Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h_and


h_and
tag

Érdemes megnézni a Pannon legújabb közleményét. A számlázás a legtöbb kártyás csomagban májustól 1 perces egységekben történik.
Hiszen tudjuk, ''8 másodperc nálunk 8 másodperc''.
Ez körülbelül olyan, mintha duplájára emelték volna a percdíjakat.

(#2) Zordkaszás válasza h_and (#1) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Link nem ártott volna :))
Lustaság fél egészség... inkább hiszek neked, mint megkeressem az eredetit.
Még szerencse, hogy másodperc alapú számlázásom van a vodaánál :))

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#3) h_and válasza Zordkaszás (#2) üzenetére


h_and
tag

Hát akkor íme a link:
[L]http://www.pgsm.hu/kozlemenyek/kozlem_20050401.pdf?PHPSESSID=2ce47d812c89f8827712cc266c1fa999[L]

(#4) h_and válasza h_and (#3) üzenetére


h_and
tag

Na mégegyszer
Bővebben: link

(#5) tildy válasza Zordkaszás (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Bővebben: link

anyam beeben volt, direkt a felpercet szerette, azt hiszem msot at fog lepni happybe

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Zordkaszás válasza tildy (#5) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Ja, aztán majd jól megemelik azt is (nem mintha a voda nem változtathanna...) :))

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#7) tildy válasza Zordkaszás (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat nem tudom, nekem nulla bajom a pannonal.
Nem szabad elfelejteni, hogy ezek mar lezart csomagok.De ettol fuggetlen szvsz kar hozzanyulni, persze biztos konnyebb igy nekik a szamlazas.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) ArGab válasza tildy (#7) üzenetére


ArGab
őstag

Szerintem csak azért változtattak, hogy minél több embert rávegyenek a váltásra.

(#9) tildy válasza ArGab (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoszinuleg:U
A djuice szamlas is percalapu honap kozepetol ha jol tom:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Zordkaszás válasza tildy (#7) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Nekem sincs. Volt pannonos számom míg el nem vesztettem azt a telefont...

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#11) Drótszamár


Drótszamár
őstag

A jó qrva annyukat. Én már nagyon rég óta bee-s vagyok. Elősször az jó volt, mert másodperc alapú volt. Aztán felemelték fél percesre, most meg 1 perces??? Ha napközbe felhívok valakit, és ráfutok a hangpostára, mert nem sípol akkor ugrott 1xx Ft ???

Asszem ha lebeszéltem a kártyát akkor kidobom a mobilt a francba. Nincs egy értelmes tarifacsomag sem. (a legtöbb beszélgetésem 10-15 s :(( )


Jó tudom a vodánál van másodperc alapú, csak ott meg hálózat nincs. Ha meg van akkor se biztos hogy tudnak hívni. (hugom telefonja bekapcsolva, látszólag a hálón, ha felhívom akkor nem elérhető) (ez már többször volt)


Najó kimorogtam magam.


szerk: ja és csak a pannonnál van PannonWAP :(((

[Szerkesztve]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#12) attilam válasza tildy (#9) üzenetére


attilam
őstag

És a DJuice kártyás? Ugye az nem.:(

(#13) tildy válasza attilam (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

A kartyas a kezdetekrol fogva perc alapu:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Volkov válasza attilam (#12) üzenetére


Volkov
aktív tag

az mindigis perc alapú volt :))

:)

(#15) Zordkaszás válasza Drótszamár (#11) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Ha a telefon hálón van és nem csörög...
Nem biztos, hogy a hálózat hibája...
Nekem eddig sehol sem volt bajom a vodával, meg a telefonokkal sem (igaz nem alsó kategóriás készülékett használok).

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#16) sh4d0w válasza Zordkaszás (#15) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én nem egyszer, nem kétszer jártam úgy, hogy ''A hívott szám átmenetileg nem kapcsolható, kérjük próbálja meg később'', miközben a telcsi a hálón volt és nem beszélt rajta senki - mindez a Vodánál. Nem ma kezdték a szolgáltatást, de még mindig hagy kívánnivalót maga után.

https://www.coreinfinity.tech

(#17) attilam válasza tildy (#13) üzenetére


attilam
őstag

Te jó ég mik derülnek ki. Na ezért fogyott nekem mindeg annyira a pénzem megmagyarázhatatlan módon.:O

(#18) ArGab válasza sh4d0w (#16) üzenetére


ArGab
őstag

Ja, ilyen már nálam is volt. De az is előfordult, hogy a vonal megszakadt 0:01-nél, vagy e körül (csak mikor engem hívnak).

