetére


LOTR
addikt

a laminált parkettát nagyon egyszerű lerakni, a diego-ból lehetett szerezni egy kazettát ami bemutatja, hogyan kell, nem tudom, hogy van e még olyan kazi
na de ha nem megy vázlatosan leírom, hogy kell, pár nm olyat leraktunk
kell venni alá -nem tudom mi a pontos neve- ilyen műanyagszerű hab vmit, de ezt amikor megveszitek parkettát azt úgyis elmondják, vagy adják hozzá, na azt kell a parketta alá lerakni
aztán többfajta parkettát lehet venni, a fő különbségeik (minőségen kívül) az hogy az összeillesztés milyen módon van megoldva, ez egyik fajta az csak simán olyan, hogy az egyiket a másikba kell illeszteni egy kis ütögetéssel összeilleszthető, ezzel nincs is semmi baj, csak az, hogy szétcsúszhat ha nem ragasztod össze, viszont ha összeragasztod, akkor már nem lehet szétszedni, csak úgy ha sérül közben
viszont van egy másik megoldás is, ahol úgy kell beakasztani az egyik parkettát a másikba(ezt nem tudom jobban leírni), így még szétcsúszni sem tud, és ragasztani sem kell -habár mi ezt nem használtuk, de aki igen annak ez jobban tetszett

remélem sikerült vmit segítenem ;)

One Ring to rule them all

(#8) Ati9500 válasza LOTR (#7) üzenetére


Ati9500
senior tag

Kösz,

Nekünk a nagy szobát kellene lerakni.. elvileg a padló egyenes bár lehet kiegyelítőzni is kell. vszeg pattintóst veszek ezzel talán nincs nagy pepecseláés.. iszonyat drágán rakják le a +szakemberek'' 1000-1500 /nm..ez 19nm szoba... anyag kkb. 40 -50 ezer... kb + ennyi lenne ha lerakja a muki.. nincs felesleges 30 ezrem ha én is le tudom rakni...

(#9) bogingrol


bogingrol
aktív tag

udv mindenkinek
az a banatom, hogy konyhamba szeretnek paraelszivot (gozelszivot) telepiteni, de valami olyasmi kene amihez nem kell falat, plafont lyukasztani. az erdekelne hogy leteznek e ilyen megoldasok, es van e valakinek tapasztalata, mennyire hatekonyak.elore is kosze, tom nem kimondottan totyikba valo tema , de nem tudtam hova beirni, nagy gozelszivo totyikot meg nem akartam nyitni :U

[Szerkesztve]

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#11) RexpecT


RexpecT
addikt

Panelban konvektor bele lenne építve egy bútorba, és valamilyen anyag kellene hogy kijöjjön a hő az oldalán és a tetején.Erre van valakinek ötlete?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.