Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luckyluke567


luckyluke567
csendes tag

Sziasztok!
Ugyan van már egy topic ebben a kérdésben, de 18 éves és lezárt. Remélem, jó helyre írok...

Papír CD/DVD tasakokat (borítékokat?) keresnék, olyat, aminek a zárófüle "beakasztós", tehát nem ragasztócsíkos (mivel a ragasztócsíkos idővel megsárgul és kivételkor a CD is bele tud ragadni.)
Sajna szinte mindenhol csak ragasztócsíkos van, illetve ami nem olyan, azon vagy nincs az elején átlátszó "ablak", vagy az "ablak" túl kicsi.

A mellékelt képen: elején nagy "ablak", ragasztócsík nélküli zárófül (pipás, ilyet keresnék), ragasztócsíkos (iksz).

Köszi a segítséget előre is!

(#2) Lalee válasza luckyluke567 (#1) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia! Én évek óta az Auchan áruházban veszem. Néha vettem az Intersparban is. 100 db-os csomag valamikor 500 Ft volt tavaly talán 6xx Ft-ért vettem. [kép] [kép]

(#3) luckyluke567


luckyluke567
csendes tag

Wow... köszönöm a gyors választ és a képeket! Ez elsőre remeknek tűnik és az ára is méltányos (nincs szükségem túl nagy tételre), valószínűleg venni fogok belőle!

Ha esetleg lenne ilyenből olyan, amin az áttetsző ablak átmérője picit nagyobb, az ultrakirájság lenne... (bár én ugyan csak hardverekhez járó install CD-knél találkoztam ilyen "ultimate" papírtokkal - ilyen van a fotón is -, de próbálkozom, hátha lehet ilyet csomagban is kapni)

Mégegyszer köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.