(#19) fokukac válasza sh4d0w (#16) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaj, ez olyan urban legend... :U

Nekem még sosem volt ilyen bajom, Pesten, Szegeden, Miskolcon, Nyíregyházán, Balatonon, Velencei tónál, Duna-kanyarban mozgok rendszeresen...

Viszont 2001-ben, amikor otthagytam a Pannont, rendszeres volt a ''hálózat foglalt'' hibajelzés, ha telefonálni akartam napközben.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20) Volkov válasza fokukac (#19) üzenetére


Volkov
aktív tag

hátezért...
sajna nem legenda
ugy sz*r a voda háló ahogy van!
én csak Pesten császkálok, de egy csomó helyen ahol megfordultam nem volt beltéri elfedettség. és nem teló hiba, ez az 5. telóm azóta...

erre vodabuzi haver mondja h telefonáljak be ha olyat tapasztalok h nincs térerő, és segítenek, ugy tudnak fejlődni ha szólunk... node, h szólsz be, ha nincs térerő?! :DDD

felmondanám a francba, csak az a rohadt 2 év :(

:)

(#21) ody42 válasza fokukac (#19) üzenetére


ody42
senior tag

ez nem urban legend, nekem is vodás a telóm, és nekem is csinálja ezt pesten, hogy próbálnak hívni, fenn vagyok a hálón elvileg, full térerővel, aztán kapom a leb*szó sms-eket,h. miért nem lehet engem felhívni... (szvsz ott gyakoribb ez, ahol mindig tele van a cella)

(#22) e-biza


e-biza
őstag

fura nekem még nem volt ilyen problémám a vodánál, viszont t-mobile + siemens s55 esetén volt ilyen hogy volt térerö mégsem lehetett felhivni.

[Szerkesztve]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#23) sh4d0w válasza fokukac (#19) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem nem tudod, miről beszélek, vagy Te nem tudod miről beszélsz. Asszony pajtival mindkettőnknek Voda eflőfizu van, miután az első egynéhány alkalommal a fenti jelenség előfordult, otthon kiprósza: sajátomról hívok, asszonyé a másik kezemben, telefontetejét kiverő térerő és mégsem kapcsolta... Ennyit az urban legendről. Jah, mindez Érden.

https://www.coreinfinity.tech

(#24) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

engem ez nem érint mivel Pannon 250 tarifacsomagom van, ami alapból percalapú számlázásos.:U

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#25) fokukac válasza Volkov (#20) üzenetére


fokukac
nagyúr

1. én ilyet nem tapasztaltam sehol, hogy fenn vagoyk, de nem vagoyk elérhető... :U
2. a barátnőm és a családom sem tapasztalt ilyet soha.

-------------------------------

3. a térerőről.
a voda 90 %-ban 1800 MHz-en ad, annak meg az a sajátossága, hogy az épületek hamarabb leárnyékolják. a Pesti bérházas rész rémálom minden mobilszolgáltatónak, mert a gangos bérházak udvari, földszint-közeli lakásaiban nem túl erős a jel...
a vodafone-t ez a dolog még jobban érinti, az 1800-as háló miatt.
viszont e téren is javul a helyzet, újabban már olyan belvárosi pincehelyiségekeben lévő kocsmákban is van térerő, ahol korábban nem volt...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26) GodHeart válasza fokukac (#25) üzenetére


GodHeart
senior tag

kocsma.. :DD loooool :P

(#27) pomix


pomix
tag

Hello!

Én is Vodás vagyok! Szeptember óta!!! Addig pedig pannonos (bee) voltam! Picit későn, úgy augusztus táján tudtam meg, hogy hogy a pannon félperc alapú számlázásra állt át! Azért akkor, mert akkor néha neteztem és akkor eszembe se jutott, hogy szétnézzek a pannon oldalán, de elég fura volt, hogy régebben egy 3600-os kártya elég volt kb. 3 hónapig, aztán meg kb. 1,5 hónapig és nem használtam többet a telefont! Szóval augusztusban elszállt a telefonom(siemens c45) kijelzője és akkor kezdtem el szétnézni a pannon oldalon és megdöbbenve láttam hogy a számlázási egység fél perc! Eléggé felb*szódott az agyam! Nekem se kellett sok! Vodafone honlap nézés, telókiválasztás, tarifacsomagkiválasztás, bemenni vodafone üzletbe, megkérdezni hogy működik a számhordozás, hazamenni, régi papírokat elvinni, újakat kitölteni, fizetni és vidáman hazamenni új telóval, új szolgáltatóval, másodperc alapú díjcsomaggal és 5000 Ft egyenlegjóváírással!!!

Nekem eddig semmi bajom nem volt a vodával!! A hívásértesítő szolgáltatását nagyon birom! Van ilyen pannonnál vagy tébobilnál??

A pannon egy kicsit el van szállva!! A témobil meg nagyon! A témobila zt hiszi hogy azért, mert az előfizetések fele az övé akkor ő a befutó! Folyamatosan csökken az előfizetőinek a száma! Ennyit erről!!

[Szerkesztve]

(#28) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Mindenki nagyon leszólja a t-mobilt. Ismeritek egyáltalán? Pl. a Domino Nap díjcsomagot? Szerintem nézzétek meg, nagyon megéri. Bővebben: link
Nincs benne semmi hókuszpókusz, a legdrágább percdíj 39Ft bruttó, más mobil hálózatba, csúcsidőben.
Nem vagyok t-mobil ügynök még mielőtt valaki ilyet feltételezne rólam. :)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#29) Pet_i válasza zsborbas (#28) üzenetére


Pet_i
senior tag

Ezt láttad már? (Joker Plusz). Bővebben: link

(#30) zsborbas válasza Pet_i (#29) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Hmm. Ez igen jó csomag! Csak a lefedettséggel van a problémám.

[Szerkesztve]

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#31) pomix válasza zsborbas (#28) üzenetére


pomix
tag

''A Domino, Domino Nap és Domino7 díjcsomag esetében a forgalmi díjak mérése 60 másodperces egységekben történik. Minden megkezdett egység díjköteles. A forintszámlán a 60 másodperces és annál rövidebb hívások esetében 60 másodperc díját kell fizetni.''

Ennyit érsz el vele! Persze azoknak megéri akik kb 10 percet beszélnek hívásonként!De én kb. 1-2 percet szoktam beszélni! Szóval nekem baromira nem érné meg a perc alapú számlázás! Nézd meg ezt: Bővebben: link

Éljen Témibil!!Azaz témobájl!Ahogy olvastam az egyik topicban!

Szóval fölösleges vitatkoznunk, mert mindenki annál a szolgáltatónál marad ami szimpatikus neki! Akkor is ha a szolgáltató olyat csinál ami abszulult nem jó neki! Nekem a vodafone szimpatikus, mert a pannon eléggé kicseszett a néppel és folyamatosan ezt csinálja, de valakinek épp a pannon a szimpatikus és nem fog átmenni másik szolgáltatóhoz, de van akinek a témobil a szimpatikus és ő se fog azon gondolkozni, hogy átmenjen másik szolgáltatóhoz!! Ezek az emberek még akkor sem válnának meg kedvenc szolgáltatójuktól, ha mondjuk a kedvenc szolgáltatójuk 10 perces számlázási egységet vezetne be 100 forintos percdíjjal!!!

Szóval aki váltani akar az váltani is fog, aki meg nem az nem! Pedig már a telefonszámot se kell megváltoztatni!!

(#32) forceberg


forceberg
veterán

Nekem Yoda előfizum van, 10mp-es a számlázás, ha a tudtom nélkül nem változtatták meg... Még a percdíjaimat sem tudom,már régóta nem rágódom ezen, hisz ígyis-úgyis elmegy egy 5-ös egy hónapban...:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33) zsborbas válasza pomix (#31) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Én is 1-2 perceket szoktam beszélni. És sms-t meg nem használom, mert rohadtul nem éri meg. 1 sms áráért közel 1 percig beszélek, amiben meg nem 160 karaktert lehet elmondani. De részemről befejeztem, nem akartam és nem is akarok vitázni. Csak azt szerettem volna mondani, hogy azért nem kell annyire leszólni a t-mobilt sem. Meg még vannak más dolgok is amiket nem tudtok a t-mobilról, pl a kapcsolat program, de gondolom az nem is érdekel senkit.

[Szerkesztve]

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#34) pomix válasza zsborbas (#33) üzenetére


pomix
tag

Az SMS-es dologban én is egyet értek! Nem kell szarakodni a beírással és ugyanaggyi pénzért sokkal többet tudsz elmondani!

Látom, hogy te megrögzött t-mobil-os (így jó?) vagy! Ezen én nem is akarok változtatni csak kifejtettem a váleményem! Elvileg szabad! Vagy nem?

(#35) Flashy


Flashy
veterán

annyira keveset használom a telefonomat, hogy fogalmam sincs hogy mennyi a percdíjam. évente rátöltöm a legkisebb feltöltőt, hogy meg ne szűnjön a számom, hátha kell, de lassan ezen lesz több pénz nem a bankszámlán :) szóval felőlem aztán számlázhatnak 20perces impulzusokkal is :)

(#36) zsborbas válasza pomix (#34) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Persze hogy szabad a véleményt kifejteni, ezért van a fórum :)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#37) pomix válasza zsborbas (#36) üzenetére


pomix
tag

Ebben legalább egyetértünk!

(#38) tc2014 válasza pomix (#27) üzenetére


tc2014
aktív tag

Hívásértesítő csak a Pannonnál nincs a másik két szolgáltatónál ingyenes! Viszont Pannonnál van cella információ! ;)

(#39) tildy válasza tc2014 (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi az a hívásértesítő?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) Vangelis válasza tildy (#39) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha ki vagy kapcsolva vagy nin cs veled az erő, és ha hív valaki akkor sms-.ben megkapod a hívó számát. ja és hogy hányszor hívott

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41) Athos07


Athos07
senior tag

És a cellainfó hogy működik (eddig azt hittem, hogy az valami üzletielőfizetéses kiváltság). Tényleg az?

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#42) tildy válasza Athos07 (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.
Kiírja melyik adótorony ''látókörében'' vagy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) Vangelis válasza tildy (#42) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez vodánál is van vagy ezt nem tudod?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44) tildy válasza Vangelis (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Amikor utoljára volt vodás kártyám akkor még a hálózatuk is olyan gáz volt hogy...
Szal 2 éve.
A voda meg a bunkó üzletpolitikája miatt azóta engem nem érdekel...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) Vangelis válasza tildy (#44) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Engem igen..nekem bevált:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46) Polacheck válasza Vangelis (#43) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Vodánál nincs ilyesmi :(

less qq more pewpew!

(#47) granpa_matis válasza tildy (#44) üzenetére


granpa_matis
aktív tag

Mert a Westel ..''evekig tarto keresgeles utan kivalasztottuk a nekunk legmegfelelobb partnert(T-mobil)'' parasztvakito szovege jobb volt?

Nekem meg a Voda jon be legjobban: olcso(bar mar nem en fizetem), es Europaban is nagyon jo a lefedettsege.

(#48) tildy válasza granpa_matis (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem az sem volt jobb, ahogyana 8 mp csak 8mp minálunk.
Hülyeség ilyen dolgokat modnani, a voda eléggé otrombán viselkedika máásik két szolgáltatóhoz képest, és ezt nem csak én mondom...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) granpa_matis válasza tildy (#48) üzenetére


granpa_matis
aktív tag


Az lehet,h a Voda is furcsan kommunikal, de en nem erzelmi alapon valasztok szolgaltatot(bar a VODA logo Schumi Ferrarijan rulez:D ), hanem , h mi all a szamlaban vegosszegkent.



[Szerkesztve]

(#50) tildy válasza granpa_matis (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Én 8 éve szintén a számla alapján választottam, és elégedett vagyok a szolgáltatómmal azóta is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.